Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Aru's diary Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Aru's diary Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Aru's diary Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Aru's diary Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Aru's diary Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Aru's diary Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Aru's diary Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Aru's diary Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Aru's diary Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Akise Aru
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Akarui Yoru
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Aru's diary Vote_lcapAru's diary Voting_barAru's diary Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Aru's diary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Akise Aru

Akise Aru

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Hero Town

Aru's diary Empty
TémanyitásTárgy: Aru's diary   Aru's diary Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 5:09 pm

I. Bejegyzés

Végeztem az Akadémiával és immáron már genin vagyok és arra várok, hogy egy csapatba osszanak. Nem is kellett sok idő, és máris beosztottak egy csapatba. Egyik társam Ren, egy normális jó fazon, lehet benne bízni, ellenben Fujinnal. Gonosz és "rátarti" ( xD ) ismerkedésünk sem volt a legjobb. Na de a csapatvezető, azonnal helyrepakolta őt, háhá hogy kacagtam magamban abban a pillanatban. A sensei is érdekes személyiség. Mosolyog és közben fákat dönt le. :O Nem értettem elsőnek, hogy miért de végül is.. nem rossz arc.


II. Bejegyzés
A csapatpróba..


Legelső utasítás az volt, hogy a mester megtiltotta hogy vacsorázzunk és reggelizzünk, de ezt még az üzenetben említette meg.
A csapatpróba a Kiképzőpályán zajlott, a csapattársaim Ren és Fujin. Mind a ketten idősebbek nálam, a jövőre nézve ez vagy jó vagy rossz dolgokat fog hozni. A senseiünk egy Izumi nevű hölgy aki mosolyogva mond olyan dolgokat amiken én már régen felhúztam volna magam. Első találkozásom Fujinnal, a csapat legidősebb tagjával volt. Érdekes eset volt. A második akivel találkoztam az Ren volt, aki miután egy kicsit késve érkezett és átdöfte tenyerét, hogy a vérére esküdjön hogy legközelebb nem késik. Hmm. Miután mindenki köszönt mindenkinek és megismerkedett mindenki mindenkivel, elkezdődött a csapatpróba. A senseinek volt két csengője és hárman voltunk. Az volt a feladat hogy szerezzük meg őket de egyvalaki úgyse fogja megszeretni tehát az nem fog ebédelni. Végül egyikőnknek sem sikerült de Fujinnak adtak ételt. Ő elsőnek leintett minket hogy nem e tudnánk halkabban éhezni, de végül is kiderült hogy mennyire "jó lélek", na persze. Adott nekünk az ételből bár ez tilos volt és ha rajtakapja a sensei, akkor szerencsétlenségére vissza kell mennie az Akadémiára. Rajta kapta a sensei hogy etetett minket. A sensei elmondta hogy akik nem tartják be a szabályokat azokat nevezzük söpredéknek, de aki figyelmen kívül hagyják a társaikat azok a söpredékeknél is rosszabb. Lehet benne valami, de a próba egyébként is fájdalmas volt. A végén egy közös fotózás volt, és egy csoportölelés. Közösségépítés.
Na de voltak komolyabb események is a próba alatt. Mint kiderült a senseiünk, mondhatni odavan a különféle "ceremóniákért", amit saját maga rendezett meg. Az első az volt hogy mind a hármunkat lefogott majd belevágott az arcunkba egy kunaial, de csak éppen annyira hogy vérezni kezdjen, majd azt a nyelve hegyével lenyalta rólunk. Érdekes szituáció volt, de végül is, nem tehettünk ellene semmit. Még a közös kép és a csapatölelés előtt, jó magunknak is végre kellett hajtania ezt a feladatot, lévén hogy nagyon éhesek voltunk és a B tervben szétrobbantottuk a kaját, ezért gyorsan megtettük némi hezitálással, de az éhség hajtott minket, mert a sensei már vitt volna ebédelni a Grillházba.
Ott jobban megismerkedtünk egymással, életcélokat mondtunk és mélyebb beszélgetéseket, majd meghívtam a senseit a Fesztiválra, amire igent mondott. Micsoda sármja van ennek az Arunak mi?



