Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Akise Aru
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Bakemono Kugo
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Akarui Yoru
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Gushiken Fujin
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Kitachy Rhony
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Uzumaki Baku
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Sarutobi Akio
"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_lcap"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Voting_bar"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Enoki Kumanosuke

Enoki Kumanosuke

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jul. 14.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeHétf. Júl. 14, 2014 10:02 pm

Üdv emberek!
Két fő számára hirdetek kalandot, az első két jelentkező játszik. Ide kérem a jelentkezést és mihelyst megvan a két játékos írom is az első mesélőit!
A kalandban "váratlan" fordulatok és rengeteg harc várható, valamint egy hatalmas rejtély is...
De erről ennyit írnék egyenlőre a lényeg majd kiderül a kalandban. Wink
Várom az két játékost!
Vissza az elejére Go down
Arai Kida

Arai Kida

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 12.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2014 9:07 am

Hmph. Akkor én lennék az első jelentkező, hacsak nincs gondod egy szerény kezdővel.
Vissza az elejére Go down
Bakemono Kugo

Bakemono Kugo

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 26.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2014 10:19 am

Másodiknak pedig mennék én, csúnyánnézős-darabolósgyilkosos vagy komikus karival is lehet kérni ízlés szerint.
Vissza az elejére Go down
Enoki Kumanosuke

Enoki Kumanosuke

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jul. 14.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2014 2:48 pm

(Nos ez elég gyorsan meglett köszi a jelentkezést srácok, jelentkezési sorrendben haladunk)
Kugo olyannak játszod a karakteredet amilyennek akarod, de köszi,hogy felajánlottad Wink
De nem is szaporítom a szót! Kezdjük a kalandot!



*Kellemes nyári este volt és ennek örömére mind a két delikvens egy esti sétára indult. Mind a ketten a városközpont felé vették az irányt. De egyikük se érte el a célt mivel félúton elsötétült előttük minden...
A két fiatalember egy kürtszóra ébred fel egy erdőben egymástól pár méterre, a mozgásuk nehézkesen indul.
Reggel lehet mivel a nap első sugarai Kelet felől törnek be az erdő lombkoronaszintjén át. Néhány pillangó repked a fénysugarakban, de azon kívül nem történik semmi. Három perc múlva mind a ketten visszanyeritek a mozgási képességeiteket.
A szokványos ruházatotok van rajtatok és felszerelésetek van nálatok (habár lehet nem ebben indultatok el sétálni, ezt majd leírjátok tetszés szerint,hogy abban voltatok-e vagy nem)
A következő pár percben az erdő minden irányából kiáltások hallhatók. Távolságukat sajnos nem lehet meghatározni mert az erdő magába zárja a legtávolabbi zajt is és tovább viszi kilométerekre is a pára miatt.
Majd egyre kevesebb lesz a kiáltás de még néha-néha felhangzik egy-egy sikítás vagy ordítás.


Egyenlőre ennyi, direkt ilyen kevés mert nektek kell rájönnötök hol vagytok és mi történt!
Majd legyetek kedvesek és HA elindultok írjatok égtájat,hogy merre indultok. Köszi!
Vissza az elejére Go down
Arai Kida

Arai Kida

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 12.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2014 4:24 pm

