Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Zakuro Keiko Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Zakuro Keiko Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Zakuro Keiko Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Zakuro Keiko Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Zakuro Keiko Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Zakuro Keiko Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Zakuro Keiko Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Zakuro Keiko Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Zakuro Keiko Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Akise Aru
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Akarui Yoru
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Zakuro Keiko Vote_lcapZakuro Keiko Voting_barZakuro Keiko Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Zakuro Keiko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

Zakuro Keiko Empty
TémanyitásTárgy: Zakuro Keiko   Zakuro Keiko Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 6:36 pm

Amit tudni kell róla


Teljes név: Zakuro Keiko
Beosztás: Akadémiai Tanuló
Faj: Tündér
Nem: Lány
Kor: 16
Felszerelés: Van egy kardja, még születésekor kapta. Nem ismeri a kard múltját. Ez a fegyver érdekes módon neon színű.


Kinézet


Hosszú kékeszöld haja van. Jó az ízlése így pont hozzá illő öltözéket talált, bár ez elég szemérmetlen. Mivel ott takar, ahol kell így nincs vele sok probléma. Nagyon szép, nem szégyelli a testét. Elég alacsony, talán 160cm. Nagyon feltűnő, a tündérek ritkák, a szárnyak és a test jegyek árulkodóak.


Jellem


Meg gondolatlan. Ez az első, ami mindenkinek először eszébe jut róla. Igazából okos és kedves, de a rasszizmust gyűlöli. ’Cseppet ’ erőszakos. Ezt úgy kell érteni, hogy ha valami zavarja meggondolás nélkül kardot ránt. Ebből oltári nagy balhék szoktak kikerekedni. A meg nyugvása érdekében rászokott a cigire. Már lánc dohányosnak számít, pedig alig jár tizenhatos éveiben.


Előtörténet


Nagy táskákkal a kezemben koptattam az utcát. Kardom az oldalamon pihent. Az utcán nagy volt a tömeg így éreztem, hogy kezdek bekattanni. Nevezzük furcsa fóbiának.
- Szia! Mesélsz nekem? – Kezdte rángatni a szárnyam egy ismeretlen kislány.
- Hello! – Köszöntem mogorván, arra célozva, hogy hagyjon békén. Nem igazán vette az egyértelmű célzásomat. Így úgy gondoltam mesélek neki. Természetesen magamról.
- Kicsi lány, Ismered az érzést, amikor egy olyan helyen kell felnőni, ami nem igazán neked való? Én igen. Nem hinném, hogy sok embert vagy más lényt meghatna ez, hisz én a társadalom kiközösítette vagyok. Néha megdobálnak, rám kiabálnak, vagy csak csúnyán néznek rám. Hát drága rasszizmus én így szeretlek. Most is érzem, ahogy mások tekintete a hátamba vésődik.- Lehajtott fejjel sétálva elmélkedem a múlton. Mellettem sétált továbbra is az érdeklődő kis lány.
- Nem tehetek arról, hogy ebbe a fajba születtem. Sőt születésem se tisztázódott még le a fejemben. Nevelő szülök neveltek és ők tudom, hogy nem fogják sose elmondani a teljes igazságot. Azt se értem, miért neveltek fel. Már ha amit műveltek nevelésnek lehet hívni. Nana és Tata (én az óta is így hívom őket) nagyon fontos embernek számítanak és akkor is számítottak, valami hivatalnál. Sose volt rám túl sok idejük és éreztem, hogy csak teher vagyok. Sokszor próbáltam elszökni, vagy öngyilkos lenni, de mindig megállított valami/valaki. Emlékszem egyszer el akartam szökni és el is mentem. Láttam, ahogy utca zenészek cigarettával és valami itallal a kezükben énekelgetnek. Sikerült tarhálnom egy szálat. Rá is gyújtottam, de akkor meg jelenet, Nana és kivette a kezemből. Haza vitt és rendes adag fejmosást kaptam, de ez nem tántorított vissza. Újra és újra próbálkoztam. Egyszer meguntam és fel akartam kötni magam. Mikor már félholtan lógtam megtaláltak és leszedtek a fáról. Nem akarták elfogadni, hogy nem kell nekem egy olyan élet ahol a szeretetemet meg akarják vásárolni, és ahol nem járhatom magam útját. Kiegyezés született, mi szerint elmegyek valahova lakni és ők majd küldik nekem a pénzt, amiből meg tudok élni, ha nem próbálom többé eldobni az életem. Belementem és most az albérletemhez tartok. Aztán beiratkozom az Akadémiára Geninnek… - Itt megálltam egy kicsit és az Akadémiáról kezdtem ábrándozni. Ábrándos képeimet megosztottam a hallgatómmal is. – Biztos lesznek ott olyanok, akik elfogadnak, biztos valami király csapatot sikerül kapnom, biztos ügyes leszek, biztos vicces lesz… Igazából az a vicces, hogy most az mondom, ezekre mind, hogy biztos, pedig még semmi se biztos. Ezt ki kell tapasztalnom, hogy a végén ne egy ugyanolyan senki legyek mint most.– Hadartam el egy kissé meghatódva és újra a kislány felé fordítottam a fejem. Eltorzult arccal nézett rám, aztán sikítva elszaladt.
- Chhh – Fújtattam. – Az élet nem való nyápicoknak. Az élet kemény, és? – Elővettem egy szál cigit és rá is gyújtottam. Megálltam az albérletem előtt és kifújtam a füstöt, ami szinte táncolt a szélben. –Megérkeztem, beköltözöm és azután írány az akadémia. Irány az új élet!!!


