Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Hokage Hegy Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Hokage Hegy Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Hokage Hegy Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Akise Aru
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Akarui Yoru
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Hokage Hegy Vote_lcapHokage Hegy Voting_barHokage Hegy Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Hokage Hegy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeVas. Jan. 06, 2013 12:32 am

A hegy, melyen a Hokagék fejének büszke kővésete pihen az örökkévalóságig ( vagy amíg le nem rombolják... )
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 6:21 pm

/Lavi/

*Aznap érkezett vissza Zaku egy küldetéséből. Hamarabb végzett, mint gondolta volna. Egész napra tervezte magának a feladatot, de szó ami szó, Tachi szaglása sokat fejlődött azóta, hogy először indultak küldetésre. Ezt felhasználva... de inkább nem is untattlak titeket az unalmas részletekkel, annyi a lényeg, hogy Zakunak most végre lehetősége akad pihenni egy kicsit. Végül a Hokage-hegy mellett döntött, mert késő délután fele már nagyon senki sem jár arrafelé.
~ Csak én.
Oda is ért hamar, s lám igaza volt: egy árva lélek sem volt a hegy tetején a mezőn. Zaku kényelmesen foglalt helyet az egyik fa alat, s közebn egyre csak az alatta fekvő kifaragott arcokat leste.
~ Egy nap, majd én is oda kerülök... nem, az én nevem nem holmi kőbe vésett arckén fog fennmaradni. Az én nevem...
Míg el nem nyomta az álom. Mondanom sem kell, nagy tervei voltak a fiúnak. Nagyok bizony.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 12:39 pm



/Zakuro/
// Kicsit ( nagyon ) megkésve de itt van. //

Hősünknek nem sok küldetése akadt mostanában, meg úgy általában nem küldik sehová, ami egy kicsit aggasztó. Na de mindegy, még nem jött el annak az ideje, hogy Lavi megváltsa a világot és, hogy ő legyen az öt évesek példaképe, és amikor elsétál előttünk azt kiáltsák:
" - Nézzétek! Az ott Lavi! Lavi! Lavi! Fordulj ide, Lavi!" - nem ez még nem az az idő, most még csak egy anonim genin akinek feladatot sem adnak, így nap mint nap feltalálja magát, és elüti valamivel a napot. Akár egész napos henyéléssel, de akár komolyabb edzéssel is, elvégre ha nem csinál semmit, és nem is eddz akkor teljesen elmacskásodik és a végén még egy egyszerű közember meg legyőzné. Nem naiv Lavi, ő nem az a fajta, aki hagyja, hogy lenyomja a lustaság, vagy legalábbis nem mindig. Ezért is volt úgy, hogy az utcán sétált teljes harcfelszerelésben, ami a tantot, az 5 kunait és a 10 shurikent jelenti, a képen látható felsővel, és a bordó sállal. Nézte a szorgos embereket és gyerekeket nézte, hogy mit csinálnak. Sétált a heggyel szemben és eszébe ötlött, hogy milyen rég is volt olyan magasan és, hogy milyen régen volt egyáltalán a hegyen is. Mondanom sem kell, hogy ez azt jelenti, hogy felmegy. Nem csak elgondolkodik azon, hogy:
"~ Hűű de régen voltam fent azon a magas hegyen, a Hokage hegyen! Na mindegy eszek almát." - nem, ez nem történhetne meg. Hosszabb idő alatt fel is ért, amikor megpillantotta az éppen alvó Zakuro-t. Arca hirtelen mosolyra fakadt. Zakuro alszik, Lavinál pedig van egy fekete filctoll. Mondanom sem kell, hogy ez mire adott ötletet.
~ Hehehe..
Közelebb sétált Zakuro-hoz, leguggolt előtte, majd szépen, óvatosan bajuszt kezdett el rajzolni neki.
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 2:12 pm

