Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Wagen Ryekel Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Wagen Ryekel Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Wagen Ryekel Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Wagen Ryekel Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Wagen Ryekel Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Wagen Ryekel Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Wagen Ryekel Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Wagen Ryekel Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Wagen Ryekel Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Akise Aru
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Akarui Yoru
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Wagen Ryekel Vote_lcapWagen Ryekel Voting_barWagen Ryekel Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Wagen Ryekel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Wagen Ryekel

Wagen Ryekel

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2013. Oct. 02.
Age : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Wagen Ryekel Empty
TémanyitásTárgy: Wagen Ryekel   Wagen Ryekel Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 7:26 am

Wagen Ryekel 996q6gjwxtx4l9hbdq7y

Amit tudni kell róla

Teljes név: Wagen Ryekel
Beosztás: Genin
Kaszt: Ninja
Faj: Ember
Nem: Fiú
Kor: 20
Felszerelés: Kusari Gama (1db)
Kép róla: Wagen Ryekel Fheg75h2vm4oaq70srmk
Leírása: A láncos fegyverek és a kama összeolvasztása. Mindkét fegyver előnyét képviseli. Egyetlen hátránya, hogy nehezen kezelhető, sok gyakorlást igényel.
Mérete: A kama 15 centi + a behajló penge 10 centi. A lánc 1 kusari gama-n 1 méteres, a 2 fegyver középen össze lett forrasztva egybe.(a lánc) Így a két fegyver mérete 2 méter lenne, de középen kell fogni így 1 méterre tud elnyúlni, de egyszerre akár két irányba is mozgatható erős odafigyeléssel. Speciális tulajdonsága, hogy a középen levő markolatnál, Wagen speciális dobásával megnyúlik a lánc +1 métert, éppen csak a dobás idejéig, ezután vissza ugrik a helyére, eredeti méretbe.

Kunai (10 db)

Kinézet

Általában megszokott ninja ruhájában van amit saját maga készített el. Szürke ruha, amely csuklyában végződik, combig ér, de középen öv fogja össze. Nadrágja is szürke, ahogy a csizma is amit hozzá hord. Mivel száj és fejkendőt is visel így csak szemei látszódnak ki amik feketék. Bal karjain tetoválás figyelhető meg. Az öltözéken vörös színű jelek futnak végig. A ruha alatt: Edzett teste van, fekete haja, és nyúlékony alkata. Úgy 70 kiló és 180 centi körül van.

Jellem

Szótlan személyiség. Amolyan semmilyen. Nem nagyon foglalkozik mások gyötrelmével és örömével sem. Amíg őt nem bántják ő sem támad, de ha látja, hogy harcra van kiélezve a helyzet képes haláláig harcolni. Nem fél ölni, de azért szereti elkerülni, hogy egy harc végkimenetele gyilkolás legyen. Alapjában kedves személyiség csak azt az oldalát ritkán mutatja. Természetesen heteroszexuális.

Előtörténet

Hogy is kezdődött az egész? Most komolyan, azt hiszem már ő sem emlékszik rá. Csak egyetlen napra, de arra azóta is. Hogy is kezdődött minden...

Kisgyerek voltam, nem furább, mint mások. Szerettem játszani, a haverokkal hülyülni, így megy ez. A szüleim egyszerű emberek voltak, nem volt bennük semmi különleges. Egy nap épp a genin suliból jöttem hazafelé amikor megláttam, hogy minden lángol. Az egész erdő ahol élünk, a ház, a karám... Minden. Hét éves voltam. Mit csinálhattam volna? Megijedtem és rohanni kezdtem a ház felé... de valami történt. Hirtelen sötétség borult a szemem elé. Már egy közeli kórházban ébredtem. Azt mondták napok teltek el, és, hogy a szüleim meghaltak. Valaki megtámadta a családom és megölte, hogy ki? Ez azóta is rejtély. Fene se tudja... De azóta is keresem azt aki ezt tette, hogy végezhessek vele. A szüleim egyszerű munkások voltak. Ki akarna végezni két idős emberrel? Nem tudom.

Azóta felnőttem. Kijártam a genin sulit, és a tűz országában tartózkodom... többnyire, merthogy vándor életmódot élek. Alig vagyok kétszer egy helyen. Imádom a természetet és a harcot. Az egyetlen amit örököltem a szüleimtől az a Kusari Gama amit használok. A robbanás után találtam a padlástérben. Poros volt és kormos, de megtanultam használni és igencsak hozzám nőt. Vicces nem? Szóval ez alatt a tizenkét - tizenhárom év alatt elsajátítottam, elkészítettem a saját ruhám, most már csak a végtelen gyakorlás maradt. Amúgy persze én is szeretem az embereket, még ha ezt magamnak nehezen is ismerem be. Nem vagyok épp egy szószátyár, de az évek megtanítottak egyedül átvészelni mindent, szóval nem csapatjátékos alkatnak találtak ki, ha tetszik, ha nem. Az évek során egyre közelebb jutottam a történtekhez, talán idővel megtalálom a gyilkost. Első sorban nem a bosszú vezérel, hanem az, hogy megtudjam a kérdésemre a választ, a kérdés pedig nem más, mint, hogy miért? Az idő telik, de hidd el, egy ilyen emlék nem szépül meg. Amúgy a rengeteg gyakorlásnak hála a genin suliban egész jó eredményt értem el, szerettem oda járni, ahogy sokan mások is. Legjobban az akrobatikus és harci technikák érdekelnek, de sok mindennek hasznát lehet venni egy kis odafigyeléssel.


A hozzászólást Wagen Ryekel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 03, 2013 2:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Wagen Ryekel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wagen Ryekel   Wagen Ryekel Icon_minitimeCsüt. Okt. 03, 2013 2:23 pm

Nincs miért fecsérelni a szót.

ELFOGADVA


Adatlap is megvan, most már csak a játék vár rád Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
 

Wagen Ryekel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Wagen Ryekel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Előtörténet-