Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Akise Aru
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Akarui Yoru
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Kitachy Rhony (Ren) Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) Voting_barKitachy Rhony (Ren) Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Kitachy Rhony (Ren)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) Empty
TémanyitásTárgy: Kitachy Rhony (Ren)   Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 8:17 pm

Kitachy Rhony (Ren)  
Kor:16
Beosztás: Genin
Lakhely: Konoha



Kinézet:Normál testalkatú kb 170 cm magas fiatalos arcú fiú. Arca gyerekes simaságát csak egy sebhely töri meg, amely a jobb szeme felett indul és egész a szeme alatt az arca közepén végződik. Fekete középhosszú haja van és élénksárga szemei. A legfőbb ismérve a tetoválás mely egész felső testét fedi (valamint a karját csuklókig) )ami korához képest kidolgozott. Szóval a tetoválásra visszatérve ez egy családi hagyomány amely a családban minden férfin ott van. Ruházatára nem jellemző,hogy kirívó lenne ahhoz képest,hogy megengedhetné magának ezt a luxust. Öltözéke változatos, egyszer hosszú,egyszer rövid,valamikor elegáns valamikor nem, de ami mindig jellemző az a sötét színvilág. A ruha alatt pedig bőr könyék- és térdvédők vannak. (persze csak a könyökénél és a térdénél)