*Kifejezetten kellemes álmai voltak, egészen addig, amíg el nem kezdett az arca viszketni valamitől.
~ A szemtelen legyek!
*Szinte reflexből rácsapott egyet az arcára, magával ragadva véletlenül a filcet is. Szerencsésen hozzácsapta a homlokához, ettől viszont a toll megrepedt és kifolyt belőle a festék. Összességében tehát Zaku most félig bajszosan, félig feketén ébredt fel.
- Mi a fene...?
*Lassan kinyitotta a szemét, és körbenézett.
- Lavi? Hát te meg mit csinálsz erre? És... vi ez a valami rajtam.
*Most már tisztán látta, mert az arcáról ráfolyt a lé a ruhájára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 3:09 pm

Hősünk nem várta volna, hogy felébred Zakuro, mert igyekezett óvatos lenni, de ha megtörtént hát megtörtént. Azért egy kicsit megijedt, csínytevés közben zavarták meg. Zakuro kiveri Lavi kezéből a filcet és a benne lévő folyadék Zakuro-ra folyik, s Lavi-ból kitör a nevetés. A hasát fogva nevet és leül Zakuro-val szemben.
- Hogy mi ez? - kérdi, pimaszul.
- Az a helyzet, hogy.. - itt elkomolyodik egy kicsit - egy bajszot pró- ismét nevetni kezd, majd teljesen elkomolyodik.
- Szóval egy bajszot próbáltam neked rajzolni, mert láttam hogy alszol és volt nálam egy filctoll. A helyzet adta magát, nyilvánvaló volt, hogy nem hagyhattam ki ezt a dolgot. Te az arcodhoz kaptál és leverted a filctollat, ami eltört és így a benne lévő folyadék rád ömlött. Természetesen Én nem tehetek semmiről. Muszáj volt bajuszt rajzolnom, ha nem teszem meg, akkor rosszul érzem magam.
Magyarázza el Zakuro-nak a kialakult helyzetet.
- Ugye nincs harag?
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzer. Júl. 31, 2013 6:52 pm

* Lavi szépen komótosan elmagyarázza neki, mi is történt. Zaku erre csak simán elmosolyodik.
- Legalább vehetted volna a fáradságot, hogy elôálj valami rendes alibivel.
* Felállt. Megtörölte az arcát, ami nem segített valami sokat, de a csöpögést legalább megállította.
~ Ejnye, pedig olyan szép álmom volt.
- Ha már sikerült felkeltened, nincs valami ötleted, mit tudnánk csinálni?
* Lavit elnézve nyilván ô is unatkozhatott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 8:10 am

Zakuro lazára fogta a figurát és nem csinált ebből nagy ügyet és csak szimplán elmosolyodott. Ez a jó, nem az amikor a "sértett" felkapja a vizet és ordibál meg minden egyéb dolgot csinál, hanem simán elintézi a dolgokat pár mondattal, szóval. Így kell csinálni.
- Nem kell nekem alibi, büszkén felvállalom azt amit tettem, elvégre ettől vagyok én, én. Ha meg valakinek nem tetszek, akkor ez van. Persze másodpercek alatt ki tudnék találni valamilyen mentőszöveget, hogy éppen amikor felértem ide, megláttam egy srácot aki éppen bajuszt rajzol neked, rákiáltottam, erre te kiütötted a kezéből a filcet, ő elszaladt te meg ilyen vagy. De nem tettem. Érted? - Majd kacsint egyet a fiúnak. Zakuro eltalálta, valóban nincs semmi dolga Lavi-nak, a hegyre is csak azért jött fel, mert régen volt...
- Ötletem az nincs, de egy ilyen gyönyörű szép napon bármit lehet csinálni. Emlékszel még arra, amikor elloptam Elizabeth-nek a pénztárcáját és azt adtam elő, hogy kalóz vagyok? Hehehe az egy nagyon jó story. De fényes nappal az most nem ajánlatos, elég volt egyszer közellenségnek lennem az utcán. Szóval esetleg neked valami ötleted nincs? - kérdi a fiút, hátha neki akad bármi terve a mai napra.
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 10:51 am