Aznap este pont Ichirakunál vacsoráztam. Koru ( Egyik NJK-m, és fogadott öccse Kidának, de lényegtelen ) is elment valahova, csak annyit mondott, hogy majd jön. Rendben van, csá. Ennyit mondtam neki ő meg csak bólintott. Ki tudja hova ment? Én pedig, hogy ne unatkozzak kicsit kimozdultam otthonról. Egészen jó idő volt, de nem mehetek emberek közé csalé nyakkendőben, vagy másféle ruhában, mint az öltöny. Így most is a szokásos megjelenés. A cigi és az öngyújtó nálam van, a gumilabdával együtt. Néha jól el lehet vele szórakozni, mondjuk ha unatkozom a falnak dobálom. Egyszer neki dobtam az egyik gyerek fejének, aki felém fordult és rám kiabált. Addigra a labda már a zsebemben volt, így csak játszottam az ártatlant. A gyerek anyja még őt szidta le. A kis csicska, gondoltam. Jegyzetfüzet és a toll szintén, mert ugye soha nem lehet tudni, hogy milyen információt kell lejegyezni, így jó ha van az embernél. A marhahúsos ramen a szokásosnál jobb volt, de nem mondanám fenomenálisnak. Ettem már jobbat is, régebben. De nem kell a szomszédba mennie egy jó receptért. Miután kényelmesen végeztem, eldöntöttem, hogy egy laza sétát teszek az utcán. Gondoltam megnézem miféle élet van a város többi részén, de nem nem sikerült eljutnom oda, ahova menni akartam. A sötétség úgy jött, mintha hirtelen az ember fejére dobtak volna egy sötét takarót. Anyá*okkal szórakozzatok, gyökerek. De mintha senki nem hallotta volna.
Az első hang amire felébredtem kellemetlen. Mindig kellemetlen az a fajta kelés, ha az embert költik. Na de így? Ez már nem kellemetlen, hanem csesztetés. Főleg akkor, ha a szemedbe süt a nap és önkéntelenül is elkezdesz mocorogni: onnantól kezdve vége, már tuti, hogy ébredni fogsz. Érzem hogy fekszem, de nem az ágyamon. Az sokkal kényelmesebb. Valami kemény szaron, és mintha darabos lenne. Szúr is valami, meg nyom is. Ha megint Koru hülye labdái én megölöm. De nem azok voltak. Kövek. Picik, amik megbújnak a fű árnyékában. Mindegy, amúgy is kelni akartam. Próbáltam ezzel etetni magam, hiába.Ezért kinyitom szememet és meglátok néhány pillangót. Aha. Nem foglalkozom vele, had repkedjenek, megtehetik. Felülnék, de mintha lenne vagy egy tonna a testem. Nem akar engedelmeskedni, nem értem, hogy miért. Ezért inkább nyugton maradok és várok. Biztos elzsibbadtam és ezért nehéz. De a környezetem egyre jobban felkelti az érdeklődésemet. Nem vagyok az értetlenkedés híve, és mindennél jobban utálom, amikor valaki azt teszi, méghozzá úgy, hogy megjátsza. Ezért nem is teszem ezt. Kiderítem, hogy mi történt, de nem fogok nekiállni kérdezősködni, már ha van velem valaki. Lassan megfordítom a fejem és megpillantok egy fekete hajú srácot. Ő is fekszik, pár méterre van tőlem, odagurulhatnék és megnézhetném van e valami a tárcájában. De a testem még mindig nem engedelmeskedik. Ezért csak várok, és szemmel tartom a srácot. Megfigyelem a testalkatát, a tartását. Bár lehet, hogy nem magától helyezkedett el így, hanem beállították. Nem annyira nagy darab, nem is túl magas. Izmosnak izmos, de nem túlzottan. Nem nézem többnél 17-nél, viszont nem is fiatal. Minimum 15, de lehet 16 is megvan. Figyelem, majd újra megpróbálok felülni. Sikerült. Furcsa érzés, hogy az előbb még szinte mozdulni sem tudtam, majd hirtelen meg tudok mozdulni. Jobban szemügyre vettem a környéket. Erdő, most kelhetett fel a nap nem rég. Körbetapogatom magam, és nyugtázom hogy mindenem megvan. Ritka alkalmak egyike, amior rágyújtok, de most itt az ideje. Előkotrom a cigit, előveszek egy szálat. Jobban megnézem a srácot, az arcát. Jól gondoltam. Kamasz. De van valami vad az arcán, valami megmagyarázhatatlan állatiasság. Előveszem a gyújtót, majd meggyújtom a cigit. Elrakom a tüzet és beleszívok. Megvakarom a fejem és körbefordulok. Hol a rákban vagyok? De nem sok időm marad gondolkodni, mert kiálltások hallatszanak, méghozzá igen sok irányból. Mindenhonnan. Elnyomom a cigit a földön. Néha jól esik, de ilyenkor jobb szeretek semmit nem csinálni, nehogy pont emiatt szívjam meg.
- Mi a f*sz?
Figyelek és hallgatom, ahogy egyre kevesebb irányból jön a kiabálás, és végül teljesen elhallgat. Szinte már teljesen csönd volt, amikor elindulok a srác felé, és elhangzik még egy sikoly. Egy kicsit meglepődtem és anyáztam egyet. Azt hittem vége, hogy nem lesz több, erre még valaki egyet.

// Haya írta, hogy nyugodtan játszhatok adatlap nélkül, - amúgy sem kell annyira a karakternek - de a Színész és az Emberismerő Képzettség lvl 3-as. //
Vissza az elejére Go down
Bakemono Kugo

Bakemono Kugo

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 26.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2014 7:21 pm

Ocsmány egy éjszakának ígérkezett... Na nem mintha elszokhatott volna az ilyen ocsmány éjszakáktól. Yumi Kaito szakéködös elméjében úgy élt a kiképzés fogalma, mint gyermeteg csínyek és kicsavart feladatok végtelenített sorozata, a zsoldosnak legalabbis nem jutott ki más az utóbbi hónapokban. Lopott sastojásokat a bércen lévő fészekből, kergetett onbaát, táncolt kötélen, főzött kondérban rament, lőttek le a fejéről diót, pátyolgatott nyugdíjasokat, verte Rhonyt, és persze...
Behunyja a szemét és mélyen beszívja az éjszakai falu illatát. Így belegondolva, annyira nem is lesz pocsék ez az éj.
...és persze vadászott le bűnösöket.
Ballagtában meglazítja a csípőjén függő huzalköteget, belefúrja az ujjait, hagyja, hogy a fém átfolyjon köztük, akár a víz. Régóta nem volt harci feladata, igazi harci feladata, és ő katona, neki az ilyesmi hiányzik... Talán a tolvaj, akit keres, védekezni fog. Talán okot ad arra, hogy támadjon. Másképp nem fog. Kaito-sensei nem díjjazza a szükségtelen erőszakot. És furcsamód Kaito-sensei mindig rájött, ha ő valami effélében hazudott. Nem is értette. Csak egy alkoholista, és mégse képes megtéveszteni, mikor annyi más falubelit ige...
Snitt.
Felpattannak a szemei, és villámgyorsan megkísérel felülni, majd tizenöt centiről nem kevésbé gyorsan visszaesik és úgy marad. Kábának érzi magát. A szeme előtt táncolnak a lombok... Lombok?
Milyen lombok?
És ha már itt tart, hogyhogy világos van?
Lassan megnyalja a szája szélét. A nyelvét túl nagynak érzi a helyére, ajkát pedig száraznak és érdesnek, akár a régi pergament.
- ...banyek.
Beletelik pár percbe, míg sikerül ülőhelyzetbe tápászkodnia, és sak ekkor tudja szemügyre venni a környezetét. Erdő. Merre? A Tűz Országát rengeteg erdő borítja. Ha lenne annyi eszük, hogy irtsák is...
Csak akkor fordítja a fejét a közelében ücsörgő alak felé, mikor eljut a tudatáig a cigaretta szaga. Végigméri, közbena  biztonság kedvéért a huzalra fonja az ujjait... De a másik nem árul el különösebb támadókedvet. Kugo még nyilvánvaló fegyvert sem lát nála. Nem mintha ez bármit jelentene, de a másik ruházatával nem igazán tudná párosítani a fegyveres hivatást.
Persze, ki tudja.
- Na? - kellemetlenül rekedtnek hallja a saját hangját. - Mi történt velem?
Mielőtt azonban a másik válaszolhatna, felcsap a kiáltozás, ő pedig azonmód talpra ugrik, megkönyebbülven nyugtázva, hogy legalább ez összejön neki. Ösztönösen egy fához hátrál, és idegesen forgatja a fejét, egy esetleges támadásra felkészülve, és túlságosan akkor sem látszik lazítani, mikor a hangok ritkulni kezdenek.


