Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Akise Aru
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Bakemono Kugo
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Akarui Yoru
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Gushiken Fujin
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Kitachy Rhony
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Uzumaki Baku
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Sarutobi Akio
A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_lcapA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Voting_barA Harc Világa: Ha... B Menedékhely Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 A Harc Világa: Ha... B Menedékhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Nov. 09, 2013 11:10 am

/ Kicsit belemajomkodok, mert elbarmoltam a szétosztást, és nem akarom hogy bárkinek is hiányozzon valami infó. Így Keiko Hozzászólásának az eleje tulajdonképpen az én Kezdő Hozzászólásom lesz! /

* A Menedék félhomályában csak egy ember figyeli az ajtót éberen, ő lehet az őrszem, s feladatát meglepő pontossággal végzi el. Talán csak munkaköri ártalom, talán vállán érzi a 20 ember sorsát, s talán nem tud aludni. A Parancs egyértelmű volt, a fontos civileket, és a kevésbé erős Ninjákat fedezékbe kell juttatni... Ez is egy ilyen fedezék, ám ez csakis  Ninjáknak, azon belül is az alacsonyabb rangúaknak van számotartva. Geninek, Akadémiai Tanulók, s egyetlen Chuunin, egész pontosan egy tanár. Ő az, aki most figyel. Kezében szikrázva fénylik a Sötétkék Chakra, nem tesz vele semmit csak kezeiben áramoltatja, mégis szinte befesti a kicsiny kis termet ahol éppen a Külvilágtól elzáró ajtót bámulja. A Két hónap alatt alig maradt bármi ételük, s bár víz akad bőven, mit érnek azzal ha nem tudnak táplálkozni?! A parancs egyértelmű volt, amíg nem érkezik utasítás az ellenkezőről itt kell lenniük, s ez alól nincs kivétel. Mégis mit kéne tenni most ebben a helyzetben? Hagyja éhen halni a rábízott fiatalságot, vagy talán mondjon ellent a parancsnak, és sodorja veszélybe az irhájukat...  
~ Éjfél... De mocskosul lassan telik az idő.
* Táskás szemeivel a feje felett lévő szellőzőre tekint. Napok óta ez az egyetlen kapcsolat a világ, és a Menedék között, s ez sem kecsegtet semmi jó hírrel. Sokáig sikoltásokat, és hörgéseket lehetett hallani ha az ember hallgatózott, ám most már csak a csönd... A fülsértő csönd, semmi más. A helyzetet tovább súlyosbítja hogy mocskosul büdös szag kezdett el szivárogni a Lukon keresztül... A rohadás, és a halál szaga, meghintve egy csipetnyi fahéjszaggal. A száradó hús, hamisíthatatlan jellemzője.
~ Mit tegyünk most... Mondjam meg nekik hogy éhen fognak halni a Hokage parancsára?!
- AZ ISTENIT MÁR!
* Iránytalan haragját az előtte lévő asztalra vezette, melyen csak egy papírlap volt, egy szénhidrátszelet csomagolása, és pár szem morzsa az előbb említett tartalékból. Szegény műanyagbútor azonnal fel is borult, s csekélyke tulajdonát a földre okádta.
- Mit tegyek most?!
* Egy utolsó sóhaj, s pár pillanattal azután eszméletlenül csúszik hátra székére, beleájulva mély, és szövevényes álmába...

