Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Kagamine Kuro Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Kagamine Kuro Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Kagamine Kuro Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Kagamine Kuro Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Kagamine Kuro Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Kagamine Kuro Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Kagamine Kuro Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Kagamine Kuro Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Kagamine Kuro Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Akise Aru
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Akarui Yoru
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Kagamine Kuro Vote_lcapKagamine Kuro Voting_barKagamine Kuro Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Kagamine Kuro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kagamine Kuro

Kagamine Kuro

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 22.

Kagamine Kuro Empty
TémanyitásTárgy: Kagamine Kuro   Kagamine Kuro Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 3:58 pm

Teljes név: Kagamine Kuro
Beosztás: Genin
Faj: Ember
Nem: Fiú
Kor: 14
Felszerelés:
° 5 db kunai
° 10 db shuriken
° 5 db füstbomba

Egyéb:
° Sokszor mondja azt, hogy: "Csak királyan!"
° Dohányzik

Kinézet:
Fekete színű, átlagnál kicsivel hosszabb haja van. Hátul egy kis gumival van összefogva. Szemének színe szürkés-fehéres, bár inkább szürkének mondható. Egy általános ninja nadrágot visel ninja szandállal, továbbá egy kopottas fekete, öltöny kabáthoz hasonló pulcsit. Alatta egy fehér ing van, egy világospiros, kiengedett nyakkendővel és végül egy szürkés kendő, ami melle aljáig ér.

Jellem:
Barátságos jellem, szívesen megy emberek közé és jól érzi magát közöttük. Segít, ha megkérik rá és nagyra tartja a barátságot, számára ez egy nagyon fontos dolog. Mivel fontos ez a dolog neki, így megbízható és általában betartja azt amit ígér. Ám van egy kis szórakozottsága, ami miatt néha hajlamos túlzásba vinni a hülyeséget, hiszen alapból is egész poénkodós alak. Habár ez a túlzás nem olyan nagy mértékű, néha már bizony elég idegesítő tud lenni.

Előtörténet:
14 éve, Iwagakurében láttam meg a napvilágot. Édesanyám Kagamine Akane, apám pedig Hiroto Raiga volt. Anya kunoichi volt, azon belül pedig medikus ninja, de azért konyított a közelharchoz is. Apa pedig egy megbecsült Jounin, aki nem egy S szintű feladatot elvégzett már. Azonban egyszer egy küldetésen elkapták és gyáva alak révén mindent elmondott, amit az ellenség tudni akart. Így amikor hazajött a megbízásból hamarosan két ANBU tag érkezett a házba. Akkor a szobámban voltam, anya és apa pedig a konyhában. Kiabálásokat és hangoskodást hallottam, amire azonnal felkaptam a fejem, hirtelen anya berontott a szobámba és azt mondta, hogy nagyon gyorsan el kell mennünk innen. Megfogta a kezem, vezetett egy ideig, majd felvett az ölébe is futni kezdett. A konyhaajtó mögött - ami egy résnyire nyitva volt - láttam, hogy három alak fekszik a földön, vértócsában. Az egyik az apám volt a másik kettő pedig az ANBU tagok. Annyira megijedtem apa látványán, hogy egy hang sem jött ki a torkomból. Ez az egész az éjszaka közepén történt, így pár percen belül elaludtam. A következő kép egy ágyban fogad. Felülök és motoszkálni kezdtem, amire bejött édesanyám. Úgy ébredtem, hogy abban a pillanatban semmi nem jutott eszembe, azonban pár másodpercre rá beugrottak a tegnapeste eseményei.
- Mi történt? Hol vagyunk? - kiáltottam fel, bár kicsit megcsuklott a hangom.
- Konohában.. - felelte anyám nyugodt hangon.
- Miért vagyunk konohában? Egyáltalán mi az a Konoha? - kérdeztem értetlenül. Még azt sem tudtam, hogy mi az a Konoha.
- Ez volt az egyetlen hely, ahova jöhettünk. Gyorsan kellett döntenem.
- Hol van apa? Mi történt vele? Meghalt?
- Apa most egy ideig nem jön haza. - érezhető volt a hangjából, hogy hazudik, bárki megmondhatta volna. Még ilyen fiatalon is tudtam.
- De miért? Miért nem jön? Hol van? - kérdeztem továbbra is, csak ezúttal hangosabban. Az eddiginél is.
- Kicsi vagy még, nem értenéd meg. Bármennyire is érthetően mondanám el, nem értenéd meg. - Leintett a dologgal, de akárhogy kérleltem, hogy mondja el mi történt csak annyit mondott, hogy majd, ha nagyobb leszek. Ezután még nem hagytam abba, de egy idő után rájöttem, hogy értelmetlenül beszélek, így abba hagytam. A következő hetekben/hónapokban folytattam, de nem mondott semmit, csak azt, hogy majd ha nagyobb leszek.
Azonban az, hogy átköltöztem egy másik faluba még nem jelentette azt, hogy a célok, amiket Iwagakuréban kitűztem eltűntek volna. Kereskedő akartam lenni, méghozzá egy igen sikeres kereskedő. Furcsa cél volt ez ilyen szülők mellett, de soha nem ellenezték, így nem is változott semmi egy ideig. De amikor betöltöttem a nyolcat anyám elég érettnek tartott ahhoz, hogy elmondja mi történt valójában. Elkerekedtek a szemeim és sírni kezdtem. Azonban nem azért, mert elvesztettem apámat (na jó részben azért is)hanem azért mert nem értettem, hogy hogyan lehetett ilyen gyáva apám. Egy férfi nem lehet gyáva, inkább büszkén halt volna meg, de ne árulja el a hazáját! Beakartam bizonyítani, hogy én nem vagyok olyan, mint amilyen az öregem volt, így nyolc évesen két évvel később mint az átlag megkértem anyámat, hogy írasson be az Akadémiára. Örült az anyám ennek a célnak, titkon mindig reméltem, hogy shinobi lesz belőlem. Hosszúnak tűnt ez a hat év, amit ott kell lehúznom, de végül elment. Az alakváltásban nem remekeltem de ezt kemény edzéssel és elszántsággal anya segítségével orvosoltuk, és megfelelően elvégeztem az Akadémiát és immáron geninként élem az életem.
Az a célom, hogy bebizonyítsam azt, hogy nem leszek olyan ember, mint amilyen az Raiga is volt.
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Kagamine Kuro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kagamine Kuro   Kagamine Kuro Icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 9:03 pm

