Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Csapatpróba  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Csapatpróba  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Csapatpróba  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Csapatpróba  Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Csapatpróba  Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Csapatpróba  Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Csapatpróba  Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Csapatpróba  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Csapatpróba  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Akise Aru
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Akarui Yoru
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Csapatpróba  Vote_lcapCsapatpróba  Voting_barCsapatpróba  Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Csapatpróba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Yoshitsune Narakiho

Yoshitsune Narakiho

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Feb. 22.

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 7:59 pm

Nos, kérek szépen mindenkitől egy kezdést. Kora délutánra jár az idő, és ti ide gyülekeztek, hogy a jövendőbeli mesteretekkel találkozzatok. Hogy ismeritek-e egymást vagy nem, azt rátok bízom. A helyszínként a falu közelében lévő ritkás, fás terület lett kijelölve, az időpont pontban kettő óra.
Vissza az elejére Go down
Sarutobi Akio

Sarutobi Akio

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Jan. 08.

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 12:14 am

*Hosszú idő várakozása és türelme végre kifizetődik. Roki Sensei eltűnése óta csak magán küldetéseket teljesített...és azt is csak ritkán. Napjait javarészt edzéssel töltötte, vagy az otthoni kisegítő munkával. Persze az edzés ilyenkor sem maradt el passzív módon. Lábain állandóan két kilós súlyokat hord. Hogy miért? Hát hogy megerősítse őket és gyorsabb legyen. Ezeket már megszokta, már futásnál sem okoznak gondot neki. A meghírdetett próbára is magával hurcolta a súlyokat, valamint szokásos felszerelését is. Kíváncsi már rá, hogy kikkel hozza össze a sors ezúttal, és persze, hogy milyen lesz a tanár.
~Remélem nem egy perverz alak, mint Roki Sensei...
*Egyből ez jut eszébe a kívánságlistára. Délutánra rendelték őket az edzőhelyre, így lehetősége volt egy könnyű ebédre is. Látszólag még nincs ott senki, vagyis Ő nem lát egy lelket sem. Elsőnek érkezett, micsoda ritka alkalom.
-Aaah...senki? Most unatkozhatok...inkább lógok egyet a fán és meditálok, jobb ha tartalékolom az erőmet.
*Éppenhogy kimondta, már fel is sétál az egyik fára, majd az egyik ágra csimpaszkodik, hogy azt térdhajlata alá szoríthassa, és fejjel lefelé lógjon. Megszerette ezt a pózt, elég frissítőleg hat, és jól tud relaxálni. Becsukja a szemét, és élvezi a természet csöndjét.
Vissza az elejére Go down
Imagawa Asuma

Imagawa Asuma

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Feb. 08.

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 1:50 pm

Csodás napra virradt, én pedig egy hatalmas ásítással köszöntöttem a reggelt a nyújtozkodás közepette. Ásításom az oroszlánok bömbölésével vetekszik, szemeim tágra nyíltak és tettre készen állok a napra.
- Lehet nem pizsomában kéne elindulnom! - vakarom a tarkóm és nevetek magamon.
Felkapom a hacukámat és rögvest rohanok harapni valamit. Nem rég kerültem ki a kórházból és ma van az a nap, amikor találkozhatok csapattársaimmal és az újdonsült tanítommal, így formában kell, hogy legyek. A nagy zaba után lassú sétába kezdek az erdő felé, ahol emésztésem kivárása után nekilátok harci mozdulataim gyakorlásának, eleinte lassan majd egyre intenzívebben. Itt legalább nem zavar senki, nyugodtan edzhetek. Az apróbb harci csapások és térítések után már nagyobb szökkenéses rúgások és lábsöprések folyamata zajlik le, ekor ismét elkezd korogni a gyomrom és észre kell vegyem, hogy idő van. Még jó, hogy tettem néhány rizsgombócot ebédre. A találkozási pontig azokat elfalatozom, majd meglátok egy lányt, aki valószínűleg a csapattársam.
- Szia! A nevem Imagawa Asuma! - köszönök, majd mutatkozok be. - Gondolom te leszel a csapattársam. - jelentem ki azt, ami egyértelmi és barátságos vigyorral az arcomon kezet fogok a hölggyel, már ha hagyja.
A többieknek szintúgy köszönök és bemutatkozok.
- Már alig vártam ezt a napot, a sensei bizonyára egy hatalmas izmos férfi, aki tele van hegekkel és már vagy száz csatát megélt! - mondom a többieknek csillogó szemekkel, akár egy rossz gyerek.
Vissza az elejére Go down
Gushiken Fujin