* Álmodtok, egytől egyig, nincs ki ébren lenne. Szemeitek előtt teljes fényesség, tökéletes ellentéte annak amivé e világ válni fog. Fény, fehérség, s mindenfele tisztaság. Gyönyörű, ám mégis üresnek érződik az egész, nem is tagadható. Perceket... Vagy talán órákat töltötök el a végtelen ürességben, míg végül a távolban mintha egy alak közeledne felétek. Nem látni belőle semmit, formáját árnyék övezi, s ismeretlen szemeitek számára... Felé rohantok, megvárjátok, esetleg menekültök... Akárhogyan is, a sorsot nehéz bolonddá tenni, s előbb vagy utóbb, de megjelenik előttetek. Vastag fehér köpeny takarja testét, melyen helyenként Arany díszítések sorakoznak fel. Fején csukja, s arcán egy fehér porcelán maszk, mely teljesen idegenül hat. Nyakán szikrázó kékes medál, hatalmas kővel benne, ám hogy milyen kő is az... Ismeretlen számotokra. Kezében kard, csillogó ötvözetből, úgy érzitek hogy talán a nap dühe se lenne képes megolvasztani, ám mégis puhább mint bármely másik anyag. Az alak maga a misztikum, neme oly ismeretlen mint faja.
- Harcos! Igen, te - Név -. Régen találkoztunk... Birodalmak születtek, s süllyedtek el azóta... De te tudod ki vagyok? Van sejtésed Harcos?
* Hangja misztikus, s nem nő, vagy férfihez tartozik. Kicsit olyan, mint amit az ember a saját fejében hall gondolkodás közben. Természetes, mégis idegen.
- Dehogy van... A feledés homálya régóta befedte elmédet, s most már azt sem tudod honnan jöttél, s hova haladsz. Mondd harcos, mit keresel?! Mit Kívánsz ebben a megkínzott világban?
* Kardját feléd nyújtja, s az eddig oly fényes világ teljesen elsötétül előttetek, csak sötétség, s az alak a karddal a kezében.
- MIT KERESEL?! A Fény Birodalmát?! Megnyugvást? Vagy tán otthon érzed magad...?! HARCOS MONDD KI A NEVEM!
* A kard a kezéből pillanatokon belül porrá válik, s az oly vastag köpeny, és csuklya szépen lassan cafatokra szakad. Csak a maszk marad ott, egészen addig míg a válasz nem érkezik.
- MIT KERESEL?!
* Ahogy a Céllal kapcsolatos kérdésre választ adsz, a maszk lassan leporlad arcáról, s saját magadat véled látni... Ám válaszodtól függ, hogy mit is:
A) A veled szemben álló Te testét tiszta fény veszi körül, s csupasz teste oly fehér minta frissen hullt hó. Szemeinek írisze szürke, s valami megmagyarázhatatlan nyugalom árad belőle. Felmérő tekintettel végignéz rajtad, majd bátorítóan feléd nyújtja kezét.
B) A veled szemben álló Te szakasztott másod. Minden vonása megegyezik a tiedével, talán azt kivéve hogy meztelen, s hogy kék fény veszi körül. Tőle jobbra a Fehér, balra pedig a Vörös Te áll, kezüket vállain pihentetve. Képén semmi érzés nem figyelhető meg, rendületlenül figyel téged, míg arca el nem soványodik, s öregedni nem kezd. Lassan összeaszik, elhalálozik, majd elporlad, a két másik alak pedig hátat fordít neki.
C) A Veled szemben álló Te körül vörös aurát látsz. Bőre sötétebb, s helyenként vörös motívumok foglalnak rajta helyet, melyek egyenesen a tarkó felé futnak fel. Szemei kénes sárga fénnyel bámulnak rád, s feje tetején az Démonokéhoz hasonló szarv helyezkedik el, ám sokkal vékonyabb formában. Arcán diadalmas mosoly, szinte gúnyolja azt a semmi kis lényt aki ezelőtt volt.
* Saját énjeid addig állnak előtted amíg meg nem adod válaszodat arról, hogy ki is vagy te, ki is ő... Mikor pedig a szó elhagyja a szádat, verejtékezve ébredsz ágyadban, a Sötét Kabinszerű szobába, ami ideiglenes lakhelyed.

* Reggel van, a széknek dőlt Éjjeli műszakos zavartan ébred fel, s fejét megrázva ijedten az órára tekint. Reggel 8. Átaludta az egész műszakot. Nem történt semmi, de történhetett volna.
- Milyen furcsa egy álom... Egy Öregember lennék? Vajon mire céloz ezzel a tudatalattim... * Zavartan maga elé bámul, majd megrázza a fejét, és felállítja az asztalt amit még az este folyamán eldöntött. * - Akárhogyan is, nagyon csúnyán elaludtam. Talán ma este másnak kéne őrködnie, és nem nekem...


Helyszínek leírása:





/ Keiko Hozzászólása /


A homály már befedte az egész rejteket. A társaim már szerintem javában szunyókáltak. Én kineveztem magamat a szobánk őrszemének. Talán azért, mert nem tudtam aludni vagy csak szimplán, mert tudtam mi vár ránk. Simán meghalhatunk. Ijesztő volt, ahogy a sötét szinte elnyel mindent. A hangokat, a tájat, de talán még mi magunk is elveszhetünk benne. Jobb lett volna a pozitív oldalát nézni a dolgoknak, de ennek nem sok. Már második hónapja ücsörgünk a sötétben várva a csodára, de semmi. Nem is tudom, mi lehetne az a nagy csoda, ami segít, de ha ez így folytatódik nem lesz túl nagy jövőnk.
~ Éjfél felé járhat az idő.
Éreztem, ahogy szemeim le- le akarnak már csukódni, elzárva a külvilágot és egy varázslatos helyre vágyva az álmomban oda jutnék, és minden boldog lenne, amíg tart. Most viszont nincs helye alvásnak. A kis zugunkon lévő résen förtelmes bűz áradt be. Két hónap alatt már igazán ismerősé vált a halál szaga.
- Na, most mi lesz? – szakadt ki belőlem. Nem vagy klausztrofóbiás, de ez már mindennek a teteje. Hirtelen mintha egy óriásütés ért volna elcsapott az álom.