Előtörténet:
A Kitachy egy gazdag család amelyik mindig is a fegyvereiről volt híres, és a harcosairól. A család férfi tagjait pedig egy tetoválással rendelkeztek jelezve ezzel,hogy a Kitachyak harcosa. A család jelenleg már nem rendelkezik sok taggal és a legnagyobb része is már messze él az eredeti lakhelytől.
Jelenleg Rhony és a családja él itt csak. Az apjával az anyjával és a nagybátyjával. Mikor Rhony elérte a 10 éves kort elkezdte akadémiai tanulmányait a ninjaiskolában.  Az iskolában nem sokan akartak vele barátkozni mert neki mindene megvolt amit más soha sem kaphatott meg. Persze ezt ő sohasem akarta,de a sors ezt adta neki. Az élet „gonosz ajándéka” mellett ami miatt barátai nem lehettek azonban folytatta a tanulást és nem adta fel, kitartóan végigjárta az iskolát és keményen dolgozott,hogy a vizsgán megfeleljen. A vizsgán így persze meg is felelt,ahogy kell. Ekkora persze már kicsit idősebb volt , 15 éves. Az apja egyre többször kérte meg,hogy segítsen be a boltba ami Rhonynak nem tetszett, de a zsebpénzért még kell kicsit dolgozzon még neki is. A heteknek így is kellett volna tartaniuk ameddig  be nem osztják egy genin csoportba ám ezt egy esemény félbeszakította. Mivel történt egyik napon,hogy Rhony mikor a boltban végzett a munkával és hazaért furcsa zajokra lett figyelmes a házon belülről, mintha dulakodás lett volna. Berohant a házba,hogy megnézze mi lehet az. De mikor befutott az ajtón csak egy hirtelen elsötétedésre emlékszik.
Amikor felkelt otthon volt, a nagybátyja volt mellette. Rhony feje sajgott még és egy kicsit véres volt. Aztán megszólalt:
-Mi történt?
-Valaki… *mondta a Raiso, Rhony nagybátyja egy kis szünettel -..valaki megölte a szüleidet,te is csak azért élted túl mert időben hazaértem.. *itt a hangja megcsuklott majd csönd lett. Rhonynak könny szökött a szemébe,próbálta visszatartani a sírást de sikertelenül. Próbált emlékezni,hogy mi történt de nem tudott semmi másra gondolni csak arra,hogy a szülei meghaltak.
Napokon át nem aludt. Egy héttel később kiderült,hogy nem örökölheti a boltot és a nagybátyja fogja megkapni és a havi bevételnek is csak töredékét kapja meg. A ház is csak félig lett az övé.
A következő napokban furcsa álmok gyötörték. Az álmában az ajtó előtt fekszik mozdulatlanul, és a nagybátyja áll mellette egy nagy husánggal amin pár csepp vér van, a feje sajog. Aztán Raiso félredobja a husángot és előkap egy kunait Rhony felett áll és arra készül,hogy leszúrja de végül megtántorodik „már úgy is meghalt” mondta majd betette az ágyba és leült. De mikor álmában ide elért mindig felkelt. Hónapokon át ez ment, Rhony a genin csapatba se ment el. Ám egy napon a házban az egyik könyvespolcon meg pillantott egy könyvet, valószínűleg a sors keze van a dologban,hogy csak most vette észre az könyvet és a borítás érdekes színe miatt le is veszi a polcról.  Az irományban érdekes dolgok voltak az emberről, lapozgatott és ami ekkor történt valószínűleg megint a sors keze vagy szimpla vak szerencse,hogy ahol kinyitotta a könyvet ott az agyról volt szó. El kezdte olvasni,és arról olvasott,hogy a tudat alatt olyan dolgok maradnak meg melyek az ember fejében nincsenek ott csak egy rejtett emlékként amiket ő maga felidézni nem tud, de gyakran álmok keretében megjelenik. Ez igazán felcsigázta Rhonyt és egyben el is szomorította a tudat,hogy mi van ha az álma  az eszméletlen állapotban látott dolgokat tartalmazza. A következő éjszakán még cifrább álmai voltak. A fegyverboltban járt és ellopott néhány holmit aztán a szülei szobában van és keres valamit,de innen zavaros az álom. Reggel mindig fáradtnak érzi magát és ingerültnek,főleg a nagybátyja közelében.
Hetek teltek el így: Végül összeszedte magát és belépett a szülei szobájába ahol azóta nem járt,hogy utoljára látta őket. Az ajtót óvatosan nyitotta ki. A szoba érdekes módon tiszta volt,mintha valaki lakna itt vagy sokat járna ide. Ahogy sétált furcsa hangra lett figyelmes a padlón, mintha üregesen csengett volna vissza a lépte, lehajolt és talált egy csapóajtót ami egy kis rejtekhely ajtaja volt. Bent volt egy kis láda, értenyúlt és kiemelte. Kicsit ódzkodva nyitotta ki a szerzeményét,de végül összeszedte magát. A ládában 3 shuriken egy kunai kés, rengeteg pénz  és egy napló volt Ren névvel ellátva. Kinyitja és meglepően ismerős a kézírás,mintha csak a sajátja lenne, a szöveg is ismerős neki mintha csak maga írta volna. Az olvasás gyorsan ment a szöveg mintha ismerős lett volna,de még is teljesen újak a dolgok : „most már teljes biztossággal kijelenthetem,hogy Raiso a nagybátyám ölte meg a családomat és intézte el,hogy az övé legyen a bolt és a ház, sőt mi több ez volt az ok amiért megtette. De most megerősödtem van fegyverem és bosszút fogok állni rajta.” Rhonynak hirtelen minden beugorott,hogyan lopott pénzt a bolt kasszájából és hogyan csente el ezeket a fegyvereket. Ekkor minden megváltozott benne, magabiztos lett és felkapta a kunait. Kiment a szobából egyenesen a Raiso szobája felé. Belépett az ajtón,a férfi éppen aludt. Rhony odaosont és odaszorította a kést a torkához.
-Mi folyik itt ez mit jelentsen Rhony?
-Most beszéli fogsz! Tudom,hogy te ölted meg őket! Mesélj és talán nem metszem el a torkod.
-Honnan tudhatod? Félrebeszélsz..  *Erre a kijelentésére Rhony erősebben szorította oda a kunait a torkához, ami a bőrét úgy metszette el mint ahogy a kés belecsúszik a vajba. A vér szép lassan kezdett el csurogni a nyakán. Ha még egy kicsit erősebben nyomná oda az ütőeret is elérné, de Rhony nem tette.
-Jól van- jól van.. Én tettem azért,hogy az enyém legyen a bolt aminek egyébként a tiédnek kellene lennie. A végrendelet a fiókban van, ha érdekel.
-A végrendelet ráér!! *Ordított rá. –És én? Engem miért nem öltél meg?
-Azt hittem halott vagy, én naiv ellenőriznem kellett volna és nem berakni az ágyba,hogy aztán az öngyilkosságra utaló jeleket ott készítsem elő. De akkor magadhoz tértél,és úgy voltam vele úgyse emlékszel semmire miért öljelek meg?
*Rhonyt az ideg majd szét szaggatja és izmai megrándulnak és akarata ellenére olyan mélyen belevág a férfi torkába,hogy az ütőérből a vér egyenesen az arcába fröccsen .A fiú ijedtében csápolni kezd a késsel. A friss meleg vörös lé beteríti a szemét és semmit sem lát. Végül addig kapkod jobbra-balra míg meg nem botlik és ki nem esik az ablakon az első emeletről, szerencséjére az üvegszilánkok nem okoznak nagyobb sérülést mint egy vágást az arcán…
A fiú egy napig eszméletlen volt. Majd a kórházban kel fel ahol egy anbu harcos köszönti:
-Jó reggel Rhony.
-Ho-hol vagyok ? Úristen megöltem…  Most őrizetbe vesznek?
-A kórházban. Igen megölted..*Mondta kicsit morcosan a férfi. –De nem,nem lesz semmi károd miatta, mivel a nagybátyád egy svindler volt, és nem mellesleg gyilkos. *A fiúnak ekkor állt össze a kép.
~Ren én vagyok.
-Mi történt miután megöltem?
-A nyomok arra utalnak,hogy kiestél az ablakon a kapkodás közben.
-És a házzal és a bolttal mi a helyzet?
-Az igazi végrendelet alapján téged illet minden. A boltba kaptál egy alkalmazottat aki helyetted dolgozik. Bár a bolt forgalma nem a legnagyobb mióta az a hír járja,hogy "csak egy fiú" irányítja.
-És már hazamehetek?
-Igen Rhony hazamehetsz.. *Visszaöltözött a ruhájába és elment de mielőtt kilépett volna az ajtón még visszanézett és így szólt.
-Többé már nem.. Rhony meghalt! Az én nevem Ren.
*Az anbu zavarodott volt de a dolog nem igazán érdekelte. Rhony, azaz Ren mikor hazaért egyből a szülei szobájába ment és megnézte ott vannak-e a fegyverek és a pénz. Minden a helyén volt még a napló is. Kivéve a kunai.
Másnap mikor felkelt látta,hogy az ajtó nyitva van és sáros lábnyomok voltak az előtérben az asztalig és vissza. Az asztalon ott volt egy kunai, rászáradt vérrel és alatta egy papír a következő üzenettel: „Remélem még hasznát veszed ennek a fegyvernek ninjaként, úgy tudom elvégezted az akadémiát, a genin korszakod csak rád vár, elvégre jobb később folytatni a ninják útját mint soha.   Üdv:  K.A. „
~Vajon ki lehet az a K.A. ?
*Rhony az üzenet elolvasása után elhatározta,hogy tényleg folytatni fogja a ninja utat.


