Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Akise Aru
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Akarui Yoru
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Kitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_lcapKitachy Rhony (Ren) naplója... Voting_barKitachy Rhony (Ren) naplója... Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Kitachy Rhony (Ren) naplója...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) naplója... Empty
TémanyitásTárgy: Kitachy Rhony (Ren) naplója...   Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 6:51 pm

Első bejegyzés.

Hol is kezdjem a nevem Kitachy Rhony vagy Ren.. magam sem tudom már,hogy ki vagyok. Az egész zavaros... Lelki behatások miatt skizofrén lettem,vagy legalább is gondolom amiatt történt, mert nem mindig voltam ilyen. Igazából azt se tudom minek kezdtem el naplót írni mindig is lányos dolognak tartottam, vagy olyan dolognak amit a homoszexuálisok csinálnak, valószínűleg azért,hogy megtudjam ki vagyok!
De,hogy fog ez ezen segíteni?
Vissza az elejére Go down
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) naplója... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren) naplója...   Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 6:49 pm

Második bejegyzés.


Nos, ma sem történt semmi említésre méltó. Mióta szüleim meghaltak sehol se jártam. Ezen változtatnom kéne. Nem lehetek örökké a srác aki nem tesz semmit csak néz ki az ablakon és várja a sült galambot. Ettől nem lesz jobb, valamit tennem kell emberek közé kell menjek és túl kell lépjek.
De egy részem ezt nem akarja a legjobban pontosabban a másik énem Ren ő nem akarja.
Viszont ellent kell álljak neki és vissza kell szorítsam, el is indulok valahova, csak tudnám hol kezdjem !?
Vissza az elejére Go down
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) naplója... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren) naplója...   Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 9:57 am

Harmadik bejegyzés:

Végre be lettem osztva a csapatomba. A csapatom jouninja Yumi Kaito lesz. Az első benyomásom az,hogy meleg, szívecskéket rak az "I" betűkre. Vagy nő bár a neve alapján férfi lesz.
A csapatomra kíváncsi leszek.
Később majd leírom,hogy milyen volt az első edzés Kaito-val,meg azt is,hogy mi történt a temetőben. Mivel végül oda mentem el mikor az előző bejegyzésben leírtam,hogy el megyek valahova, érdekes választás és az a vicces,hogy találkoztam is valakivel vagy inkább valakikkel.

Ja és mielőtt elfelejteném inkább ide leírom,hogy Kaito-val ki kell fizettessem az ajtót!
Vissza az elejére Go down
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) naplója... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren) naplója...   Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 5:14 pm

Negyedik bejegyzés:


MA elindulok az első küldetésemre. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Az új csapatom elég jó, bár Kugo kicsit flegmának tűnik. Elizabethről pedig a legtisztább emlékem annyi,hogy a temetőben elájult. Nos igen ő volt az egyik ember a temetőben meg Akarui Yoru. Aki a végén szintén el ájult. Érdekes volt. Végül másnap meg is látogattam őket a kórházban,de erről majd később.

Szóval a lényeg az első küldetés már nagyon közel és várom milyen lesz.
Vissza az elejére Go down
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) naplója... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren) naplója...   Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 10:45 pm

Ötödik bejegyzés:

Sajog a fejem több hét "eltűnt" az életemből mintha kómába kerültem volna. Tudom nem kóma volt hosszabb időre előbújt Ren. Az utolsó emlékem,hogy kiviszem a szemetet május utolsó napján a következő pedig,hogy az ágyamban vagyok, mint később kiderült Július hatodikán. Több mint egy hónap. Azt hiszem itt az ideje egy kis nyomozásba kezdeni egy hónap alatt nyomot hagy az ember vajon mit csinált Ren?
Vissza az elejére Go down
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) naplója... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren) naplója...   Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 9:19 pm

Hatodik bejegyzés:

A Ren utáni nyomozásom során érdekes dolgokra bukkantam rá. A levél amelyet szüleim halála után kaptam egy bizonyos K.A. aláírással rendelkező személytől, nem mástól van mint Kitachy Akamike-től egy nem túl távoli rokontól. Valószínűleg ő az utolsó élő. Ren utánna nyomozott, azt nem tudom még,hogy miért és,hogy meddig jutott, de meg kell találjam Akamike-t. Ő bizotsan segítene nekem mindenben.
Vissza az elejére Go down
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Kitachy Rhony (Ren) naplója... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren) naplója...   Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitimeKedd Okt. 15, 2013 9:16 pm

Hetedik bejegyzés:

Sokkal többet még azóta sem tudok Akamike hollétéről, vagy arról,hogy a gonosz ikertesó mit akarhat tőle. De mindenesetre meg kell találjam.
Közben persze más dolgok történtek velem. Indulóban vagyok egy küldetésre pontosabban először is a Hokage irodájába egy kis eligazításra.
Viszont rájöttem,hogy az ember olyan sokat felejt, és úgy döntöttem mostantól ezt a kis naplót mindenhová magammal viszem, így ezen a küldetésen.. pardon eligazításon sem lesz másként ott lesz nálam és ha lesz egy kis időm a fontos dolgokat feljegyzem. Csak el ne hagyjam...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kitachy Rhony (Ren) naplója... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kitachy Rhony (Ren) naplója...   Kitachy Rhony (Ren) naplója... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kitachy Rhony (Ren) naplója...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Shiki naplója
» Uzumaki Baku naplója
» Gushiken Fujin naplója
» Keiko szuperkirály naplója
» Lavi naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Naplók-