Nem találtam semmilyen jellegű problémát kis szóismétlések kivételével, illetve egy extra dologgal.

ELFOGADVA

öltöny kabáthoz hasonló pulcsit "


Furdal a kíváncsiság, hogy mi az édes kutyafüle az " Öltöny kabáthoz hasonló pulcsi " Tényleg nem tudom elképzelni mi akar lenni, mert az öltöny, a kabát, és a pulcsi három különböző dolog. Öltönykabátról, meg hogy őszinte legyek sosem hallottam még. Mutass már egy képet Very Happy


Egy szó mint száz, adatlap. 
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Hyuuga Kurai

Hyuuga Kurai

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Aug. 24.

Kagamine Kuro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kagamine Kuro   Kagamine Kuro Icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 5:17 am

a kötött öltöny tipikus esete: http://www.shopping.hu/assets/uploads/product/8/6/a57586fa962858cf4de48842eb42e046_800.png
az öltöny"kabát" pedig: http://oltozkodesitanacsok.files.wordpress.com/2009/11/autumn-double-coat1.jpg

az öltönykabát az gyakorlatilag a hosszú szövetkabát, elméletileg az öltönyre rá lehet venni bár a mai divat már ezt sem követeli meg.

Örülök ha segíthettem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kagamine Kuro

Kagamine Kuro

Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Sep. 22.

Kagamine Kuro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kagamine Kuro   Kagamine Kuro Icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 2:34 pm

Ja, pont ez. De ha megnézed a képet, ott a bal vállánál egy kicsit kilóg, szerintem abból lehet következtetni, hogy mire gondoltam. Mindenesetre köszi a választ Kurai. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Kagamine Kuro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kagamine Kuro   Kagamine Kuro Icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 8:39 pm

Köszönöm az informálást, ma is okosabb lettem egy kissé, így volt értelme felkelni Very Happy

A képet természetesen láttam, bár speciel amilyen ruházati érzékem van nekem, sima pulóvernek néztem a darabot. De most hogy fény derült az öltönykabátok titkára, tudom hogy miről van szó Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Kagamine Kuro Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kagamine Kuro   Kagamine Kuro Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kagamine Kuro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kagamine Kuro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Előtörténet-