Gushiken Fujin

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 09.
Tartózkodási hely : A kocsmától innen, az üveghegyen túl

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 2:33 pm

Ki gondolta volna, hogy Fujinnak újabb csapatpróbán kell résztvennie? Bizony, ez lesz neki már az első, második, harmadik. Három különböző csapattal, s ugyanennyi tanárral. Mondhatnám azt is reszkes csapat, itt jön Fujin, aki már két csapatot "hazavágott". Persze ez nem így van, nem teljesen. Az elsőből még az ő hibájából dobták ki, akkor társai és tanára megelégelték, hogy nem tudnak vele együtt dolgozni. Azonban a második esetnél már tényleg nem tehetett semmiről. Jó, nem voltak a legjobb barátok társaival, sőt talán még barátok se, de nem is ez volt a gond. A csapat megszünésének hátterében inkább tanáruk váratlan eltűnése szolgált. De erről elég ennyi, felejtsük el a múltat, tekintsünk a jővőbe. Szóval, mint már korábban is említettem, Fujin, újabb csapatpróbára hivatalos. Hogy kik lesznek a társai vagy ki lesz a tanára, rejtély. Csak remélheti, hogy ezúttal minden rendben lesz, társak és tanárok terén egyaránt. Nem igazán izgult a mai nap miatt, lesz ami lesz alapon indult el otthonról, de csak is azután, hogy otthon még megebédelt. Természetesen arról sem feledkezett meg, hogy magával hozza felszerelését, bár lehet nem lesz szükség rá. Ki tudja, mit talált ki próbának a sensei. Mivel kettőre volt megbeszélve a találka, még megejtett egy gyors utat a postára is, hogy feladjon egy levelet. Így is maradt még 20 perce, ami alighanem elég lesz. Nem sietett, lassan, komótosan haladt. Nagyjából 7 perce maradt még, amikor megérkezett a helyszínre. Már távolabbról kiszúrta új társainak hol létét, nem úgy a kilétüket. Egészen közel járt már hozzájuk, mikor végre sikerült felismernie Akiot.
~ Akio? Mit keres ő itt? Csak nem...
* A lányról ezután a fiúra terelődik a figyelme. Fiatal srác volt, mondhatni gyerek, de mit számít az.
- Sziasztok! - köszönt oda nekik, mihelyst odaér hozzájuk - Ha nem tévedek ti is a csapatpróbára jötettek. - jelenti ki, nem túl magabiztos hangon, de annál inkább meglepetten.
* Hamar kiderül, hogy tényleg ők lesznek új társai, be is mutatkozik gyorsan az "új embernek". Vegyes érzések és gondolatok járják át. Örül neki, hogy Akio is a csapat tagja, de mi van az új fiúval? Róla még nem tud semmit, azt leszámítva, hogy jó képzelőerővel van megáldva, a kérdése alapján mindenképp.
- Kicsit eltúlzod a dolgot - szól oda nevetve - még az is lehet, hogy nem férfi, hanem nő.
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho

Yoshitsune Narakiho

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Feb. 22.

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeKedd Márc. 05, 2013 9:03 pm

A kis csapatnak

Yoh nem kapkodja el a mai napot, a délelőtti jelentés során kapja a kezébe a csapatának listáját, valamint némi információs jegyzéket róluk, hogy mégis mit kellene tudnia a geninjeiről. Átlapozza jegyzeteket, és megmosolyogja a kék hajú fiút, no lám, hozzá már volt szerencséje. Biccent a Hokage felé, és el is indul kifelé, még ebédelni készül, mielőtt találkozna velük.