* Lavi látszólag könnyen túltette magát ezen a kis incidensen.
- Én azért valami kreatívabbra gondoltam. Mondjuk álmomban megpróbáltam elereszteni egy Amaterasut, de csak annyit értem el vele, hogy összekentem magam. Az alvadt vér amúgy is nagyon sötét.
* Ötlete azonban nem volt.
- Hát, ha mát úgyis ennyire unatkozunk, akár edzhetnénk is. Itt vannak a cuccaid?
* Nála természetesen ott a legfontosabb ezköze: a kardja. Anélkül nem szokott sehova elmenni. Bár meg kell hagyni, néha kényelmetlen tud lenni, fôleg, ha az ember fekszik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeCsüt. Aug. 01, 2013 11:49 am

- Amaterasu? Nagyra törő álmaid vannak Zakuro. Mellesleg Sharingan nélkül nem igazán fog összejönni és ahogy ismerlek nem vagy Uchiha. Vagy.. - elgondolkodik egy pár másodpercre majd visszazökken a valóságba. - nem, te nem leszel Uchiha.
Érdekes is volna, ha kiderülne, hogy Zakuro egy rég elveszett Uchiha aki, még nem ébresztette fel a Sharingan-ját és csak arra vár, hogy megöljön valakit a szemével. Lehetetlen lenne.
- Rendben, akkor kreatívkodjunk.
Az edzés nem is hangzik olyan rosszul. Bár azért játszunk most, hogy harcoljunk szóval, ez várható volt, nem igaz?.
- Na az nem is hangzik olyan nagy hülyeségnek, szerintem okés az edzés. A cuccom pedig nálam van, szóval akkor mehetünk is valahova, ahol nyugodtan edz-hetünk, hacsak nem itt szeretnél.
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 8:00 am

- Nekem itt is megfelel. Amúgy sem hiszem, hogy jó ötlet lenne ilyen fejjel mászkálni. Itt meg amúgy sincsen senki, aki zavarhatna.
* Rövid töprengés után.
- Nos, akkor mit gyakoroljunk.
* Felvázolja a lehetôségeket.
- Fegyveres harc, ousztakezes harc, távharc, vagy csak simán essünk egymásnak?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 12:11 pm

- Akkor itt is jó. Teljesen mindegy. Ami azt illeti, nem szeretek kifejezetten egy dolgot csinálni, hanem mindent egyszerre. Távharc, fegyveres harc, pusztakezes harc. Mindent lehet egy csatában. Szóval ajánlom, hogy csak simán essünk egymásnak, és ennyi. Ezzel mindent gyakorolunk amit kell.-
Valóban. Ha eddz, akkor nem csak mondjuk dobálózik a shurikennel, hanem mindent beleadva próbálja megsemmisíteni a célpontot, bár itt nem az lesz, hogy élet-halál harc, hanem csak egy barátságos mérkőzés vagyis edzés.
- Akkor ne is várjunk semmire, rögtön vágjunk is bele ebbe az egészbe. Vagy ha akarsz akkor előtte nyújthatsz vagy bemelegíthetsz. Én nem szoktam, csak durr bele a közepébe.
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 12:54 pm

*Lavinak tökéletesen megfelel a séma. A nyújtogatós kijelentésére Zaku egyszerűen csak elmosolyodik.
- Hm. Nekem nem szükséges nyújtani.
*Szemében újra feléledt a zöldes fény, sikeresen aktiválta a donjutsuját.
~Na lássuk.
*Futni kezdett Lavi felé, madj felugrott a levegőbe, és egy forgórúgással próbálkozott. Ha Lavi kitért, akkor cigánykerekezve követi, majd újra támad. Ha Lavi hárít, akkor a másik lábával alulról is megkísérel egy rúgást.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimePént. Aug. 02, 2013 1:37 pm

