Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Akise Aru
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Akarui Yoru
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_lcapAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Voting_barAz Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek )

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Asobi Tsuno

Asobi Tsuno

Hozzászólások száma : 52
Join date : 2013. Feb. 09.

Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Empty
TémanyitásTárgy: Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek )   Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 3:36 pm

* Hideg esős reggel fogadja a ma ébredező embereket, szinte akaratlanul is visszacsalogatva őket az ágyba, hisz oly nehéz ilyenkor az ébredés, s még inkább a felkelés. Homály, szürkeség, és persze a hozzátartozó párától nedves rosszkedv. Ám ha feladat van, akkor feladat van, és ma egy nagyon fontos feladattal bízott meg benneteket a Hokage, amit nem teljesíteni abszolút bűn lenne é...
- Ájj, ájj, ájj meg! Nem emigy beszéltük meg! 
- He? 
- Melyön eső, meg melyön Hokage? A frász álljon má' bele!
- Óh... Igazad van...
* Kellemes napos reggel üdvözölheti az embereket, szinte ordít érte hogy tegyék ki a lábukat a házból, és mindenféle jó dolgokat kövessenek el, mint például a küldetésekre menés. Még egy kicsi lustálkodás éppen belefér, ha meg az megvolt, akkor irány a Hokage irodája, ahol is majd némi eligazításba lesz részetek a küldetés részleteivel kapcsoltban. A Vén Sar...
- Állj mán meg! Há' nem figyölsz?! Menny má' innét ha nem tudsz mesélni!
- De a Mesélő én vagyok...
- Há' mán nem! 
- De... 
* Pillanatok alatt aktiváltam a hatalmas mesélői erőimet, s a történetben megjelenő kis Hibát, nevezetesen Tsuno emlékezetét a részegen tett ígéretemre, azonnal töröltem. A lány ott ült most előttem, opálos tekintettel, s azt se tudva hogy ki vagyok. 
- Frászt, túl részög vo'k ehhöz. 
- Nem részeg vagy, hanem hülye.
- Az is... 
* És akkó' Tsuno megtanult rendösen böszélni.
- Hah, ez nem fog működni, lehet hogy nem hat rád az erőm, de ma mesélő még mindig én vagyok.
- Nem tudom, nekem úgy hat mintha rendesen tudnék beszélni, de lehet csak tévedek...
- Hogy csináltad?! 
* És akkor a mesélő megnémult.
- Annyira részeg vagyok, hogy isteni erőket szereztem.
~ Óh jó ég, mi lesz így a játékkal?! 

* Reggel van, a Hold elbújt, a nap másnapos... Hahahah! A Hokage a minap kiadott egy S szintű küldetést arról, hogy egy fontos objektumot meg kell szerezni, s erre konkrétan négy genint kért fel, akik ha jól emlékszem Kugo, Zaku, Rhony, és Aru voltak. A papíron nem volt sok információ, csak a küldetés szintje, hogy egy tárgyat kell visszaszerezni, s hogy azzal egyetemben kiderüljön ki is lopta el, lehetőleg elkapva a delikvenst. Igazából nem írom le a várost, mert úgy is mi mindenki ismeri, és ugorjunk az irodába. ~ Óh jó ég... ~ Az Irodában a Hokage várt titeket, sima arcával, pirospozsgás képével, és nagy szarvaival. Bölcs vezető volt, hatalmas harcos, s a népe szerette. Amúgy én vagyok a Hokage. ~ Óh jó ég... Nem lehetsz egy történet szereplője ~ És tökéletesen beszélt.
- Jó reggelt fiatal Ninják. Fontos dolog miatt hívtalak ma ide titeket.
* Hosszú szakállát nem pödörte meg, mert nincs neki... De szarva tövét azért kicsit megvakarta, hisz az azért van, és kellett is vakarni, mert már rohadtul viszketett. Nagyon rossz a szarvviszketés, csak az ismeri milyen, akinek van is szarva.
- DE!...Tudjátok-e miért hivatallak ide titeket?!
* Ismét nem túr bele a szakállába, hanem egy könyvet vesz elő, ami érdekesen néz ki, mert italokról van benne írva.
~ Óh jó ég, mi lesz így?! Valahogy segítenem kell a játékosokat, hogy ne legyen rettenetes a vége... Talán... Talán... Talán... Megvan!