A hozzászólást Zakuro Keiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 22, 2013 8:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Zakuro Keiko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zakuro Keiko   Zakuro Keiko Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 8:21 pm

Nos, ugye beszéltük hogy a fajt megnézzük majd Skypon, de van egy-két dolog amit leírok még most ide, mert az nem igényel koprudukciós megbeszélést Very Happy

Beosztás: Genin, vagy Akadémiai tanuló, Chuunin karakterek perpillanat még nincsenek, vizsgák folyamán lesz majd elérhető.

Kaszt: Nem szükséges rakni kasztot, ilyen pontnak nem kell lennie az Előtörténetben Very Happy

Előtörténet: Nos, tulajdonképpen itt jelentkezik a fő probléma. Szép, a baj csak az, hogy ez inkább egy naplóbejegyzés, nem pedig előtörténet, hiszen nem tudtunk meg a karakter előéletéről sok dolgot. Hol született, milyen volt a gyermekkora? Ha járt Ninja akadémiára, milyen volt neki? Szerette, nem szerette, elsőre sikerült-e a Genin vizsga? Volt-e gyerekkori szerelme, valami gyerekkori trauma, és hasonlók? Ha nem tudod teljesen hogy miről van szó, akkor nézz bele egyik-másik játékos írásába Smile Azt ajánlom, hogy ne töröld ki ezt az írást, hanem majd helyezd el egy naplóbejegyzéshez, mert annak is megvan a maga értelme, jár érte tapasztalati pont.

Ami személyes megjegyzésem van, hogy tetszik a rasszizmus belevezetése, kevés példa volt eddig rá, s örülök hogy végre valaki kapott a lehetőségen hogy valamilyen szinten használja előtörténetben Very Happy

Illetve azt írtad hogy kezdő vagy, de a hibát félretéve ez nem kezdő szintű írás, annak ellenére hogy akad benne helyesírási hiba jó pár helyen Very Happy Igényes, jó volt olvasni, s szerintem igen fényes jövő áll előtted szerepjátékot tekintve.
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

Zakuro Keiko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zakuro Keiko   Zakuro Keiko Icon_minitimeHétf. Okt. 21, 2013 8:36 am

Ohhhh, köszönöm^^ A hibát már is javítom. Elnézést kérek miatta/ miattuk. SmileAz előzőt át szerkesztettem. Ott található az új^^ Remélem ez most jó, illetve jobb lett.
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

Zakuro Keiko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zakuro Keiko   Zakuro Keiko Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 4:26 pm

Dolgok javítva lettek, faj még átbeszélve, nincs okom többet vitatkozni, mert aranyosan lett megoldva az előtörténet kivitelezése. Mármint a történet, a történeten belül. ű

ELFOGADVA

Akkor már csak az adatlap van hátra, ha kalandozni szeretnél.
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom




Zakuro Keiko Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zakuro Keiko   Zakuro Keiko Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Zakuro Keiko

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zakuro Keiko
» Hanji Keiko
» Hanji Keiko
» Keiko szuperkirály naplója
» Ichiga Zakuro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Előtörténet-