III. Bejegyzés
A tisztás..


Kikapcsolódás után vágytam, így nem meglepő hogy meg is tettem, de nem tudtam hogy hova menjek. Meghallottam az úton két civil beszélgetését egy bizonyos tisztásról beszélgettek ahol jót lehet fürdeni ezért gondoltam odamegyek, elvégre mindenkinek ki kell kapcsolódnia nem igaz? Amit meg is akartam tenni, de szerencsétlenségemre elsőnek eltévedtem de utána sikeresen megérkeztem, ahol egyből a vízbe vetettem magam. Régen fürödtem már, mármint "szórakozásból". Jött egy furcsa alak is kinek neve Ipszilon, a, es, u. Ha nem így fogalmazok akkor Yasu. Provokált egy harcra amit meg is kapott végül döntetlennel zárult. De nem is volt olyan hosszú. Harcunknak szemtanúja is volt, Akio személyében, akivel ezelőtt "ismerkedtem" meg. Végül is megdicsérte a harcunkat majd csatlakozott hozzánk. A két társam már ismerték egymást, biztos sokszor találkoztak elvégre úgy viselkedtek mint két régi öreg barát. Vagyis csak a fiú.. Hogy felbontsuk a beszélgetést Yasuval kicsit megvicceltük Akiot. Akiot beledobtuk a vízbe, ezzel teljesen eláztatva a ruháját. Ezért azt le akarta cserélni Yasuhiko pólójára. Itt jött a második menet. A lány azt mondta hogy egy kunaial vagy valamivel dobjuk oda neki a polót a sziklák köze mert ugyanis arra menekült, csakhogy létrehoztunk egy klónt és azzal vitettük oda, ezzel meglátva a teljes egész testét, kivéve a fehérneműs részeket. Höhöhöhhö. Felvetette a pólót majd hadat üzent nekünk, kiakart végezni minket amiért ilyen gonoszak voltunk vele. Tény hogy azok voltunk, de ez beletartozik az életbe. Háháhá4 A végén már csak azért akart megütni engem mert sokáig beszólogattam neki. Végül egy ijesztő hang hallatszott, később kiderült hogy a tóban élő Kappa volt az és nem is ijesztő, hanem rendes arc. Többre már nem igazán emlékszem..



IV. Bejegyzés
Az utca-grillház.



Valamelyik nap céltalanul bolyongtam az utcákon és találkoztam egy nagy termetű emberrel Yoruval ő is ninja pontosabban homokrejteki. Egész jól összebarátkoztunk, még a tisztásra is lementünk fürdeni ami később egy játékba ment át. Este felé együtt elmentünk a Grillházba hogy együnk valamit, mert egész nap szinte semmit nem ettünk, így nagyon éhesek voltunk. Végül is éppen Hana is arra járt, természetesen csatlakozott hozzánk, így a kanbulinak vége szakadt így már hárman voltunk. Mondjuk nem is volt baj, nem volt rossz, hogy egy harmadik személy is csatlakozott. Beszélgettünk, ettünk, ittunk, majd a végén hülye ötleteket vázoltunk fel mint például az hogy én nem tudok vigyázni magamra, és bűnözőnek nyilvánítanak mondjuk azért mert leromboltam a Hokage hegyet, Yoru már előre sejtette hogy majd neki kell kiváltania a börtönből. Talán van benne valami realitás alap, de nem akarom végrehajtani. Azután olyan ötlet is jött hogy Hana a piros ruhájában álljon fel az asztalra aztán ott táncikáljon, végül harmadik ötletnek a Hanán éppen található ruha felhúzása Yorura vagy éppen rám. Yorunak nagyon jól állt volna, feszített volna benne. Sajnos egyik sem valósult meg, bár lehet hogy ennek örülnöm kéne. De a második hülye ötlet nem is lett volna olyan rossz. Végül Hana egy puszival búcsúzott el Yorutól. Oaaah. Aru felajánlotta hogy az este további részében is járkáljanak valahova, de végül is Yoru nem ért rá hiszen fontos elfoglaltságai voltak otthon. Ha már megemlítettem hogy Yoru is ninja akkor Hana sem maradhat ki. Ő is ninja. Mindenkivel akivel összeakad ninja. Jó szerencse.


