Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Akise Aru
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Akarui Yoru
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Segítség az Adatlaphoz  Vote_lcapSegítség az Adatlaphoz  Voting_barSegítség az Adatlaphoz  Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Segítség az Adatlaphoz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Segítség az Adatlaphoz  Empty
TémanyitásTárgy: Segítség az Adatlaphoz    Segítség az Adatlaphoz  Icon_minitimePént. Jún. 14, 2013 7:14 am

NA nézzük... Ugye akkor nekem most van egy klassz karakterem, de sajnos még előtte meg kell írnom egy hülye adatlapot! Ha sokáig nyafogok, nem írja meg magát... Jobb ha nekiállok! Na nézzük is... Név? Ez nem nagy feladat! 

NÉV: Shirino Reiko

Huh, ez jó kezdet! Na folytassuk... Faj?! Mint a fajsúly? Hmmm, nem tudom ez itt mire utal. Jobb lesz ha megnézem a szabályzatban, az bizony! Jó játékos vagyok, és tüzetesen átnézem a szabályzatot... De ha most sem tudom, akkor megkérdezem egy Admintól. 

FAJ: Oni

Az Onik olyan királyak, én is szeretnék szarvakat! Szint... Hmmm, vízszint vagy földszint?

SZINT: 1

Aha, tehát ez a karakterem fejlettségére utal! Nem is volt olyan nehéz megírni, hehehe. Huh... Most valamilyen pontok jönnek. Na ez már problémás egy picit, nézzük meg az Adminok mit írtak arról, hogy a pontokat hogy kell számolni.

TAPASZTALATI PONTOK: 0

ELKÖLTETLEN JUTSU PONTOK: 3

ELKÖLTETLEN SPECIÁLIS PONTOK: 0

ELKÖLTETLEN ATTRIBÚTUM PONTOK: 4

Aha, értem is! Nem lehet TP-m, hiszen csak most csinálom a karaktert. Mivel a karakter gyártása közben döntöttem el, hogy már ismerni fogom a Raidou Bakudent, ezért levontam annak a technikának az árát az alap 5-ből! A Speciális pontokat is levontam, hiszen el fogom őket költeni miiiiiiind, mégpedig a tulajdonságokra! Az Attribútum pontokat nem használom fel mindet, mert egyenlőre nincs mire költenem, de nem baj. Következő szintlépésnél el tudom majd osztani! 


VAGYON: 670

Na nézzük, kezdésnél az ember vagyona egyenlő a Jövedelem attribútumnál megadott mennyiségből kivonva az Életmód szintje... Akkor ez esetünkben... 670 Ruy! 

ÉLETMÓD: Koldus

Sajnos egyenlőre a karakterem nem túlzottan gazdag... Na nem baj, majd idővel hozzájut ehhez, és ahhoz! A tulajdonságok!

TULAJDONDSÁGOK

- Vadak Ura ( -6 pont)

Ez Tök király! Egy olyan Oni leszek, aki beszél majd az állatokkal. Maradt még pontosan 4 pontom arra, hogy ezekből képzettséget is vegyek... Nézzük is meg őket, hátha akad valami ami tetszik. 

KÉPZETTSÉGEK:

- Történelem ismerő 3. Szint
- Füvész 1. Szint

A karakterem szeretni fogja a történelmet, és a növényeket! Ez nagyszerű, hiszen egy olyan családban nevelkedett fel, ahol nagy hangsúlyt fektettek a Múlt ismeretére, és a Természet szeretetére... No, mi is kell még! Jutsuk... Nos ugye vannak az eleve ismertek, és vannak azok amiket meg kell tanulni. Írjuk le őket! 

JUTSUK:

- Shunsin no jutsu (Fürgébb test jutsu)
- Kawarimi no jutsu (Testhelyettesítő jutsu)
- Kakuremino no Jutsu (Látatlan köpeny Jutsu)
- Bunshin no Jutsu (Klón Jutsu)
- Tobidogu no jutsu (tekercsírás, hordozható fegyverek)
- Nawanuke no Jutsu ( Szabaduló technika)
- Raidou Bakuden ( Villámlövedék) ( -2 Pont )

Ez könnyű volt, tök sok technikát ismerek az elején rögtön Very Happy! Alig várom hogy használhassam is őket. Na nézzük, fegyverek. Sajnos nem maradt Speciális pontom egyedi fegyverre... De mivel Oni vagyok, előbb utóbb szeretnék valamilyen ütőfegyvert használni, hiszen az Onik fegyvere a Kanabo... Jobb lesz, ha választok magamnak egy bézbózütőt... Olyan van Hayate? 