Az ebédet követően lassú léptekkel indul el, zsebre tett kezekkel, kicsit szemébe lógó hajjal. Ez amolyan sajátossága, a hosszú a haja, amibe színes tincs vegyül. Persze ha küldetésre megy, annak rendje s módja szerint összefogja a haját, hogy ne akadályozza semmiben. Terepszínű nadrágot visel, fekete bakanccsal, és a pólója felett, mellényt. Kezein alkarvédők, amik lelógnak kicsit a kétfejére is. A találkozó helyszíne felé közeledve, letér az útról, és kis kerülőt tesz, hogy az ellenkező irányból érkezhessen, mint a többiek. Mire odaér, látja hogy már ott vannak a tanítványok, és még pont elkapja Asuma megjegyzését, hogy sebhelyes, izmos tanárt vár. Fujin megjegyzésére, csak elmosolyodik, azért a haja ellenére, kicsit sem lehet nőiesnek mondani, markáns arcvonásai kifejezetten kontrasztban vannak vele. Komolyságot erőltet az arcára, és zajtalanul kisétál a kis rétre, ahol már várják őt.

- Szép jó napot, csapat! Én leszek a mesteretek, Yoshitsune Narakiho vagyok, de röviden csak Yoh - mutatkozik be, és egy halovány mosolyt is kiprésel magából, ami nem túl gyakori érzelem az arcán. Igazán annak sem örül hogy csapata van, de ha ez a feladat, akkor ez a feladat. Végigtekint a kis csapaton.
- A neveteket már tudom, inkább azt mondjátok meg, hogy szerintetek miben vagytok jók, mik az erősségeitek, és mi a gyengeségetek. Tudnunk kell, egymás hibáit és erősségeit hogy egy jól működő csapat lehessünk - adja ki az első utasítást, és az Akiotől nem messze lévő fa törzsének támaszkodik.
- Hölgyeké az elsőbbség, Akio, Asuma és Fujin - adja meg a sorrendet is.
Vissza az elejére Go down
Sarutobi Akio

Sarutobi Akio

Hozzászólások száma : 65
Join date : 2013. Jan. 08.

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 12:57 pm

*A lány nyugodtan lóg a fán, mint valami denevér. Meditációját egy fiú hangja zavarja meg, szemeit kitárja, hogy megnézhesse ki zavarja nyugalmát. Valami kék hajú egyén állt ott lent, és azt állítja csapattársak lesznek. Nos, sok esély nincs rá, hogy egy másik csapat itt tartaná a próbáját, így valószínűleg így is van. Rámosolyog, majd lábaival elengedi az ágat, szaltózik egyet, majd lábra érkezik.
-Sarutobi Akio, örvendek.
*Mutatkozik be szintén és elfogadja a kézfogást. Nem sokkal később egy harmadik alakot lát közeledni, ismerős a formája, de ezt addig nem tudja megállapítani, amíg közelebb nem ért. Szemei jobban kinyílnak és a mosolya is szélesebb lesz. Persze tűrtőzteti magát és nem ugrik a nyakába azonnal, bármennyire is kéztetést érez rá.
-Szia Fujin!
*Köszön lelkesen kedvesének, közel sem számított rá, hogy vele kerülne egy csapatba. Közben az Asuma nevű is nagyon belelkesedik, valami tipikus fiú ábrándot szövöget a tanárról. Fujin szokásához híven kilyukasztja a léggömböt, de erre csak elkuncogja magát. De nem sokáig nevetgélnek, mert megérkezik a Sensei, kisétál a fák közül, már csak akkor veszik észre, mikor megszólal. Akio megfegyelmezi magát, és abbahagyja a vigyorgást, ez a szituáció komolyságot követel.
-Nos, én közelharcos vagyok többrészt. *Mutatja ezt be néhány Tai-Chi formamozdulattal.* Van egy érdekes fegyverem is. *Előkapja két legyezőjét és azzal is mutat be egy-két mozdulatot.* Ezen kívül szél chakrával rendelkezem, és már kigyakoroltam a Szélpengét, amit képes vagyok tárgyakba vezetni. *A kinyitott legyezők élén megjelenik az éles chakra folyam, majd az egyik irányba, ahol nem áll senki, meglendti az egyiket és kis chakrapengék szállnak előre, megkarcolva egy-két fát.* Nem túl erős, de fáj. Viszont sokáig nem tudom használni. Ezen kívül medikus ninja is szeretnék lenni. Gyengeség? Nem vagyok túl izmos, nem emelgetek mázsákat. Egy nagyobb ellenféllel szemben nem sok esélyem lenne. Ezt próbálom kompenzálni sebességgel.
*Felhúzza nadrágszárait és megmutatja a lábára erősített súlyokat.
-Oh, őt elfelejtettem említeni.
*Elővesz egy sípot, és belefúj, de nem hallanak a többiek semmit, mert ez egy kutyasíp, aminek a hangját csak az állatok hallják. Nem sokkal később valami madár szerűség száll feléjük, közelebbről megnézve nem más, mint Hoshi, a fehérfejű rétisas. Fujin már találkozhatott vele, amikor még normál mérete volt. Azóta a táplálék kiegészítőnek köszönhetően termetesebb lett. Szárnyfesztávolsága öt méterre növekedett, testhossza jó két és fél méter. Elég ritka látvány egy ekkora jószág. Leszáll a földre nem messze Akiotól, aki megsimogatja a fejét.
-Ő Hoshi. A szüleimtől kaptam a Genin vizsga után. Körülbelül ennyi lenne.
Vissza az elejére Go down
Imagawa Asuma