A fiú nem szarozik, bár nem is kell ilyenkor szarozni. Támadjon csak, ez most a lényeg. Zakuro kezdeményez és felugrik a levegőbe, majd leértekor egy pörgőrúgást intéz Lavi felé, pont mint Chuck Norris. Lavi hárít a tenyerével, majd hátrébb szökken egyet, mire Zakuro cigánykerekezés formájában követi és alulról próbálja eltalálni hősünket. A fiú azzal hárít, hogy a talpát Zakuro sípcsontjára teszi a rúgáskor, így megállítja azt, és így még talán kicsit fájhat is a fiúnak, mivel talpon sípcsontolta Lavi-t. Ezután Lavi rögtön egy ellentámadásba kezd és az éppen lent tartózkodó fiút ( ha jól értettem akkor most, Zakuro a földön van, és onnan intéz egy támadást, ami ugye az alulról rúgás.) megpróbálja gyomorba ütni azzal, hogy egy kicsit lentebb hajol. Ha nem sikerül a támadás, és Zakuro elszökken onnan, akkor követi, majd két kezét a földön megtámasztva jobb lábát lendítve megpróbálja oldalba rúgni a fiút. Ha nem sikerül, akkor a támaszkodó helyzetből feláll, és a fiúra néz.
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 12:46 pm

*Lavi bravúros ellentámadásba kezd.
- Na csak lassan.
*Mind a rúgása, mind az ütése betalál. De ekkor Zakuval valami fura dolog történik. Az ütés (Lavi ütése) előtti pillanatban felemelkedik a teste a földről...pontosabban kissé felugrik a levegőbe, majd amikor Lavi eltalálja, csak szinplán elkezd iszonyatos sebességgel repülni a levegőben, egyenesen egy nagy szikla felé. Mondanom sem kell nekicsapódik. Ekkor hirtelen szürkés porfelhő kavarodik körülötte, majd mikor eloszlik, Lavi ottt látja Zakut sértetlenül.
~ At Ichiga-stílussal a testem csak a chakrám által mozog, így ha akarom egy ütésre ellenállást sem fejtek ki, egyszerűen csak magamat használom, hogy magamba vezessem, majd egy másik tárgyba vezessem az engem érő energiát. Így ilyen módon az összes olyan ütést, melynek érkezésik idejét és irányát előre tudom látni, könnyen kivédem.
*Hogy mi csinálta a port: Zaku az energiát a kardján keresztül belevezette a sziklába. A kard a kőbe fúródva lyukat vájt bele, és mivel Zaku a villám elemet használta, hogy a penge könnyedén csússzon bele a kőbe, a cshakrája Lavi ütésével megtoldva gyakorlatilag porrá őrölte a követ...illetve csak azon részét, ahova Zaku a kardot szúrta. most ott maradt egy rendkívül fura kinézetű lyuk a sziklában. A pengének nagyjából a hatodrésze fúródott bele a kőbe.
- Ennél azért több kell...bár meg kell hagyni, elég erőseket tudsz ütni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Aug. 03, 2013 4:46 pm

Hiába a látszólagos találat, Zakuro könnyedén kitért előle, és sértetlenül pimasz hangnemben jegyzi meg, hogy ez nem ért semmit.
- Tudod, a gyúrás teszi.
~ Érdekes dolog ez. Nagyon. Sőt.. hmm
Zakurora tekint, aki pimaszul átverte most.
~ No de. Nem csak neked vannak ám trükkjeid. Nekem is akad egy két dolog a tarsolyomban. Méghozzá egy saját fejlesztésű genjutsu. Elmutogatja a kézjeleket.
~ Raitoningushīrudo...
// Ez a genjutsu elhiteti az ellenféllel hogy a használóját egy láthatatlan chakra pajzs veszi körül, amit ha megüt megrázza az áram. A valóságban mindössze össze-vissza hadonászik a levegőben. //
~ És ezzel már bent is vagy a genjutsumban. Azonban.. hamar felfogja ismerni. Másik technikát is alkalmaznom kell.
Tehát, most egy genjutsu hatása alatt vagy. Ha rátámadsz Lavira, akkor még mielőtt a közelébe érne a támadásod és megsértenéd őt, egy afféle láthatatlan pajzs ráz meg, a valóságban pedig hadonászol és engem nem láthatsz, vagyis a valóságban. Miután megalkotta a genjutsu-t, rögtön alkalmazza a másikat, ami a fejvadász jutsu. Így, ha azonnal felismered a techikát és fel is oldod, akkor én már nem leszek sehol. // A chakra kontrollom 1. szintű és mind a két technika 10%-ot vitt el a 100% ból, így maradt 80% //
~ Most pedig támadni kell.
Rögtön meg is indul alattad feléd, és mikor alád ér, megpróbál lerántani. Hogy még mindig ott állsz e, vagy már elmozdultál, vagy hogy mit csináltál, az már rajtad áll.
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 5:02 pm