A hozzászólást Bakemono Kugo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 16, 2014 9:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Enoki Kumanosuke

Enoki Kumanosuke

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jul. 14.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeKedd Júl. 15, 2014 10:30 pm

*Mielőtt a két úriember beszélgetésbe elegyedne mind a kettő a vészjósló távoli hangokra reagál így a társalgás egyenlőre elmarad.
Persze ezek a távoli hangok ritkulnak idővel.
Túl sok minden nem változik a rövid idő alatt. Leszámítva egyet, a lepkék hirtelen szétrebbenek és madarak rikácsolása és szárnycsapása hallatszik fel felől.
Mivel Kugo készenlétben állt kiszúrhatta a 3 közeledő alakot Dél felől, de ez mit sem ér mivel két másodperccel később már füst bombák repülnek a lábaik alá. A közeledő trió ajándéka.
-Kapjuk el őket srácok! Gyorsan megszerezzük a zászlót és mi végeztünk!
Ennyit hallani a közeledők felől, akik támadni készülnek.
Vajon kik lehetnek és mit akarnak??
Mindenesetre egy ember fölényben vannak, már ha egymásra számíthattok.
Vissza az elejére Go down
Arai Kida

Arai Kida

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 12.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzer. Júl. 16, 2014 6:55 am

A francba. A másik srác sem tud semmit. Ő sem tudja hogyan kerülhettem ide, és azt sem hogy ő hogyan. Még az sem lehet, hogy egy részeg voltam és kiesett egy éjszaka, mert teljesen fitt vagyok, és nem emlékszem erre a tagra, hogy velem lett volna. Amikor a sikoltozások elkezdődnek engem egészen meglepve, egy ösztönös cselekedetet hajt végre a fiú. Elbújt egy fa mögött és figyelt. De nem úgy, mint egy gyáva ember, hanem mint egy harcos. A gyáva ember szemében a félelem tükröződik, az övében elszántságot láttam. Szóval ez volt az a megmagyarázhatatlan vadság a fiúban. Harcos, azok mindig vadak, néha vadabbak is, mint az állatok. Egyfelől meg is nyugtat, mert nem kell félnem néhány erdőlakó fosztogatótól. De mennyire lehet erős? Lehet, hogy csak egy retardált, sokadjára megbukott Akadémiai növendék? Talán én jobban értek hozzá, mint ő. Most pedig az ilyen esetekre írt protokollt elevenítette fel magában, és miközben jobbra-balra néz azon töri a fejét, hogy mi a következő lépés? Nem hinném, hogy ez lenne. Nem úgy néz ki. Azok általában koszosak, csúnyák és dagadtak. Látott már olyan kölyköket. Elvégezte az Akadémiát, már ha arra járt. De az biztos, hogy harcos, és minimum genin rangú. Volt már küldetésem velük, gyengék, de azért tudnak egy-két dolgot. Nem annyira fiatal, így biztos van tapasztalata. Szóval tud harcolni, és úgy látszik az arcán szeret is. Ez némiképp megnyugtat. Biztos jobb, mint azok a tizenkét éves gyenge próbálkozók, a fölösleges ambíciójukkal. Legalább lesz kit magam elé küldeni.
A hangra felfelé és oldalra pillantok, hátha meglátok valamit, de végül csak a füstbombát sikerül észrevennem magam alatt. Zászló? Ez valami szar játék? Talán átakarnak verni? Koru is elég hamar és szótlanul eltűnt, lehet hogy ő akar megviccelni. Kiszaladok a füstből, és köhögve próbálom elmagyarázni Kugonak, hogy tegyen valamit.
- Hajrá harcos, kapd el őket. - ennyit tudok kinyögni, majd a térdemre támaszkodva, fejem a támadók irányába szegezem és még mindig köhögök, de egyre ritkábban. A francba, mi van, ha ez a srác is ellenség? Nem úgy nézem. Ő is ugyanúgy meg van lepve, mint én. Akkor nem ellenség. Viszont ezelőtt nem hallhatta a hangom, akkor honnan tudná, hogy ki mondta neki, hogy kapja el őket, és honnan tudná, hogy neki mondták? A másodperc töredéke alatt pörgött le a fejemben ez a gondolat, és gyorsan teszek is ellene, hogy ne legyen így.
- Öltönyös, vörös hajú srác vagyok! - darálom el szinte egy másodperc alatt, hogy a hangomat tudja képhez igazítani. De az is lehet, hogy látott, amikor elsőnek megszólaltam, és fölösleges volt megszólalnom. De én elővigyázatos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Bakemono Kugo

Bakemono Kugo

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 26.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzer. Júl. 16, 2014 10:29 am