Ugyan a sportot nem különösebben hiszem hogy játsszák a világon Reiko, de mint fegyver teljesen rendben van. Talán a fütykös, vagy a bunkósbot lenne a megfelelő megnevezés, de egy Baseballütő valóban közelebb áll egy kanabohoz, mint egy sima fadarab. Írd csak le nyugodtan. 

Köszi Hayate, tehát akkor szeretnék egy bézbózütőt, de kell még mellé valamilyen dobófegyver is, és mivel kezdetben 3 alapfegyvert lehet választani, nincs is akadálya! 

FEGYVEREK:

- Baseball ütő
- 5 Kunai
- 10 Shuriken

Na nézzük, milyen harcművészetet válasszak... Kövessük az egyszerűséget, legyen a karakter Karatés!

HARCMŰVÉSZET: Karate

Tyűűűű... Most jön csak a neheze... Hayate, ez a táblázat nem tűnik egyszerűnek, tudsz segíteni? 

Haha, még szép hogy tudok Reiko! Kezdetnek jó lenne tudni, hogyan is néz ki egy táblázat, nemde? 

Deeeeee

Felül, láthatod a kis gombokat ahogy ezt írod. Ott jobbról a Nyolcadik ikonra kell kattintani, az " Insert a Table"-re. Próbáljunk meg csinálni egy egyszerű kis táblázatot... Egyenlőre nyomok egy pár space-t bele, így nem fog átváltani táblázat módba. 

[  table border="1"  ]
[ tr ]



[/tr]




[/table]

Tyűűűű Hayate, ez nagyon bonyolult! Mit kell ezzel Sad

Semmi gond Reiko, ez egyébként is egy egyszerű táblázat. Látod ezt? " [ /td ][ td ]

Igen.

Na, itt a ][-be kell beleírnod a dolgokat, és meg is jelenik a táblázat. Had mutassam meg hogyan is néz ki, ha jól van megcsinálva:

Jó Játékos Ha valamit szeretne, szól. 
Rossz Játékos Ha valamit szeretne, hisztizik. 
Látod Reiko? Nem is olyan nehéz! 

Tyűűűű Hayate, tényleg nem. Én Jó Játékos vagyok? 

Az még eldől, de most egyenlőre térjünk a lényegre... Készítsük el a te saját Táblázatodat! A szabványtáblázat 13 téglalap lefele, 7 oldalra. Az első oszlopba, mindig a képzettségek kerülnek, míg az első vízszintes csíkba, pedig a szintek. Valahogy így fog kinézni:

Attribútum1. Szint2. Szint3. Szint4. Szint5. Szint6.Szint
Állóképesség 
Bábmesterség 
Chakra 
Chakrakontroll 
Fegyveres harc
Harcművészet 
Illúzió
Gyorsaság
Medika 
Jutsuelőkészítés
Távolságiharc 
Vértviselet 
Jövedelem 
Mhm, most hogy így nézem nem is olyan bonyolult ez az egész. A sok betűkód között is lehet látni a táblázat jellegét a dolgoknak! 

Bezony, azt hiszem most jobb is ha távozok. Hogyan akarod kitölteni, az már csak rajtad múlik :)A következő hozzászólásban otthagyom a sablont, hogy a többi játékos is láthassa. 

Huhuuuu! Szia Hayate, kész öröm lesz a karakteremet úgy optimizálni ahogy szeretném... Ide egy pont, oda egy pont, és paff! Mostantól X-szel jelölöm azokat a képességeket amik megvannak nekem. 40 pontom van gazdálkodni Smile


[  table border="1"  ]


Attribútum
1. Szint
2. Szint
3. Szint
4. Szint
5. Szint
6.Szint

Állóképesség
X






Bábmesterség







Chakra
X






Chakrakontroll
X






Fegyveres harc
X






Harcművészet
X
X





Illúzió
X






Gyorsaság
X






Medika







Jutsuelőkészítés
X






Távolságiharc
X






Vértviselet







Jövedelem
X






[/table]


Avagy:

Attribútum1. Szint2. Szint3. Szint4. Szint5. Szint6.Szint
Állóképesség X
Bábmesterség 
Chakra X
Chakrakontroll 
Fegyveres harc
Harcművészet X
IllúzióX
GyorsaságX
Medika 
JutsuelőkészítésX
Távolságiharc X
Vértviselet 
Jövedelem X
Kéééééész! Nem is volt olyan nehéz Smile
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
 

Segítség az Adatlaphoz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Karakteralkotás segédlet ( FONTOS ) / Félkész /-