V. Bejegyzés
Fejvadász jutsu

A mai nap alkalmából ellátogattam a falun kívül elhelyezkedő Erdőbe pihenés céljából, mert mi másból? Nos a pihenés tanulásba ment át amikor egy körülbelül 1 tonnás medve majdnem kilapította szegény fejemet. De nem csak ő volt az egyetlen akivel összefutottam, hanem egy másik hatalmas medvével és egy fickóval akiről később kiderült hogy Jounin, végül is ő tanította meg a jutsut. Nagyon izgatottak voltak, a fickó versenyezett a medvékkel, így történt meg az, hogy Aru majdnem meghalt. Annyiból állt a dolog hogy a chakrájámmalmeg kellett lazítanom a talajt, ezzel már le is tudtam merülni a föld alá, és mivel a földet a chakrájámmall irányítottam ezért tudtam vagyis hallottam hogy éppen hol jár az ellenfél. Ez is nagyon jó fortély ám. Egyszerűen kinyúltam a földből, majd megragadtam áldozatot és lerántottam azt. Meglehetősen gyorsan megtanultam bár a sensei megvallása szerint koránt sem tökéletes. Sebaj majd az elkövetkezendő harcok alkalmával tökéletesítem.


A hozzászólást Akise Aru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 13, 2014 11:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Akise Aru

Akise Aru

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Hero Town

Aru's diary Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aru's diary   Aru's diary Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 12:56 pm

VI. Bejegyzés
Noname

Eddigi rövid életem során nem sok jó dolog történt velem. Anya meghalt, megölték, apa meg bekaphatja azt a bizonyost. Szánalmas ember, aki sose volt igazán apám, és anyámnak sem volt a férje. És amikor a legnagyobb szükségem volt rá, még jobban leszarta a fejemet, a munkába menekült. Az igazat megvallva, nem is érdekelne, ha térden állva könyörögne, hogy bocsássak meg, akkor sem tenném, sőt! Még jobban is érzem magam, hogy nem kell neki megfelelnem. Maradjon csak a munkájába temetkezve, és hagyjuk egymást békén. Megvan neki a saját kis élete, és megvan az enyém is. Magamra maradtam a szarban. Akkor sem, és most sem adtam fel. Tovább élek, hogy véghez vigyem álmaimat, teljesen önerőből. Soha senkire nem számíthattam, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy vágyok bármi ilyesmire. Természetesen az évek alatt nem csak egyedül ültem. Megismerkedtem emberekkel. Az egyetlen igaz barátom Yoru. Ugyan vannak barátaim, akikkel nem ápolok rossz kapcsolatot, de egyikőjük sem ért meg igazán, bár nem is hibáztathatom őket, elvégre nem adtam nekik lehetőséget arra, hogy tudják mit is érzek. De ha adtam volna is erre utaló jelet, akkor sem érdekelne a közhelyes szövegük, mert a végén még én nekem kell őket istápolgatni. Erre semmi szükségem sincsen. Arra sem, hogy sajnáljanak. Hogy őszinte legyek nem is vágyom arra, hogy bárki is törődjön velem. A Magam ura vagyok, és ez mindig is így lesz, bármi történjen. Mindenkinek megvan a saját kis dolga. Maradjon is ez így. Nem kell változás. Bár bánatomat mosoly mögé rejtem, így nem történhet semmi, ami rossz. Legalábbis remélem.
A ninja életmódtól mindig lázba jövök, ha elképzelem, hogy mivé válhatok, és hogy mi lesz még a jövőben, akkor mindig elszáll mindennemű rossz érzés. Már csak ez az egyetlen dolog az, amit igazán motivál és késztet arra, hogy erősebb és erősebb legyek, míg a végén már nem lesz hová fejlődni. Bár nem hiszem, hogy van olyan, aki már annyira erős, hogy ne legyen semmi módja arra, hogy erősebb legyen. Ám, ha valaki igazán jó ninja akar lenni, akkor annak semmi más dolga nincsen, mint gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni. Ez a titok, semmi más. Szerencsére nem csak egyedül szoktam dobálgatni a Shurikeneket és a kunai-okat, hanem barátommal, Yoru-val igazán sok és hosszú megmérettetésünk volt, és kívánom magamnak, hogy legyen is még sok ilyen.
Azonban néha elszomorít, hogy még mindig csak genin vagyok, és akárhány küldetést véghez viszek, még mindig úgy érzem, hogy egy senki vagyok, és rettenetesen gyenge. Egy ninja nem lehet gyenge, neki kell lennie a példának az emberek előtt, aki sosem adja fel, és serényen eddz, amíg csak bírja. Ez az igazi ninja. Természetesen nem vagyok önutáló, és nem vagyok állandóan komoly, és ez ne is változzon, elvégre nem vagyok robot. Amikor tehetem, megpróbálok mindennemű szórakoztató és vidám dolgot megragadni, hogy jól érezzem magam, és úgy látszik.. hogy ez még mindig tart.
Végszóként csak annyit írok a naplómba, hogy lassan elfogy a tinta a tollamból.