/ Játékosok! Ne hallgassatok a Mesélőre, mert hülyeségeket beszél! Semmiképpen se f... /
- ÉN VAGYOK A MESÉLŐ! 
~ Valamit ki kell találnom...
Vissza az elejére Go down
Kitachy Rhony

Kitachy Rhony

Hozzászólások száma : 114
Join date : 2013. Feb. 16.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gyomaendrőd

Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek )   Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 10:26 pm

*Rhony szeme egyszer csak hirtelen kinyílnak. Egy asztalon aludt eddig. Körülötte üres szakés üvegek, szeme vörös és hát még mindig részeg.
-Teee jó *hukk* ég. Totále káozs..káosz.
*Kitántorog a házából nagy nehezen bezárja az ajtót majd elindul a ....
-Mii a szaké? Már itt is vagyok. *Szóval a Hokage irodájába.
Az ajtó felé veszi az irányt léptei keresztbe sikerülnek,de ő egyenesnek érzi és körülbelül úgy néz ki mint egy esetlen tánckoreográfia partner nélkül.
A hokage... hát Rhony nem épp rá számított de kit érdekel, mert mindenki szereti a hokagét.
-Ho-hokage te egy unikornis vagy?
*Majd Rhony táncra is perdül.
-Imádom az eccavút ecca ecca eccavúú... *De ekkor elesik.
Szemei egyenest kinéznek az ablakon.
-Jééé... még a nap is másnapooos .. tuti fényt ivott. *Mondja miközben feltápászkodik és megveregeti a hokage vállát.
-Érteeeed a nap féééééényt ivottt.
*Aztán összeszedi magát és odafigyel a nagymester eligazítására.. mármint csak odáig,hogy előveszi a piás könyvet.
-Héééééé.... mit iszunk egyszavúúú?
*Igazából persze két szarva van de Rhony azt még felfogja,hogy részeg és azt hiszi csak kettőt lát.

Vissza az elejére Go down
Ichiga Zakuro

Ichiga Zakuro

Hozzászólások száma : 203
Join date : 2013. Jan. 18.
Tartózkodási hely : Kinn a francban

Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek )   Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeCsüt. Feb. 20, 2014 8:14 pm

*Lassan reggeledett. Zaku ott állt, féllábon a fal mellett. Csoda, hogy hasra nem esett. Nem olyan meglepő, ha tudjuk, hogy bármilyen helyzetben képes egyensúlyban maradni, de ki gondolta volna, hogy részegen is képes használni a titkos teknikáit.
~ Mi a fene?!
*Ekkor arra eszmél rá, hogy a másik lába jobbközépig benne áll a falban, egy nagyjából derékmagasságú apró lyukban. Ami azért meglepő, mert a fal van vagy húsz centi vastag, és téglából épült. Mindenesetre, nagy nehezen sikerült kihúznia a lábát a falból.
~ Emlékszem már! Fogadtam 1000 Ryu-ban, hogy hang vagyok átrúgni a falon...csak nem emlékszem, kivel!
*Volt ott még meglepetés bőven. Hirtelen ráeszmél, hogy egy idegen lakásban van, ahol mellesleg akkora kupleráj van, mint egy...rendetlen helyen.
~Ez lehet, hogy én voltam. Jobb lesz eltűnni.
*Ez azért valószínű, mert Zaku pontosan tudja, melyik teknikája alkalmas rá, hogy átrúgja vele a falat, és meg kell hagyni, ha részeg az ember, azzal a jutsuval elég nehéz célozni.
~ Hány óra van?
*Felnézett a faliórára.
~ Jó ég, el fogok késni.
* Sietni kellett, mert küldetése van. Szerencsére nem késett sokat, másodikként érkezett emg a csapatból.
- Madárcsicsergős és falbarúgós jóreggelt kívánok.
*Annyit tudni kell, hogy másnaposan az ember néha nehezen lát, pláne ha csak egy szeme van. Ekkor aztán elég nehéz első ránézésre kivenni, kikkel is áll egy szobában. Szerencsére hamar tisztul a kép.
- Jónapot, Sandaime-sama.
*Körbetekint.
- Rhony, téged is ide osztottak be?
Vissza az elejére Go down
Akise Aru