Választ nem kap, így aztán maradnak a hangok. Kicsit még sajog a feje, mintha csak másnapos lenne, noha egész biztos benne, hogy nem ivott egy kortyot sem, mindenesetre igencsak örülne, ha nem egy csapat szököttről lenne szó. Fiatal még ő ahhoz, hogy meggyilkolják és kirabolják... Bár igazából kétli, hogy erről lenne szó. A másnaposságról...
~ Rohadj meg, Kaito...
...nem tud sokféle asszociálni.
Oldalra sandít a tétlenül várakozó másikra. Lehet, hogy ő maga Yumi Kaito? El tudná képzelni róla, hogy páholyból nézze végig a kínlódásait, olykor esetleg derűsen kuncogva egyet, ha ő éppen különösen mélyre merül a barnában. Vagy ilyesmi. Rávallana a megoldás, az egyszer biztos. Meg különben is, mi a Szellemeket keresne bárki absztinens öltönyben egy erdő közepén?
Végül elérnek hozzájuk a hangok forrásai, akkor kicsit megnyugszik, úgy érzi, lassan bővül a kép. A szöveg alapján egy csapat porbafingó akadémistáról vagy kezdő geninről van szó valami ostoba edzőfeladaton. Méghogy zászló... Játék az élet, mi? Hát, ha rajta múlik, most begyűjtenek egy-két nyolc napon túl gyógyuló tanulságot.
Ha a füstbombák rizspor alapúak, mint általában az olcsóbb verziók, nem lesz nehéz dolga. Egyszerűen hátrébb szökken, és amikor kikerült a felhőből, útjára enged egy Tűzshuriken jutsut. Ő maga is ilyen füstbombákat használ, a szálló rizspor ugyanis remekül ég... Már-már robbanásszerű gyorsasággal.
Jó, persze igazából nem robban, de ha a triót a felhőben tartózkodva éri a tűz, arra élénken emlékezni fognak egy darabig. Esetleg, ha túl közel ácsorogna, a másik figura öltönye is veszít egy kicsit régi fényéből, no de a harc az áldozathozatalról szól, ugyebár...
Ha pedig más típusú füstbombákról lenne szó, annál rosszabb a hármasnak. Mert akkor Kugo immár tényleg huzalt ránt és támad. Talán vaktában, de egy széles suhintás elég ahhoz, hogy száznyolcvan fokban mindent vigyen, különösen, ha öt acélszálat használ, mint most: ennyit tud legfeljebb egy kézzel kezelni. Ha pedig talál, kötöz és vág, akár egy-két centi mélyen is, de még mindig szelídebb, mintha chakraáramot használna. Akkor valóban hullanának a végtagok, mint ősszel a falevelek...
Vissza az elejére Go down
Enoki Kumanosuke

Enoki Kumanosuke

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jul. 14.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzer. Júl. 16, 2014 9:28 pm

*A füstből kievickélve Kida buzdítja Kugot a támadásra aki egyből támad is mégpedig az ellenség saját fegyverét fordítja vissza , vagy legalábbis próbálja..
A tűz begyújtja a bomba gyúlékony füstjét. Elég nagy lángfelhő keletkezik ami eltakarja az érkező ninjákat, vajon bent égtek vagy sem..
Ez elég gyorsan ki is derül mivel a tűz gyorsan elült és a kevés füstben a három alak ott áll sértetlenül.
Lassan sétálnak közelebb, és mikor ki érnek a füstből láthatóvá válik kik is ők.
Nem mintha bármelyik fiú ismerhetné őket.
Három homokrejteki ninja áll előttük. Az egyikük egy fekete hosszú hajú lány sebhelyes arccal a hátán két karddal. A következő egy kövér srác csukjában néhány shurikennel a kezében valamint egy kék zászló van a hátán. És a harmadik aki valószínűleg a csapat vezére egy szőke sápadt fiatalnak tűnő fiú egy kétkezes lándzsával.
Lépteik nem tűnnek agresszívnak. Lassan közelednek, fegyvereikkel készenlétben.
Körülbelül 5 méterre állnak meg tőletek.
A szőke vezető szólal meg. Miközben a sebhelyes arcú lány kézjeleket mutat el.
-Hol a harmadik csapattagotok? Gondolom nála van a Ti zászlótok. Milyen csapatban vagytok? *Kérdezi nyugodt hangon.
-Ha bepróbálkoztok garantálom,hogy nem juttok messzire még akkor sem ha kék a zászlótok.
*Ha mozdulni próbáltok nem fog sikerülni mivel a a lány valamiféle föld alapú jutsuval fogságba ejtette a lábatokat! Furcsa érzés. Nem olyan mintha tényleg fogná. De a föld tényleg ott van a lábatokon.
Vissza az elejére Go down
Arai Kida

Arai Kida

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 12.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeCsüt. Júl. 17, 2014 11:29 am