Imagawa Asuma

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Feb. 08.

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 3:01 pm

Érdekes egy csapat leszünk, úgy érzem. Mindenki egész jó arcnak tűnik, maradjon is ez így. A lány eléggé elemében van, míg a fiú nyugodtabbnak tűnik, ők ketten már ismerik egymást korábbról, nekik így könnyebb, már csak nekem kell jó benyomást nyújtam, hogy remekül meglegyünk egymás mellett. Fujin nem zökkent ki az ábrándjaimból, hanem inkább a férfi, aki lassacskán odasétál hozzánk. Mutatóujjamat rá szegezem és leesett állal nyögöm ki hangosan, hogy:
- Teeeeeeeee! Veled találkoztam a kórházban!
Na nehogy már ez a szép fiú legyen a tanítónk, ez egyszerűen siralmas! Miért mi fogtuk ki a leggázabb tanárt? Olyan, mintha valami szépségszalonból jött volna és azok a tincsek... Ráadásul ez a hacuka, te jó ég. Miért ő? Most összetörte az illúziómat a kőkemény senseiről. Míg magamban mondom a magamét, addig Akio neki is kezd, hogy elmondja az erősségeit és a gyengeségeit. Az erőssége a közelharc, mint nekem. Úgy néz ki, hogy vetélytársak leszünk, de úgy is én leszek a jobb! Gyengesége pedig a fizikai erő lenne? Mindenből jól teljesít? Belülről ég a fejem, hogy a jutsuk kevésbé mennek és a chakrakontrollom sem az igazi, ráadásul a genjutsukat sem ismerem fel, egyedül amihez értek az a harc. A lány elővesz egy sípot mit megfúj, de semmi sem történik, vagyis nem hallok semmit, ekkor megjelenik egy hatalmas sas, ami elkeserítő, mert eléggé ütős bemutató ez a lánytól a harcművészetével együtt. Nekem semmi ilyenem sincsen. Összefonom a karjaimat és előlépek félrehúzott szájjal és belekezdek abba, hogy én miben is vagyok jó valójában:
- Én csak a közelharcban vagyok jó, a többiből nagyon gyengén muzsikálok! - mormogom és harapom el kissé a végét, majd visszahúzódom a háttérbe, mert nagyon égőnek érzem, hogy ilyen sokrétegű a hölgyike, míg én hasonló színvonalon sem vagyok, inkább figyelem a srác miben jó, már csak az lenne lesújtó, ha ő is ilyen kemény színjátékot mutatna be.
Vissza az elejére Go down
Gushiken Fujin