A hozzászólást Akise Aru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 13, 2014 11:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Akise Aru

Akise Aru

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Hero Town

Aru's diary Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aru's diary   Aru's diary Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 5:05 pm

VII. Bejegyzés
Költözés

Végre! Elköltöztem otthonról, vagyis az otthon is velem jött. Másik helyre költöztem, mert az a hatalmas lakás nagyon sok volt nekem egyedül arról nem is beszélve, hogy idegesítő volt, hogy milyen sokáig tart mire A-ból eljutok B-be. Természetesen nem 5x5m-es helyre mentem, itt is vannak azért méretek, de ez a lakás tartalmazza azokat ami kell nekem: Egy lakószoba, ahol minden elfér, fürdőszoba, nappali, a szobám és a vendég szoba. A nappali az nagyon raj, dohányzóasztal, kanapé meg minden isten nyila van ott, lámpa, ablak. A konyhát azt feleslegesnek tartom. Természetesen csak én nem csinálok magamnak kaját, de azt a sok főzési felületet felhasználom tárolóként, és annyi. Asztalnál elférek. Hűtő meg van a kajának, szóval a konyha és a nappali az csúcs lett. Aztán jobbra.. hatalmas szobám van hál' istennek. Meg még vendégszobám is van! Raj! Ha valaki feljön és itt aludna, akkor simán elszállásolom. Bár nem nagyon jönnek. [...] Na meg a fürdő... az oltári! Elfér minden cuccom a pultban, tükör is van. Zuhanyzókabin is! Egy szó, mint száz király helyre jöttem, megérte. Remek vétel volt.


A hozzászólást Akise Aru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 13, 2014 11:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Akise Aru

Akise Aru

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Hero Town

Aru's diary Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aru's diary   Aru's diary Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 3:33 pm

VIII. Bejegyzés
Genjutsu: Köd szolga

Nemrég találkoztam a senseiel, és beszélgetésbe elegyedtünk, majd végül a genjutsuknál kötöttünk ki. Meséltem neki, hogy érkedel a téma, hiszen ez nagyon hasznos dolog, mindenféle erőfeszítés nélkül lelehet győzni az ellenséget, és nem is telik időbe. Egyszóval hasznos. Roppant hasznos. Tekintettel arra, hogy én még csak D szintű technikákat ismerek megkértem, hogy tanítson nekem egy D szintű jutsut. Nem sok ilyet ismert, azonban volt egy, amit igen. A neve Kasumi Jūsha no Jutsu. (Ködszolga)
"Ezen jutsu alkalmazója zselés állagú testeket hoz létre, amik ütés vagy vágás útján rögtön szétválnak és aztán összehúzódnak. A használók rejtőzködve támadnak amíg az áldozatok gondolkodnak a trükkön."
Pontosan nem emlékszem a magyarázaton, de valami ilyesmi lehetett, ha nem is szó szerint. Tehát egy igen hasznos jutsu, kilehet vele fárasztani az ellenség, majd mikor teljesen vége van megjelenek fitten. Onnantól pedig biztos a győzelem. Nem ment könnyen, mivel ez volt az első genjutsu amit megtanultam. Haiiro elmagyarázta a lényeget, majd egyszer bemutatta. Ennyi volt, innentől kezdve nekem kellett tovább vinni. Gyakoroltam és egy hét alatt már meg is tanultam. Immáron készen állok arra, hogy bevessem ezt a jutsut.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Aru's diary Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aru's diary   Aru's diary Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Aru's diary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Naplók-