Akise Aru

Hozzászólások száma : 171
Join date : 2013. Feb. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Hero Town

Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek )   Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 3:02 pm

* Küldetés. Ja, küldetés. Az a bizonyos küldetés, amire már oly' régóta vár az ember, az Aru. Igazából egy macskakergetés is rendben lenne. Mindegy mi, csak küldetés. Ez a szerénység meghozza gyümölcsét, s rögtön egy S szintű küldetés. Előbb egy magabiztos mosoly, hogy ez biza' S szintű küldetés, aztán a második kör. Aru egy genin. S szintű küldetés szóba se jöhet. Vagy elírás, vagy be van állva a Hokage, vagy pedig ennyire üres a falu, hogy egy genint küldenek ilyen küldetésre. Talán hamisítvány. Áá, az emberek tisztelik a hokagét, nem tennének ilyet.. bár bűnözők mindig is voltak. Na de, hogy pont Aru-t szivassák meg, ami végül is nem szivatás, mert nem lenne semmi koppanás. De ha nem az, akkor meg kell jelenni. Más probléma úgy sincs, majd ha nem igaz, úgy is útba igazítanak, akkor meg nincs semmi probléma.*
- Vagy csak egyszerűen elütés. Vagy..
* Vagy, mi? Hirtelen nem jutott eszébe semmi, amit mondhatna. Még jó, hogy nincs hallgatósága.*
- Vagy nem tudom.. végül is kiderül.
* Majd azzal lassan el is készülődik, s elindul.*
~ Vajon melyik töketlenekkel fogok menni?
* Semmi kedve ismerkedni és amatőrökkel dolgozni, így csak reméli, hogy nem kap ki valami fogyatékost. Jó szerencse.*
~ Zakuronak örülnék. Meg valaki másnak is.
* Majd lassan az ajtóhoz ér, ahova lassan be is lép. Egyrészről szerencse. Zakuro is ott volt, másrészről pedig patt. Mintha már látta volna valahol ezt a srácot, de nem emlékszik rá konkrétan, szóval mindegy.*
- Reggelt.
* Egy gyors köszönés. Ja. Az.*
Vissza az elejére Go down
Bakemono Kugo

Bakemono Kugo

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 26.

Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek )   Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 7:22 pm

*...és akkor Kugo arra ébredt, hogy már nem alszik.
Körülötte valaki fekete kódexlapokkal tápétázta ki a szolgálati lakás falait. Ezeken fehér betűkkel haikuk, díjnyertes halászléreceptek, gyerekrajzok, és más hasonló autentikus dolgok díszelegnek, a plafonon pedig Goya egy festményének forradalmi újragondolása.
Eddig minden stimmel.
Mikor maga mellé néz, szép, nőies kézírással Akio tudósítja az egyik lapon, hogy ne aggódjon, csak lement tejért.
Tekintve, hogy legutóbbi találkozásukkor még más volt Akio barátja, ez kissé meglepi. No de ő lesz az utolsó, aki panaszkodik... És még az is magyarázatot nyert, miért fekszik franciaágyban. Embarassed
És, úgy néz ki, küldetésre megy! Hát hajrá. Talán még tartogat valami hasonló pozitív fordulatot számára ez a nap.
Persze késik, dehát ilyesemin igazán nem szokta magát zavartatni. Szóval akkor a mai felhozatal... Rhony, Zaku, Aru. Idegesítő egy bagázs, az egyszer biztos.*
- 'Reggelt.
*Ha már ott van, futólag megrugdossa Rhonyt, akire ez szemmel láthatóan erősen ráfér, aztán méltóságteljes higgadtsággal várja a további részleteket.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek )   Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek ) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Az Elveszett Cipők Története ( Erős Idegzetűeknek )

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elveszett tisztás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Szórakozás :: Kalandozz!-