*Lavi csak áll és nem csinál semmit, így kénytelen újra Zeku kezdeményezni. Karddal támad, de arra lesz figyelmes, ütéskor áramütés éri.
~Villám? Annyi baj legyen, a a kardom könnyen elnyeli.
*Hát nem így lett. A második próbálkozásra még erősebb ütést kapott.
~ Mi a fene. Villám elemet használok, simán le kéne blokkolnom. Mi ez...hát persze.
*Cshakraáramlást megállítani, szemet becsukni, és már meg is érkeztél a valóságba. Nem valami nagy talány.
~Arra használta a reakcióidőmet, hogy elbújjon. Nem rossz. Bárcsak itt lenne Tachi is.
*Az sem érne semmit. Tachi orra még nem elég jó ahhoz, hogy a föld alatt is megérezze az ellenfelet. Zaku így kénytelen magára hagyatkozni. Bár nem kell sokat várnia, mert Lavi máris megfogja a bokáját és lerántja a föld alá.
- Szóval oda bújtál. Ki nem tudtam találni.
*Szépen megvárja, amíg Lavi kimászik a lyukból. Ha esetleg inkább marad lent, akkor egy idő után ugyanazt teszi. Fogja magát, és egy Küdorival (lábból induló cshakalöket) kiugrik. Ha Lavi még lent lenne, jobban tenné, ha odébbáll, mert eléggé nagy a teknika hátrarúgása.
-Nafene, most piszkos lettem.

//1-es cshakrakontrol mellet ez a lökés -10%, szal maradt 90%
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeVas. Aug. 04, 2013 5:34 pm

Csak a chakrát pazarolta ezzel a kis manőverrel. Végtére is eszében volt az, hogy Zakuro könnyedén kiszabadul a földből, de most valahogy elfelejtette.
- Az legyen a legkevesebb gond, hogy piszkos lettél.
~ Ha valóságos harcban valakit elkapsz a fejvadász jutsu-val, akkor azonnal elvághatod a torkát és könnyedén véget érne a harc. Bár most erre nem lett volna időm, Zakuro könnyen kiment. Nem is rossz.~
Ekkorra már Lavi kint volt a földből és miután Zakuro földet ért az ugrásból, tanto-ját előrántja, majd a tokból kiveszi és Zakuro felé kezd rohanni. Mikor elég közel ér hozzá, jobbról indít egy vágást, majd rögtön attól függetlenül, hogy talált e vagy sem, ( nyilvánvalóan nem fogja teljes erejéből megsuhintani a kardot, mivel ez nem életre megy, így nem is cél a halálos seb. ) egy fordulás lendületéből kinyert erővel újra vág ismét jobb oldalról.
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 8:37 am

*Lavi most fegyverrel támad. Zaku sikeresen hárít, majd a jön a következő csapás. Zaku nemes egyszerűséggel lendít egyet a kardján, ezzel kiütve Lavi kezéből a tanto-t. Majd ellentámadást indít, és egy ütést indít Lavi mellkasa felé. Ha sikerül, ha nem, utána hátraugrik.
- Nem is tudtad? Nekem nem kell lendületet venni egy erős ütéshez.
*Hála az Ichiga-stílusnak. Zaku testét a cshakrája mozgatja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:05 am

A támadásokat Zakuro hárítja, majd kiüti hősünk kezéből a tanto-t, majd miután Lavi a tokból előránt egy kunai-t és azzal védi ki Zakuro-nak a támadását, lazán elsétál a tanto-jához, majd felveszi.
- Ugyan.. egy lendülettel MINDIG sokkal több erőt lehet kifejteni, mintha csak simán ütnél.
Lavi bal kezében egy kunai a másik kezében pedig a tantoja, amit erősen fog, így nem fogja még egyszer kiütni Zakuro a kezéből. Miután ezt tisztázta magában, megindul Zakuro felé és bal kezével lendít Zakuro arca felé egy ütést, majd attól függetlenül, hogy talál e vagy sem, a tanto-val megint támad, majd így felváltva 3x.
Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:20 am