Gondolatom beiigazolódott, amikor Kugo egy tűz elemű ninjutsut hajt végre. Harcos, pontosabban ninja, tűz elemű chakrával. Már csak a rangja a kérdés. De sajnos nem sikerült neki elintézni a támadókat, akik mégsem olyan agresszívak, mint amilyennek elsőnek tűntek. Látványos volt a tűz, amit a fekete hajú srác okozott, csak haszontalan, mint később kiderült. Az ellenség könnyedén megúszta a dolgot, pontosabban ellenségek. Többen is vannak, a szemetek. Úgy látszik, hogy nem csak egy csapat retardált kis Konohai Akadémista, hanem egy ellenséges falu, a Homokosok megbízott tagjai. Egy év alatt elég sok dolgot megtudtam az éppen küldetésen részt vevő shinobiktól, a helyzetünket, nagyjából mindent, ami kellhet. Azelőtt nem foglalkoztam velük, gondoltam ugra-bugrálós majmok, csináljanak amit akarnak, de most már egész különlegesnek tartom őket. De engem nem vonz a világuk, csak külső megfigyelőnek lenni érdekes. Homokrejtekiek az ellenségek, ha jól emlékszem. De ennyi, nem tudok róluk sokat, csak annyit, hogy sok bennünk a homoszexuális-hajlam és meleg van náluk. Meg bújtatják a homokosokat, ezért nevezték el Homokrejteknek. Elmosolyodom gondolatmenetemen, mert tényleg egy elég elcseszett bandának tűnik. A ronda kirekesztett lány, aki a nagy, veszélyes kardokat szereti, a dagi az osztályból, akit mindig csúfolnak, biztos azért rejti el a haját és az arcát, mert az még zsírosabb. Elég sunyi alaknak tűnik, mert shurikennel harcol. Mondjuk ez megszokott és a ninják alapelve az észrevétlenség, de akkor is. Nekem az nem jön be. Sunyi. Biztos azért, mert fél attól, hogyha közel megy, megijednek az arcától. Vagyis a háj-gödröktől ami az arcán lehet. Majd végül az első látásra a csapat vezére, a belül koszos kívül tiszta majom. Eléggé összeszokott csapatnak tűnik. Biztos az udvar egyik hátsó sarkában találkoztak, és minden nap ecsetelték az álmaikat. A kis nyomik. Már oviban a - fő tevékenységek mellett - is az ilyenekre vadásztam. De ez nem az én szintem. Ők ninják, hárman vannak, én pedig egyedül. Nem tűnik megbízhatónak ez a srác. Szóval inkább előveszem az udvariasabb énemet. Aztán rájövök, hogy hülyeség, hogy miért lennék udvarias, egy: nem leszek olyan nyomi, mint amilyenek ők voltak, kettő: ezek sem voltak valami kedvesek.  Bumm! Egyből egy füstbomba. Semmi diplomácia, bejelentés vagy kérdés. A járásuk is eléggé gyépéses, de hát ő bajuk, biztos így a kényelmes. Miközben a fiú megszólal, társa már bűvészkedik. Önkéntelenül is kiszalad a számon a sértés.
- Anyádnak mutogass!
Majd a lábamnál eléggé kellemetlen érzést érzek. Lefogott a csaj, lefogott. A másik meg csak magyaráz, mintha semmiség lenne. A szemetek.
- Jól gondolod. Nála van. - erősítem meg a tagot a feltételezésében. Hmm. Ezek szerint kell lennie még valakinek, és a kék zászló valamiért fontosabb, mint a többi.
- Ahogy a kinézetetek is mutatja, elég egy hülye társaság vagytok. De én jó ember vagyok! Játszunk barkóbát. Szerintetek milyen csapatban vagyunk? - próbálom rávenni őket hogy találgassanak, talán tudnak valamit mondani, és rájövünk, hogy hol a francban vagyunk. De az eddigi információk alapján egy játékban, ahol meg kell szerezni egymás zászlóját, gondolom vissza is kell juttatni a bázisra, és akkor nyerünk. De jobb lenne nem találgatásokra alapozni, hanem tényekre.
Vissza az elejére Go down
Bakemono Kugo

Bakemono Kugo

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 26.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2014 4:40 pm

Hát, legalább megpróbálta. Persze számított rá, hogy esetleg elkerülik a támadást, talán valami jutsuval nyelik, de hogy abszolút semmi hatása se legyen a tűznek, az finoman szólva meglepi. Ha már belegyalogolnak a lángfelhő közepébe, illett volna legalább megpörkölődni! De ezek nem. Ezeknek derogál...
Mikor a füst szétoszlik, és a trió láthatóvá válik, a srác szemöldöke szinte a tarkójáig szalad fel a sunagakurei egyenruhák láttán. No nem rémlik neki, hogy éppen hadban lennének - az utolsó Kazekage halála óta a két falu úgy-ahogy kijött egymással, már csak merő muszájból is -, na de hogy fegyveres harci gyakorlatot tartsanak egymás felségterületén... Annyira azért nem puszipajtás a két gyűlekezet. Márpedig ez az egész a "zászlókkal" meg a jó öreg háromfős csapatokkal nagyon annak tűnik. Azért egy kicsit mégis ideges lesz, amikor a lány elkapja, olyan gyorsan, hogy reagálni sincs ideje.
Mellesleg, nem emlékezne jól, hogy geninen fölül ezek már nem járnak hármasával?
A szöszi baráti figyelmeztetésére csak felmordul, és ettől függetlenül azért odavágna neki, ha nem nyitná ki a száját az újdonsült társa. Az első mondata egész kedvére való. Mindenesetre nem egészen úgy hangzik, mint Kaito. Ez már önmagában jó hír...
A második mondatra kicsit felkapja a fejét, aztán elérti a dolgot, és visszaesik flegmatikusan rosszindulatú modorába. Végül is, miért ne próbálják meg kidumálni magukat? A névtelen másiknak, úgy tűnik, gyorsan jár az esze, talán ért is az ilyesmihez. Ha nem jön össze, még mindig ott van a vérontós verzió.
Szóval, a homik játszanak csak kitalálósat az öltönyössel, ő addig csendben marad, figyel és igyekszik fenyegetőnek látszani. Szerencsére mindezekben elsőrangú tehetségnek számít, úgyhogy remélhetőleg nem fogja a másikat hátráltatni.
Vissza az elejére Go down
Enoki Kumanosuke

Enoki Kumanosuke

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jul. 14.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2014 5:52 pm