Az álom olyan valós volt, mégis teljesen képzeletbeli. Retinámat szinte kiégette a tündöklő fehérség. Először még nem láttam semmit, de hangot hallottam. Hangos szuszogások törték meg a csendességet. Mégis sehol senki. Talán valamelyik társam lehet, de nem tudtam beazonosítani. Éles hang volt mégis kőkemény. Reménykedtem, hogy megszólal, vagy akár meg is jelenik nekem, de ilyen nem történt meg.
~ Hahó! Ki van ott?
Nem jött ki hang a számon. Éreztem, ahogy megáll bennem a vér. Az izmaim nem mozdulnak akár mennyire is szeretném.
~ Mi történik? Hahó! Segítség…
Még mindig nem jött ki belőlem hang. Csak álltam ott, mint egy szerencsétlen. Csak én a fehérség és a hang. A hang gazdája megjelent előttem. Vastag fehér köpenyt viselt a testén, e helyenként arany motívumokat fedeztem fel. Fején csukja. Arcán egy hófehér maszkkal fedte el előlem. Nyakán szikrázó kék medál, hatalmas kővel benne. Fogalmam nem volt, hogy milyen kő lehetett benne, de a fehérségben elképesztően sziporkázott. Kezében kardot tartott és elég fenyegetően festett a fegyver. Az alak maga a különös volt, még sose láttam hozzáfoghatót pedig én tündér vagyok, ami szintén ritkaság. Szemeztünk. Illetve én a maszkba néztem, de ő nem tudom hova, de a fejtartásából ítélve ő is az arcomat kémlelte. Végül meg is szólalt:
- Harcos! Igen, te Keiko. Régen találkoztunk... Birodalmak születtek, s süllyedtek el az óta... De te tudod, ki vagyok? Van sejtésed Harcos?
Mikor megláttam négy dolog fogalmazódott meg bennem:
Először is, nem tudom eldönteni, hogy ő nő- e vagy talán férfi.
Másodszor, ki ez az alak?
Harmadszor, honnan tudja a nevem?
Negyedszer, nem tudom miért de, eszméletlenül félek tőle.
Mivel nem tudtam ki ő, és megszólalni sem tudtam így csak álltam.

- Dehogy van... A feledés homálya régóta befedte elmédet, s most már azt sem tudod honnan jöttél, s hova haladsz. Mondd harcos, mit keresel?! Mit Kívánsz ebben a megkínzott világban?
Ez az alak nagyon össze tud zavarni. Mit keresek? Semmit, nem akarok semmit, csak túlélni és elfelejteni mindezt. És hogy honnan jöttem? Ezzel végképp megfogott, mi volt a kiindulási pont.
~ Nem hiszem el hogy, cserben hagy a saját agyam….
Hirtelen minden kezd elsötétülni. Az ellenfelem előhúzza a kardját. Már majd, hogy nem csak a fegyver adja a világot a sötétben. Felém nyújtja.
- MIT KERESEL?! A Fény Birodalmát?! Megnyugvást? Vagy tán otthon érzed magad...?! HARCOS MONDD KI A NEVEM!
- A isten szerelmére! Nem tudom a rákos neved!
Visítottam és végre hang hagyta el a torkom, hát mit ne mondjak pont rosszkor… Teljesen elámultam. A harcos ruhája szanaszét szakadozott és leesett, a kardja pedig porrá vált. Ott állt előttem egy darab maszkban.
- MIT KERESEL?!
Ismételgette magát. Nem keménykedhettem vagy szólhattam be, még ha el is tűnt a kardja az erőkülönbségek még megvannak köztünk. Így rendes választ adtam neki bár elég nyögve nyelősen:
- SEMMIT! Talán a megnyugvást, vagy nem is… Inkább a fényes utat vagy az otthont…  Sőt igazából mind a hármat…. Leginkább a Jóságot, mindenkinek…
Ekkor levette a maszkját. A velem szemben álló és pont olyan, mint Én, kivéve,hogy  testét tiszta fény veszi körül, csupasz teste oly fehér minta frissen hullt hó. Szemeinek írisze szürke, s valami megmagyarázhatatlan nyugalom árad belőle. Felmérő tekintettel végignéz rajtad, majd bátorítóan feléd nyújtja kezét.
~ Szóval ki vagyok én?
- Én Keiko vagyok, az a Keiko, akiből egyszer nagy ninja fog válni és nem fognak többé röhögni rajta az emberek. Nem néznek majd rám gonoszul és rasszistán.