Gushiken Fujin

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 09.
Tartózkodási hely : A kocsmától innen, az üveghegyen túl

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 11:42 am

*Azt hiszem nyugodt szívvel mondhatom, hogy a fiatalok közt, már most kialakult valamilyen kötelék. Érdekes látni, hogy három ennyire különböző személyiségnek, sikerült az első pillanatba megtalálnia a közös hangot. Jó kis csapat lesz belőlük, legendákat fognak még zengeni erről a trióról. Már csak a tanár hiányzik, aki igazi csapatot farag e hármasból. Szerencsére rá sem kellett sokat várni, a megbeszélt időben, ő is ott termett. Határozott alaknak tűnt, ezen kívül nehéz megállapítani róla bármit is, így első látásra. Bár hamarosan ez is változni fog, már csak azért is, mert úgy fest, hogy a csapat legifjabb férfi tagjának, már volt alkalma találkozni vele. Rövid bemutatkozás után, már is adott volt az első feladat, ismertetni az erősségeiket és a gyengeségeiket. Betartva a lányoké az elsőbbség íratlan szabályát, Akio kezdhette a bemutatkozást. Elsőként harcművészetéből adott egy kis ízelítőt, aztán szó esett a fegyveréről is, a legyezőkről. Hatásos bemutató eddig, mi tagadás, de lehet még ezt fokozni? Mi az hogy! Egy sípot vett elő, amit meg is szólaltatott azon nyomban, még ha a többiek ebből mit sem érzékeltek. A síp hatására, egy rég nem látott ismerős jelent meg, Hoshi, Akio madara. Meglepődve tapasztalja a fiú, hogy utolsó találkozásuk óta, nagyot nőtt a madár. A sensei parancsát követve, Akiot, Asuma követte.
~ Na lássuk, mit tudsz kisöreg.
* Kíváncsian várta, hogy mit fog alkotni a kis kékhajú legény. Nos, finoman szólva, az előző bemutatóhoz képest, ez eléggé gyengére sikeredett. Mindezek után mégsem hiszi Fujin, hogy haszontalan tagja lenne a csapatnak, inkább csak hiányzik belőle némi önbizalom, ezért becsüli alá magát. S most rajta a sor, előre lép egyet, majd vállon veregeti Asumat, amolyan fel a fejjel jeleggel, aztán belekezd ő is a mondandójába.
- A társaimhoz hasonlóan, én is a közelharcban jeleskedem igazán, valamint a fegyveresharcban. Van is egy fegyverem, egy bo, amelyet tekercsben tartva hordok magamnál. A legnagyobb gyengeségem egyértelműen a genjutsu. Soha nem volt érzékem hozzá, sem a használatához, sem a felismeréséhez vagy feloldásához.
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho

Yoshitsune Narakiho

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Feb. 22.

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 4:41 pm

Ahogy előbukkan, nem kerüli el a figyelmét, hogy ki hogyan reagál a megjelenésére, de persze Asuma a legkülönösebb, hiszen ők már találkoztak. Akionak mintha mindegy lenne, nem csinál belőle problémát, hogy ki a mesterük, Fujin is viszonylag hamar túlteszi magát azon, hogy nem szokványos a megjelenése. A fiúnak igaza lehet, valóban egy határozott alak, minden küllem ellenére. A fának támaszkodva hallgatja, mit válaszolnak a geninjei a kérdésre, és Akio igazán sokrétűként mutatkozik be. Értp szemekkel figyeli a harci mozdulatokat, valamint a szél chakrát is, mivel az elég ritka, de nem mutatja hogy meg lenne lepve. Ahogy a kis bemutató véget ér, még történik valami, egy hatalmas madár érkezik, mint Akio háziállata.