*A lány Kida anyázására csak elmosolyodik..
A "Jól gondolod nála van" kijelentésre pedig a vezérnek csillan fel a szeme.
Viszont a barkóbázós ötlet nem nagyon jött be neki és a lándzsája végével arcon csap ami nem okoz sérülést de kellemetlenül csípős a suhintása.
-Nincs időnk játszadozni.Csak mondjátok el,hogy hol a társatok és,hogy kék vagy piros a zászlótok. Ha piros elvesszük úgyis csapdában vagytok nincs mit tenni. Ha kék megúszhatjátok vérontás nélkül csak működjetek együtt. Ha nem működtök együtt elvesszük a kéket is legalább lesz egy pót ha komolyabb ellenfelekkel kerülnénk szemben a toronyig. Nos?*Mondja idegesen, miközben tekintetében olyan erős harag ég fel,hogy szinte megöl vele titeket. Úgy látszik gyors haragú emberrel van dolgotok.
-NOS?
*Közben a homok szorítása kicsit gyengül és még furcsább az érzés. Mintha nem is fogná semmi a lábatokat,de mégis ott van és a lábatok nem mozog.
Vissza az elejére Go down
Arai Kida

Arai Kida

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 12.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2014 8:50 am

Nem azt kaptam, amire számítottam, azt hittem ezek békés emberek, akikkel lehet normálisan beszélgetni. De nem. Nem lehet informálódni a velem történtekkel, de úgy látszik báránybőrbe bújt farkasok. A lány jól kezelte a beszólást, biztos hozzá van már szokva, hogy az emberek utálják. A vezér pedig nem próbálja leplezni örömét, azonnal lecsap a kijelentésemre. Ezt még lehet hasznomra fordíthatom. Azután ledarál egy hosszabb okfejtést, amiből valamit ki lehet hámozni. Valamiért nagyon sietnek, nincs idejük a magunkfajtákra. Ismétli magát, és a zászlónk, továbbá a harmadik csapattagunk személyét akarja megtalálni. Jó lenne, ha én is megtudnám, hol van a harmadik tagunk, már ha egyáltalán van. Aztán egyszerűen leszólja a képességeinket. Még hogy nincs mit tenni? Mindig lehet valamit tenni, főleg egy másik ninjával az oldaladon, aki első ránézésre nem riad vissza semmitől. Bár lehet, hogy csak én bízom ennyire a srác képességeiben, az is lehet, hogy egy retardált idióta - bár ezt kétlem. Tehát egy toronyhoz kell eljutni bizonyos időn belül, és a kék zászló afféle plusz egy élet lehet. Minden egyes mondata után vonom le magamban a következtetéseket, gyorsabban megy számomra, hogyha nem akkor kell emlékeznem, amikor már elmondta azt amit akart. Hirtelen haragú, ennél jobb személyiségű fazonnal nem is lehetett volna találkoznom.
Az arcom még mindig sajog és utálom, ha velem nem egyenrangú emberek szeretnék kiélni hatalmi vágyaikat. Így mondhatni én is hirtelen haragú vagyok, de én tökéletesen leplezem. Se nem a hangsúlyomban, tartásomon vagy az arcomon nem mutatkozik annak a jele, hogy egy cseppet is érdekelne a vezér ütése. Viszont rohadtul idegesít. De növeljük még a frusztrációját, hátha történik valami még érdekesebb. Egyenesen élvezem, hogy látom milyen ideges a fickó. Ezért csak nemtörődöm arccal elnézek a feje felett a lányra.
- Nos. - majd elhúzom a számat, és a dagira nézek. - Nos. - majd végül a vezéren nyugtatom tekintetem. - Milyen elegáns szó, többet kéne használnom. De neked nem, neked szarul áll. Úgy mint a ruhád. Csúnya vagy.
Vissza az elejére Go down
Bakemono Kugo

Bakemono Kugo

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 26.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzer. Júl. 23, 2014 5:10 pm

Azért ezzel a csapda-dologgal vitatkozna, ha valaki elkapottnak tekint egy shinobit, akinek még mindkét keze szabad, az vagy arrogáns, vagy hülye, vagy sebezhetetlen. Kugo a maga részéről a lángfelhőt illető performansz ellenére is az első kettő kombinációjára tippelne. Végül is, még ha el is tekint a ninjutsutól - és már miért is tekintene -, a trió még csak le sem fegyverezte őket. A keze változatlanul az öve mellett lóg, a két huzalköteg ott lapul az ujjaitól centikre; emellett ott vannak a combtokjában és az övén a shurikenjei és a kunaik, ott vannak a robbanó cetlik és a füstbombák, minden, amit csak bohó júzere elhelyezett az adatlapján. Csak egy kézmozdulat, és már repülne is az acél... De persze egyelőre duma van. Ő se tiltakozna, ha megtudná, mibe keveredtek.
És egy kicsit az is szórakoztatja, ahogy verik az öltönyöst.
Különben gyanúsan alakul a kiravaszkodott sztori. Torony, háromfős csapat, olyan objektumok, amikből két verzió van, azokat össze kell szedni a csapatoknak egymástól egy erdőben, el kell vinni a toronyba, és ott...
...megjelenik egy jōnin?
Konoha Chūnin Vizsga, második fázis. Legalábbis kísértetiesen emlékeztet rá... Akkor viszont legalábbis elgondolkodtató: mi a Szellemeket keresnek is ők itt? Maga Kugo a legjobb tudomása szerint még mindig bűnöző és nem reguláris shinobi, hiába szentesítette átmenetileg a Hokage... Az öltönyös figura pedig nem igazán tűnik harcias alkatnak. Mindenesetre beszólogatni, azt tud. A zsoldoskölyök csendben marad és hagyja. Ha még egy kis verés kell a felemás szeműnek, hát ő nem áll az infószerzés útjába.
Vissza az elejére Go down
Enoki Kumanosuke

Enoki Kumanosuke

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jul. 14.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 8:57 pm