Azzal kezet fogtam vele, lehunytam a szemem.

Felnyitottam a szemem és kiderült, hogy mindez csak álom volt. Újra a rejtekben voltam és már hajnalodott. Megmozgattam a testemet és éreztem, hogy minden normális. Bár az álom képe még mindig ott lebegett a szemem felett, de minden hófehér volt.
Vissza az elejére Go down
Hotaka Makoto

Hotaka Makoto

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Jan. 09.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimePént. Nov. 15, 2013 9:53 pm

*Szörnyen nehéz elhinni, hogy ilyen rövid idő alatt hová is jutott a világ. Talán még fel sem fogta az onna, hogy egyáltalán mindez megtörtént. Hosszú ideig már mást sem hallani, mint sikolyokat és más furcsa, ijesztő hangokat. És mit kell ennek a lánynak elviselnie mindezek mellett? Ölbe tett kézzel ülést és bezártságot. Hosszú napokig, talán már hetekig senki nem jön értük, nem hallani híreket sem. De már a halálsikolyok is abbamaradtak, maguk után csendet és halálszagot hagyva. Ez a lány minden érzékét sérti, csupán meditációja az, mely segít neki megtartani lelki erejét. Naphosszakat csak az ágyában ül, és saját elméjébe zárkózik, szinte csak könnyíteni megy magán, vagy szerez magának pár falat ennivalót, de mostanában még azzal is csínnyán bánik. Yasu Miatt is eléggé aggódik, pedig ha tudná hogy milyen jól van, éppen néhány ételdarabért kártyázik. De édesanyja is sokat jár fejében, sőt egész családja Honogarában. Vajon túlélték ezt? Egyáltalán eljutott hozzájuk ez a szörnyű vész? Fogalma sincs semmiről, csupán a tudatlanság marad. Már nagyon későre jár az idő, lassan már éjfél is eljő, mégsem hullik álompor a szemére. Mostanában csak keveset tudott aludni, nem is hiányzott annyira neki, hisz napja javarészét meditációval tölti és alig mozog bárhova is. Ezen pillanatban is ezen szokásának hódol, ül az ágyán keresztbe tett lábakkal, ölében hőn szeretett kardja és kezei, becsukja szemeit és belekezd a meditációjába. Mély lélegzeteket vesz és elméjét megszabadítja minden gondolattól, talán ezért nem is tűnik fel neki elsőre, hogy az éjfél eljöttével azon nyomban mély álomba merül.
Mikor szemét kinyitja, vakító fehérség tárul azok elé. Mondanom sem kell meglepettségét, ilyen még nem történt. Mi ez a hely, gondolja hát magában, ám a választ kutatnia kell. Elindul előre a fehérségben, vagyis inkább arra, amerre éppen az orra mutatott, hiszen fogalma sincs, hogy itt merre van a merre. Mendegélt egy ideig a fehérségben, nézelődve minden felé, újra és újra, hátha változott a táj három lépéssel ezelőtt óta, de csalódnia kellett. Vagy mégsem? Nem is olyan sokára a távolban egy alakot vél felfedezni, feléje tart, ahogy a lány is felé. Nem tudja mire számítson, de elfutni nem fog előle. Tudni akarja mi ez a hely, és az idegen talán tudja. Nemsokára összetalálkoznak és megállnak egymás előtt, fehér csuklyás köpenyt és porcelán maszkot viselt, nem úgy tűnt mintha bármi rosszban sántikálna. Makoto végül csak veszi a bátorságot és szóra kerekíti ajkait.
-Elnézést, meg tudná...
-Harcos! Igen, te Makoto. Régen találkoztunk... Birodalmak születtek, s süllyedtek el azóta... De te tudod ki vagyok? Van sejtésed Harcos?
*A lány te meglepetten néz az idegenre, ismét végig méri, de semmi ismerőset nem lát benne. Sőt még hangjából sem ismerhette fel, hiszen az úgy hangzott, hogy sem nőhöz, sem férfihoz nem tartozott. Vajon honnan tudja a nevét ez a fura idegen?
-Fogalmam sincs ki maga. De honnan...
-Dehogy van... A feledés homálya régóta befedte elmédet, s most már azt sem tudod honnan jöttél, s hova haladsz. Mondd harcos, mit keresel?! Mit Kívánsz ebben a megkínzott világban?
*Kicsit kezd mérges lenni a leány, mert már másodjára vágtak a szavába. Már veszi is a levegőt a következő mondatához, mikor minden hirtelen elsötétül körülöttük, s felé emeli kardját, újra megszólal.
-MIT KERESEL?! A Fény Birodalmát?! Megnyugvást? Vagy tán otthon érzed magad...?! HARCOS MONDD KI A NEVEM!
*Furcsállóan néz körül a fekete ürességben, majd tekintete visszavándorol a furcsa idegenre. Ruhája szertefoszlott és kardja is porrá vált. Meztelen valójában áll előtte az onna válaszára várva.
-MIT KERESEL?!
*Teszi fel újra a kérdést. Vajon miféle álom vagy próbatétel ez? Mostmár rezzenéstelen arccal bámul vissza a maszkosra, saját magában is a választ kutatva.
-Megnyugvást...
*Nem mond ennél többet, sem magyarázat, sem más nem hangzik el száján ezen válaszon kívül. Ahogy a válasz elhangzott, a maszk elporlat, és szakasztott mását véli felfedezni, kék fény ölelte körül és két másik énje fogta vállát. Egy fényes és egy sötét, vörös aurás énje. Szakasztott mása lassanként megöregedni látszik, majd porrá lesz Ő is, két másik énje pedig hátat fordít neki és eltűnik.
-Egy bátor...és makacs onna. Ez vagyok én. A halál soha nem félemlíthet meg. Hiszen ez életünk része...
*Mondja magában, majd a következő pillanatban ágyán ülve, verítékben úszva ébred. Maga elé bámul hosszasan, igyekszik feldolgozni azt, amit most látott.
~Csak álom volt? Inkább tűnt látomásnak...vajon mi lehetett ez? Minek az előjele? Ó tűz szellemei, mutassatok utat...
*Fohászkodik a szellemekhez, de vajon léteznek még egyáltalán? Csak remélni tudja, hogy megsegítik őt. Feltápászkodik és a mosdó felé bandukol, hogy megmosakodjon kicsit. Hiába kasai onna, ettől még őt is kiverte a veríték.
Vissza az elejére Go down
Danruru Hirari