- Termetes kis jószág, mit ne mondjak. Köszönöm - jegyzi meg, és kommentálja Akio előadását, és a következő felé fordul, aki Asuma. A megjegyzésére is csak most válaszol.
- Remek, örülök hogy emlékszel rám... - jegyzi meg kissé csipkelődve, azért a humora is kissé fura a többiekéhez, de meg lehet szokni. Közelharcban jó Asuma is, nem találja túl meglepőnek, inkább az érlelődik meg benne, hogy tényleg jó erős csapat lehetnek, neki a távolsági harc és a genjutsu az erőssége. Mikor Fujin is elmondja, hogy közelharcos, biccent, és ő is megszólal.
- Ezek után úgy illik, hogy én is elmondjam a képességeimet. Az én erősségem a genjutsuban és a távolsági harcban rejlik, a gyengeségem pedig a kényszerített közelharcban. Nem sokáig tudom fenntartani a nagy sebességet és az erőt. Ezért vagyok alkalma, felderítésre és rejtőzködésre, de a csatákban sosem vagyok az élvonalban - jegyzi meg.
- Következő kérdés. A chakra elemeteket tudjátok már? - fordul a két fiúhoz, hiszen Akio mondta is hogy az övé szél. Az övé tűz és villám.
Vissza az elejére Go down
Imagawa Asuma

Imagawa Asuma

Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Feb. 08.

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 10:30 am

Fujin vállveregetése jól esik, de mégis azt sugallja ezzel számomra, hogy én gyengébb vagyok, mint ők. Miért jobb mindenki nálam? Muszáj keményebben edzek és elérnem azt, hogy jobb legyek a többieknél, vagy legalább egyenrangú ellenfél. A sok kemény edzés nem volt elég, de majd én megmutatom nektek, meglátjátok! Erőteljesen ökölbeszorul a kezem és a fogaim is egymást csiszolják. Már alig várom, hogy edzhessek. Keményebben fogok edzeni, mint bárki ebben a csapatban. A tanítónk nem éppen olyan, mint amilyennek képzeltem, de üsse kavics, pont az ellentétünk. Ő a genjutsukban és a távolsági harcokban jó, míg mi a közelharcokban, úgy néz ki ránk fog hárulni a küldetések veszélyesebb része. Azt mondja, hogy a rejtőzkodés és a felderíítés többnyire az ő reszortja, hát nem ezt szeretném csinálni életem végéig elhihetitek. Az én szenvedélyem a harc, pontosabban a harcművészetem tökélyre fejlesztése. A fickó azt kérdezi, hogy tudjuk e már mi a chakraelemünk, amiről nekem fogalmam sincs, azt se tudom hogyan tudhatnám meg, erre még nem volt szükségem egyszer se, de ha a lánynak a szél elem, akkor nekem vajon micsoda? Biztos valami szuper ütős dolog lehet, jobb, mint a többieké, ha már ennyivel gyengébbvagyok náluk, akkor valamiben csak túlszárnyalom őket. Mindenesetre, nem válaszolok hülyeséget, nem ám beégek.
- Nem tudom, de ha lehetséges, akkor megmondhatná nekem mi az! - válaszolok a kérdésére.
Vissza az elejére Go down
Gushiken Fujin

Gushiken Fujin

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 09.
Tartózkodási hely : A kocsmától innen, az üveghegyen túl

Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 2:02 pm

*Egy genjutsu használó, egy közelharcosokból álló csapat élén? Érdekes ötlet, bárki is találta ki ezt, vagy nagyon mellé nyúlt, vagy pedig óriásit húzott. Sok mindent aligha fog tudni tanítani nekik a sensei, hiszen egyikük sem ért a genjutsukhoz, másrészt ez az összetétel sok előnnyel járhat egy harc során. Kivétel a mostani próba, már ha egyáltalán kell harcolni. Ha így lesz, nem ígérkezik egyszerű feladatnak, mert hát a csapat legnagyobb gyengepontja, épp a genjutsu. Ugyanakkor ez még fordítva is elsülhet, hisz tanáruknak meg pont az a gyengepontja, amiben ők a legjobbak. Érdekes próba lesz, bárhogyan is alakuljon.
- Addig is míg kiderítik, hogy mi Asuma eleme, - vág közbe a fiú- elmondom, hogy én is szél elemű chakrával rendelkezem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Csapatpróba  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csapatpróba    Csapatpróba  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csapatpróba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Csapatpróba I.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Szórakozás :: Kalandozz!-