*Kida kijelentésére úgy néz ki,hogy a vezér még többet veszít a vérmérsékletéből. De most az ütést visszafogja.
-Nagy a szád úgy látom.Te azzal harcolsz? Mert,hogy fegyvert nem látok nálad.Azzal itt sokra nem fogsz menni, felfoghatatlan... hogyan indulhat valaki neki a chunin vizsgának fegyver nélkül?A társad egyedül meg legyen bármilyen jó is hátrányban van.
*Egy pillanatra megáll és gondolkodni kezd. Ekkor viszont a hátuk mögött egy száraz faág törik szét a földön. Valaki rálépett. Ekkor mind a három homokrejteki hátrafordul és a lány kizökken a genjutsu megtartásából és a lábatokat fogó homok illúzió eltűnik.
Viszont senki nem volt ott, ahonnan a zaj jött (Észak felől). Vagy legalábbis senkit se látni arra. Mind ez nagyon gyorsan történik és olyan hirtelen történik,hogy mire észreveszitek,hogy a genjutsu feloldódott a vezérük felkiállt:
-Ez egy csapda.. vissza!!!
*A homok rejteki csapat Kelet felé menekül el és Ti ismét egyedül maradtatok az erdőben.

Vissza az elejére Go down
Arai Kida

Arai Kida

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 12.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 9:12 am

Szokás szerint sikerült elérnem amit akartam: még dühösebb lett a vezér. Ahogy elnézem ha lehetősége adódna nem ölne meg egyből, előtte foglyul ejtene és megkínozna, majd amikor megtörtem kétszer annyit ütne. Erőszakos jellem, hirtelen harag, biztos piszkálták. Most már teljesen. Szóval nem szívesen találkoznék vele többet, remélem hogy valahogy lerázzuk és valakik elkapják. Egy év múlva vagy egy perc múlva mindegy, de neki meg kell halnia. De lehet egy kis esélye, mert mégis visszatudja fogni magát. Biztos nehezére esik természetes valójának elfojtására, de Kida gyakran vált ki ilyen reakciókat. De jobb esetben is csak kap egy jobb egyenest és nem egy ninja akarja...leninjázni.
Viszont aztán hanyagolja a zászló és a csapattárs témát. Terel. Feltűnően terel. Talán csak leakarja nyugtatni magát? Vagy egy harcban megsérült a rövidtávú memóriája, és elfelejtette, hogy mit kérdezett az előbb? De annál értékesebb információt bök ki. Chunin vizsga. Nagyon érdekes, még annál is jobban. Mi a francot keresek én itt? Egyáltalán... egy huszonéves, fegyvertelen, és feltűnően semmi harci tapasztalattal rendelkező srácot hogy engedhettek be ide? Már csak a feltételezés is sértő. Hogy huszonegy évesen genin. Aztán pedig a Hokage hogyan engedhette meg? Biztos neki is jelen kellett lennie. Továbbá, ha jól tudom ez a feladat a Konohai chuunin vizsgánál a második. Nem emlékszem az elsőre. Semmire sem emlékszem. A francba.
Ekkor hirtelen az ágtörés, felkiáltás, menekülés és eltűnés. Amilyen gyorsan jöttek, olyan hamar mentek is el. Eléggé bénácskának tűnnek így, hogy előbb még nagyon erősnek mutatták magukat, most pedig úgy futnak, mint a nyulak. Őszintén szólva Enyhén illúzióromboló számomra. Vajon az összes homokos ilyen?
Most pedig, hogy végre szabad a lábam, elsétálok oda, ahol a vezér az előbb állt. Hmm. Kugora nézek. Genin.
- Emlékszel bármire is? Mert én szarra se. Ba*dmeg.
Vissza az elejére Go down
Bakemono Kugo

Bakemono Kugo

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 26.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2014 6:23 pm

Csak áll és figyel. Legalább meggyőződhet róla, hogy a vizsgára ráhibázott. Ami legalábbis... elgondolkodtathatja. Végtére is, az ő "rangja" csupán egy rakás rugalmatlan bürokrata elmeszüleménye. Papíron ő még mindig körözött bűnöző, szökött ninja, hiába szentesítette átmenetileg a Hokage. Semmi keresnivalója nem lenne itt.
A másik meg vagy túl ravasz, hogy visszaüssön, vagy egyáltalán nem shinobi.
Aztán zaj hallattszik, és ennyi elég is a triónak, hogy menekülőre fogja. Nem nagyon tűnik úgy, mintha bíznának a saját harci képességeikben... De legalább annál kevesebb vizet zavarnak. Ő ugyan nem rohangászik utánuk, legalább mindkét oldal megúszta ép bőrrel.
Azért, bár első blikkre nem lát semmi gyanúsat, az első dolga mégis az, hogy odaballagjon, és ellenőrizze: valóban nem fog a nyakukba potyogni egy újabb genincsapat.
- Semmire. - morog hátra, miközben szétnéz. Ha nem talál semmit, megfordul és visszabattyog. - Hmmh... Ha ez itt egy vizsga akkor ez az erdő... - a srác rosszkedvűen összevonja a szemöldökét. - ...a Halál Erdeje. Állítólag mocsok egy hely. És most tömve lesz az előzőekkel hasonszőrű idiótákkal. - szigorúan körbenéz, mint aki azt várja, hogy a legközelebbi fa mögül előugorjon egy útjelző tábla, majd vállat von. - Ha valamerre elindulunk, csak megtaláljuk a szélét. Tartsd a lépést, Nagyszáj testvér!
Azzal könnyedén elrugaszkodik, és egy alacsony ágon landol, majd onnan egy magasabbra, onnan tovább, és... A biztonság kedvéért hátranéz, követi-e őt a másik.
Vissza az elejére Go down
Enoki Kumanosuke

