Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Akise Aru
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Akarui Yoru
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Keiko szuperkirály naplója Vote_lcapKeiko szuperkirály naplója Voting_barKeiko szuperkirály naplója Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Keiko szuperkirály naplója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

Keiko szuperkirály naplója Empty
TémanyitásTárgy: Keiko szuperkirály naplója   Keiko szuperkirály naplója Icon_minitimeVas. Okt. 27, 2013 6:58 pm

Első bejegyzésem:

Átlagos hétfő délután volt. Nem volt mit tennem. Sikerült beköltöznöm az új otthonomba és már nagyon meg akartam ünnepelni új életem kezdetét. Gondoltam egy jó kis ivászat alkalmas lesz erre.Becsörtettem a közeli kocsmába és ledobtam magam a pulthoz. A csaposra néztem és vártam valami reakciót, de nem kaptam.
- Szeva’! – Köszöntem és úgy éreztem magam, mintha egy vadnyugati kemény csávó lennék. A kocsmáros csak bólintót és várta a rendelést. Legalább is azt hittem arra vár.
- Őőőőő… - kezdtem gondolkodni, hogy mit igyak. – Egy vodkát kérek! – jutott eszembe azonnal a kedvenc italom neve. Nem értem min filóztam eddig. A férfi csak nézett rám. Már megint a rasszizmus, ösztönösen a kardomhoz nyúltam, de nem akartam még kirántani. ~Nem hozta eddig az italom, majd utána ráér. ~ Ravasz mosoly húzódott az arcomra.
- Na! Mi lesz már?
- Kis hölgy! Már elnézést, de szerintem ön még nem nagykorú és fogalmam nincs, miféle mutáns lehet maga. – Megfogtam a férfi felső ruháját és annál fogva felemeltem.
- Elismételné! – Már nyitotta a száját, de én a falhoz vágtam. Természetesen nem voltunk egyedül, de akkor már késő volt. Teljesen elborult az agyam, de tudtam, hogy nem rendezhetek vérfürdőt. Volt már egy kis összetűzésem a közbiztonság ’kiváló’ őreivel, de az egy másik történet és most teljesen lényegtelen.  Békén hagytam a többi vendéget és más módszert találtam.
-VÁÁÁ! – Üvöltöttem és az öklömmel belevertem a falba. Van egy kis problémám a dühkezeléssel és ömlött a vér az öklömből. Ez elég volt. Meg nyugodtam és elsétáltam. Sétálás közben rágyújtottam. A dohány íze számomra felemelő érzés volt, de most, hogy a bulim tönkre ment így mehetek haza, mondjuk, edzek vagy valami. Inkább a valami. Van egy másik kocsma a környéken. Ideje már meglátogatni.  Utána viszont tényleg megyek edzeni. Rég használtam már szeretett fegyverem, amit még anno születésemkor hagyott rám az édesanyám. Most viszont irány inni. Ki tudja, talán ott is lesz egy ki összetűzésem, vagy végre béke és nyugalom?
[/color]
Vissza az elejére Go down
 

Keiko szuperkirály naplója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lavi naplója
» Kitachy Rhony (Ren) naplója...
» Uzumaki Baku naplója
» Gushiken Fujin naplója
» Shiki naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Naplók-