Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Gamu Neko  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Gamu Neko  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Gamu Neko  Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Gamu Neko  Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Gamu Neko  Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Gamu Neko  Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Gamu Neko  Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Gamu Neko  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Gamu Neko  Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Akise Aru
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Akarui Yoru
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Gamu Neko  Vote_lcapGamu Neko  Voting_barGamu Neko  Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Gamu Neko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gamu Neko

Gamu Neko

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 28.

Gamu Neko  Empty
TémanyitásTárgy: Gamu Neko    Gamu Neko  Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 5:00 pm

Amit tudni kell róla

Teljes név: Gamu Neko
Beosztás: Akadémiai Tanuló
Faj: Ember
Nem: Fiú
Kor: 14
Felszerelés: Kések (ezeket damilon rángatja)


Kinézet

Egy 165 cm magas fiúról beszélünk. Arcát talán még ő maga se látta, mert dús szőke haja a szeme aljáig takar. Fényes, rettentően pimasz mosolyát még a nagy haj zuhatag se tudja elfedni. Ruházata színes, tipikusan nem turkálóból vásárolt. Ruhadarabjai közül leggyakrabban hordott egy élénk színű piros csíkos póló. Természetesen több pólója is van, például kék, zöld. Erre fekete kabátot vesz fel, ami alól nyakláncok tucatjai lógnak ki. Ezen ruhadarabok mellett még fekete farmert és tornacipőt is visel. Jobb lábán késtartó figyelhető meg. Ezen oldalon a jobb gyűrű ujján még tornádó mintás gyűrűt is hord.


Jellem


Gondolom sokan ismertek tinédzser fiúkat. Pimaszok, flegmák, lázadók és persze őrültek. Nekonál ezeket mind szorozd meg minimum százzal és akkor már szinte ismered is. Nem igazán érdekli mások véleménye. Beszéd stílusa érdekes, hamar megfigyelhető jellegzetes mondatkezdése (Shi-shi-shi).


Elötörténet

Életem elején még faluban éltem a szüleimmel, akik a pénzt sokkal többre becsülték, mint engem. Egy napon állás ajánlatot kaptak egy Tűz országbeli cégnél. Ekkor 4 éves lehettem, innentől fogva már városi patkánynak számítok, mégis boldogan emlékszem vissza a régi tanyasi házra ahol pillangók szálldostak a réten, de ma már hozzá szoktam a város zajához.
Már majdnem 10 éve élek egy tömb házban, ami 1 éve már csak az enyém. Tavaly a szüleim, hogy közelebb legyenek a munkahelyükhöz elköltöztek, de engem egyedül hagytak, hogy ne legyek túl távol az iskolától, amit majd választani fogok. Végül a ninja akadémia állt hozzám a legközelebb így a döntés rá esett.
- Tehát! Sziasztok, emberek, Neko vagyok egy 14 éves srác, aki már egyedül él és egy nap nagy ninja lesz belőle. Addig is készüljetek fel az érkezésemre. – Mondtam a tükörképemnek a beiratkozás reggelén. – Shi-shi-shi, ki ez a jó pasi?! – tettem fel a kérdést magamnak és beletúrtam a hajamba. Felkaptam a tengernyi nyakláncom, gyűrűm az ujjamra húztam, majd elindultam beiratkozni, szakadt, fekete táskámmal a vállamon. A nap szépen ragyogott az ég tetején, csak a lágy szellő simogatta az arcomat.  Hamar megérkeztem a jövendőbeli iskolám elé, mivel csak 2 háztömbnyire volt, de nekem ez is épp elég nagy távolság ahhoz, hogy el tudjak késni már az első napon. A kilincsre tettem a kezem és ennyit mondtam:
- Iskola készülj, megjöttem!


A hozzászólást Gamu Neko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 28, 2013 6:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Gamu Neko  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamu Neko    Gamu Neko  Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 6:42 pm

Üdv az Oldalon Gamu!

Az a helyzet, hogy nem nagyon találtam csak két kis hibát az egészben, de ezek egyike sem olan ami miatt nem fogadhatnám el, így gyorsan megelőzöm magamat, és ki is írom a lényeget.

ELFOGADVA


A két kis megjegyzés a következő:

- A karakter 14 éves, de a magassága 180 centiméter. Ezt csöppet magasnak találom ehhez a korhoz, 14 évesen még nem szokott az ember ekkora lenni, sokaknak a növekedés csak 16 éves korban indul be, s akkor sem feltétlenül 180 CM-ig.

- A karakter ha jól értelmezem csak most kezdi az Akadémiát, ami azt vonzza magával, hogy nem ért a harchoz, illetve Ninja képességekkel sem rendelkezik. Majd ehhez híven kérem az Adatlapot kitölteni Smile ( Megjegyzés: Ez nagyon tetszik nekem, az én egyik karakterem is ilyen ).

Irány az Adatlap, ám ha nem megy egyedül nincs gond. Játszani, már játszhatsz anélkül is.
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Gamu Neko

Gamu Neko

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Oct. 28.

Gamu Neko  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamu Neko    Gamu Neko  Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 6:46 pm

Köszönöm szépen az elfogadást! Kicsit lejjebb vettem a magasságából azt feltételezve, hogy későn érő típus és majd csak magasabbra nő Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gamu Neko  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gamu Neko    Gamu Neko  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Gamu Neko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Gamu Neko
» Neko laktanya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Előtörténet-