Enoki Kumanosuke

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jul. 14.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 10:21 pm

((Bocsi a késésért rengeteg dolgom volt most már kialakultak a dolgok és leszek rendesen! )

*Miközben megbeszéltétek,hogy egyikőtök sem emlékszik semmire Kugó leellenőrzi a zaj forrását,hogy talál-e valakit arra.
Kutatásod sikertelen volt mert nem volt ott senki. Nem tudni,hogy ez szerencse vagy sem de mindenesetre nincs ott senki.
Abban igaza van Kugonak,hogy mocsok egy hely de az útjelző táblák nem jelennek meg. Az indulás a legjobb ötlet amit tehettek. Kérdés hogy Kida is megy-e utánad.
Mennyi kérdés, és még továbbra is fenn állnak nagyobb kérdések is például,hogyan kerültetek ide és ,hogyan felejtettek el mindent? Később talán kiderül..


Lehet,hogy az irányokat nem mértétek fel de majd azt írjátok le légyszi hogy a karakterek tudtán kívül (vagy belül) de milyen égtáj felé indultok mivel van egy térképem,hogy melyik irányban mi vár rátok Smile .
Vissza az elejére Go down
Arai Kida

Arai Kida

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2014. Jul. 12.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 5:54 pm


Nem javít a hangulatomon az, hogy a másik srác sem tud semmit. Csupán ő is találgat. De logikusan hangzik, amit mond. Elcseszett kölykök, torony, ahova el kell jutni, és a helyszín. Nem sokat tudok erről a helyről, csak annyit, amennyit szükséges tudnom. Hogy veszélyes. Tele van mindenféle bogarakkal és csúszó-mászokkal, akik nem teázni hívnának meg. Tehát el kell innen menni, még mielőtt belebotlanánk egy említetthez hasonló bestiába. A srácra nézek, amikor beszél, és komoly fejjel bólintok. Hamarosan elindul. Hah, csak így itt akar hagyni? Őszintén én is mennék egyedül, de a környezetem nem engedi ezt meg, pár perc múlva holtan feküdnék kimerevedve valamelyik árokparton. Így nincs más válaztásom, mint követni. A fákon ugrál, én nem tehetek mást, mint a földön követem. Kényelmetlen öltönyben futni, a cipőről nem is beszélve. De cseppet sem bánom, mert elengáns, így a legrosszabb pillanatokban sem kell szégyenkeznem. Soha többé. Kezem magam mellett, mintha kocognék. Viszont kicsit le vagyok maradva Kugohoz képest, nem szoktak hozzá ehhez a rohangászáshoz. Udvarias vagyok, így nem vetem fel, hogy nem arra kéne menni, amerre Kugo elindult. Így én nem is nagyon tudom az irányt, talán Kugo igen, minden bizonnyal. De a monoton futás nem jó, csak rontja a kapcsolatot és a hangulatot, így megpróbálok valamiféle párbeszédet kezdeményezni. Nem lenne rossz ötlet, ha jóba lennék ezzel a sráccal. Azonban nem zárhatom ki, hogy csak megjátsza az emlékezetvesztést, és át akar b*szni. Így nem csak "kedveskedem", hanem talán valami infót is kicsikarhatok belőle, hátha elszólja magát.
- Na és, hogy hívnak? - emelem fel a fejem és kiabálom kellő hangerővel ahhoz, hogy meghallhassa.
Vissza az elejére Go down
Bakemono Kugo

Bakemono Kugo

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 26.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2014 7:57 pm

És követi.
A földön és lassabban persze, de ez már se meg nem lepi, se nem zavarja különösebben. Egy kicsit visszafog a tempójából, hogy azért teljesen ne maradjon le a Nagyszájú, de többet nem izgatja magát ez miatt. Ha tud, jön, ha nem, fogassa el magát, etesse meg magát, vágassa le magát, urak dolga.
Mikor kilát végre a lombkoronából, pár másodpercre megáll és hunyorogva körbenéz az égen, majd bólint, lejjebb ereszkedik és indul tovább. Ha jól látja, keletnek tartanak. Majd kénytelen lesz újra meg újra fölkapaszkodni a fák tetejére, mert azokból a homályos sugarakból, amik a talajszintre lejutnak, messze nem biztos, hogy egyértelműen e tudná lőni az egyenes irányt. Márpedig ha csak körbe-körbe rohangásznak... Részint könnyebben rajtuk üthetnek, részint itt felejthetik őket és alkalmasint éhen veszhetnek.
Ő még túl fiatal meg minden ilyesmi.
De amikor Nagyszáj testvér megkísérli őt is szóra bírni, az egykedvűség az egyetlen reakció, amit ki lehet csikarni belőle, még a fejét se fordítja a másik felé.
- Itt Ismeretlen Katonának. De hívtak már másnak is korábban. Még valami?
Vissza az elejére Go down
Enoki Kumanosuke

Enoki Kumanosuke

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Jul. 14.

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm

/ Ismét elnézéséteket kérem a késésért/

*Az amnéziás "csapat" tehát Kelet felé indul. Kugo a fákon Kida pedig a földön.
Az erdő elég sűrű és nem soakt látni előre, könnyű eltévedni szerencsére a fákon közlekedő ninja könnyedén tudja tartani az irányt.
A beszélgetésből túl sok információ nem derül ki és nem is tarthat sokáig mivel ahogy Kugo visszakérdez,hogy "Még valami?" Szemből kiáltás hallatszik.
Egy pillanatra mindketten megálltok.. és aztán mit csináltok?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)    "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

"Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Szórakozás :: Kalandozz!-