*Lavi most két fegyverrel támad. Zaku erre előránt egy kunait, majd úgy hárítja a támadásokat. Azonban az utolsó sorozat végén úgy tesz, mintha Lavi a pengéjével kiütné a kezéből a kardját. Majd odanyúl Lavihoz és megragadja a kezét. Ha sikerül, Lavi arra lesz figyelmes, hogy áram rázza meg. Hogy miért: Zaku a kardján keresztül gyűjtötte a harc alatt a villám elemű cshakráját, amely cshakra csak tovább halmozódott, amikor Zaku elejtette a kardját. Ekkor már csak egy érintés kell.
//A taijutsu, amit használok 5%-ot vesz le. Maradt 85%. Bocs, hogy későn írtam :/ //
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 9:37 am

Kénytelen voltam fellépni, mert be kell vallanom, ez az EGÉSZ játék bűzlik, ráadásul valami rettenetesen! Esetünkben Zaku a bűnös, mert sorra olyan lépéseket tesz, amiket nem lehetne végrehajtani, vagy egyszerűen nem lehetne képes végrehajtani. Kérlek titeket, hogy minden szabály kerüljön betartásra, mert ez itt NAGYON elkanászodott, s rettenetesen nem tetszik nekem. A napokban szeretnék veled beszélni Zaku, mert mostanság elég sok problémát vélek felfedezni.

Legyetek Jók, Hayate
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Hyuuga Kurai

Hyuuga Kurai

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Aug. 24.

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 2:38 pm

*A hegy felett gyülekező viharos fellegek erősen megnehezítik a lenyugvó nap dolgát abban, hogy a Konohai HŐSÖK arcait a mai napon utoljára ragyogóvá varázsolja a falu népe számára.
Kurai az Első feje felett kialakított kilátóterületnél bámul ki a fejéből. Elmélkedik a múlton és a jelenen. Körülötte építkezésre utaló nyomok, állvány csövek, bambuszok tömkelege, kábelek huzalok.
~ Furcsa mért nyár végén kezdenek el felállványozni valamit tatarozásra. *Mélázik el körbetekintve, majd a képmásokat végigmérve nyugtázza, hogy még nem történt meg a renoválás. Tekintete a hokage palota felett siklik át, az akadémia udvarán még pár alak mocorog, talán takarítók, vagy tanárok szedik össze a gyakorló kellékeket. Az utcák néptelenek, egy két alak sétál, sietve igyekszik a célja felé. És persze a Hyuuga rezidencia felé és eltekint. A város falain belül egy saját önálló városrész lüktetve él. A falakon belül egy magas falsor mögött több körkörös fal húzódik melyek a falu legerősebb klánjának otthonát rejtik a kíváncsi szemek elől.
~ Be kell jutnom oda, meg kell tudnom, hogy ki is vagyok. És hogy hová tartok.
*A gondolatok fájdalmasan marnak tudatába és a sötét fellegek mintha a lelkét tükröznék, haragvó-indulatos-dühös és fékezhetetlen. A fiú aki szótlan, igen körültekintő és csendes, most inkább egy űzött és éhes vad jellemével bír. Tudásra éhezik és a múltja elől a múltjába menekülne. A falu védőit, és magát a falut is lassan ostromolni kezdi az eső, és az „Őt” segítő erős szél mely a fellegeket a nap utolsó sugarai elé korbácsolja. Egy érzés lesz úrrá a fiún, mintha figyelnék, mintha valaki távolról már a hátát célozná. Biztos benne hogy áll mögötte valaki, így mint már annyiszor most is szembenéz a sorsával.
-Ki van ott? *Szólal meg miközben megfordul és tekintete keresni kezdi a jelenlévő személyt.
Vissza az elejére Go down
Akise Aru