Akadémiai évek:
Akadémiai évei gyorsan elteltek. Bár barátai nem voltak,elvégre mindenki egy gazdag kis elkényeztetett srácot látott benne,még ha nem is volt az. De nem hátrált meg . Bár szórakoztatónak egyáltalán nem mondható barátok nélkül iskolába járni. De legalább a tanulásra sokkal jobban figyelhetett. Így a vizsgán kiválóan teljesített. Leginkább a távharci fegyverekkel jeleskedett. De lényegében minden feladatot kifogástalanul elvégzett.

Jellem: Barátságos személy. Bár nem mondható,hogy túl sok barátja lett volna sőt egy se volt neki mert mindenki félreismerte, anélkül,hogy ismerte volna. Szerény és attól,hogy sok pénze volt sose volt nagyképű és nem szállt el magától. A hangulata gyakran változik, ez szülei halálakor tovább is nőtte magát egy skizofréniává, a másik énje Ren aki felkutatta a szülei gyilkosát és fegyvert szerzett, egy magabiztos és hirtelenharagú személy. Rhonynak a teljes ellentéte aki teljesen higgadt, nehéz felidegesíteni .

Harcmodor: Harcmodorára jellemző a taktikusság. Sokáig figyeli ellensége gyenge pontjait és aztán kezd bele csak támadásba,vagy védekezésbe, attól függően,hogy mivel tud egy adott harcot megnyerni. Elsősorban távharci technikákat használ.

Fegyverek:
- kunai (5)
- shuriken (10)
- boxer
((((Bőr könyék és térdvédők.))))


A hozzászólást Kitachy Rhony összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 28, 2013 10:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Kitachy Rhony (Ren) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren)   Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 10:31 pm

No kérem, közel sem tökéletes, de nem találok benne most már olyan nagyon sok hibát. Gondolom Rhony-n kezded újra a karaktert, így a nála lévő 12 Tp-t kell figyelembe venni, ami a második szinten indít.

ELFOGADVA

De ez nem jelenti azt, hogy még mindig nincsenek benne hibák! Például:

-Ho-hol vagyok ? Úristen meg öltem… Most őrizetbe vesznek?

Meg öltem? Farkasné ezért TÉGED ölne meg Razz

~Rhony és Ren egy és ugyanaz a személy.

Te vagy Rhony, miért gondoslz magadra E/3-ban?

A Kitachy egy gazdag család aki mindig is a fegyvereiről volt híres, és a harcosairól.

Aki? Netán egy személy a család?
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Kitachy Rhony (Ren) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren)   Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeSzomb. Feb. 16, 2013 10:37 pm

Természetesen ezeket azért jeleztem, hogy írd át!
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren)   Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 10:11 am

Átírtam Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég



Kitachy Rhony (Ren) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren)   Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 1:54 pm

Ez esetben szerintem Hayaténak sem lesz kifogása az ellen, ha teljesen el is fogadlak Smile Válassz avatárképet aminek a mérete maradt ugyanaz mint a régi oldalon volt, valamint írj adatlapot, és irány a játék Very Happy

u.i: Ettől a bizonyos Farkasnétől meg óvakodj Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kitachy Rhony (Ren) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren)   Kitachy Rhony (Ren) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kitachy Rhony (Ren)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kitachy Rhony (Ren)
» Kitachy Rhony (Ren) naplója...
» Kitachy Rhony otthona
» Kitachy Fegyverbolt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Előtörténet-