Akise Aru

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Hero Town

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 2:51 pm

//Kipróbálom már az E/1-ben az írást, aztán majd vagy tetszik/ vagy nem..//

* Esős, sötét felhők gyülekeztek ma a város felett, ami nem meglepő az ősszel. Amikor ilyen időszak van, mindig az ötlik eszembe, hogy mi történt azon az éjszakán.. amikor elvesztettem mindenem. Ezért is nem szeretem az esőt. De a mai nap valamiért nem bírtam nyugton maradni és végignézni, ahogy esik az eső, valami nagyobb erő vezetett ma engem el arra a helyre, ahol végül kilyukadtam. Nem tudom, hogy miért pont a Hokage hegy felé vettem az irányt, de az a lényeg, hogy ott álltam odafent és néztem a várost, az embereket, az Akadémiát, a szobrokat. Elgondolkodtam azon, hogy ezen a helyen, ahol éppen én is állok régen a hatalmas Hashirama és a 2. Hokage is állt. Azon, hogy mindenki geninként kezdi, és hogy milyen gigászi erőkhöz jutnak idővel.. azonban nagyon türelmetlen voltam és még mindig az vagyok. Erősebb akarok lenni, minél erősebb, hogy bizonyítsak, hogy egyedöl is képes vagyok bármire. Ezen gondolatok miatt estem melankolikus és kifejezetten komoly állapotba. Pontosan a melankólia miatt nem is vettem észre, hogy valaki ott áll előttem, csak akkor néztem fel, amikor az az alak kérdést szegezett nekem. Kellett egy kis idő, hogy újra normális állapotba kerüljek, így csak egy kis idővel később válaszoltam.*
- Elnézést..
Vissza az elejére Go down
Hyuuga Kurai

Hyuuga Kurai

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Aug. 24.

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 3:47 pm

* Kuarai nem számított a látványra. Ismét egy korabeli fiú, egy sötét kis alak, de valamiért komolyan hátborzongató.
-Mért kérsz elnézést ha nem csináltál semmit? Ezek szerint valamit tettél, vagy tenni akartál. Szóval? *Hangja hideg, érces, szinte vág minden szótag mi száját elhagyja és a fiúnak csapódik.
-Válaszolj! Miért osontál mögém? *Kurai nem szeret várni, nem szeret kérdéseket feltenni sem válaszokat adni. Nem számított itt senkire pláne nem ilyen időben. És erre pont itt és most jelenik meg egy fiú. Ez több mint gyanús egy olyan embernek akit szinte folyamatos paranoia ural.

Vissza az elejére Go down
Akise Aru

Akise Aru

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Hero Town

Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 3:54 pm

// Áhh, hagyjuk ezt az E/1-et, mert nagyon nem áll jól.//

- Nem éppen erre a válaszra vártam.. - jegyzi meg halnak, de épp elég hangosan ahhoz, hogy meghallja a fiú. Lavival ellentétben ő nem nagy emberismerő, így a fiú magatartását nem tudja be semmilyen hátsóbb és egész életen át ívelő dolognak, egyszerűen csak annyit gondol: Biztosan ilyen a személyisége. Mindenki különböző, így nem meglepő ez a fajta magatartás. Viszont ez a sok kérdés és a hangnem Arut roppant érdekesen érinti, nem volt még alkalma egyszer sem ilyen emberrel találkozni. Na jó, talán Hayiko volt az, aki így viselkedett, azonban ővele már nagyon rég találkozott és úgy hallotta, hogy Szökött Ninjává avanzsált, szóval ő már nem számít. Azonban Aru mindig is szeretett provokálni mindenkit, és kihozni valamit az adott személyből. Ezért is ragad az alkalmon, hogy csináljon valamit, amivel kisebb tapasztalatra tehet szert.*
- Hogy miért osontam mögéd? - kérdi meg fennhéjázó hangnemben. - lehet, hogy te jobban tudod, mint én.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hokage Hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hokage Hegy   Hokage Hegy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Hokage Hegy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Területek :: Tűz Országa :: Konohagakure-