Danruru Hirari

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 08.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimePént. Nov. 22, 2013 9:16 pm

*Egy terem, ami a katakombákhoz hasonlít. Írónikus ez a helyet, mert Hirari ezen világban eleinte a szörnyek ellen akart küzdeni, de mindig hátra dobták a halálba igyekvők. Borzalmas egyszerűen látni ahogy egy túl deformáltan fejlett szörnyeteg szétcincálja társaid pillanatok alatt. Egyedül a Tanárnak köszönhette az életének e rövid szakaszát. 60. napja ugyanazt álmodja. Ott van a harctéren, és szeme láttára esnek el a nála erősebb bajtársai. Belek lógnak ki, melyre a legyek szállnak. A szemek, melyek gyilkolási vággyal teltek voltak, most felfordultan tekintik kobakjuk bensőségeit... Már amelyik halottnak volt szeme. Ezekről az áldozatokról álmodott Hirari, ahogy újra és újra látja poklukat.  Egyszer csak felébredt. A termet kínos, aggasztó fehérség lepte be. Ez tipikus álomból álomba csöppenés, amit nem vett észre Hirari. Egyre inkább úgy érezte, hogy kezd megőrülni.
Körülötte mindenki aludt, de ez teljesen nem igaz. A tanár még mindig a saját különös Chakráját bámulta, de most mintha nem teljesen állna össze a kép. Nem forog a Chakra, és fénye csak a közvetlen közelségét festi be színével. Hirari forgolódott, hátha egy lény éppen egy meglepetés vadászatot tart itt, de ahogy nézelődött, szerencsére senkit nem látott. Teljesen lenyugodott, de egyszer csak megakadt a szeme valamin. A lassan dobogó szív újra felgyorsult, ahogy egy felismerhetetlen alak közelített a távolból, mintha a szembe levő fal nem létezne, hanem egy dimenzió kapu lenne. Furcsa! Hirari inkább mosolygott ezen, minthogy pánikoljon. Felnézett a plafonra kezét arcára rakta, és könnyek folytak végig az arcán, miközben az őrület mosolya nem változott.*

- Harcos! Igen, te … - a nevemet nem hallottam, vagy legalábbis megszólítás lehetett. - Régen találkoztunk... Birodalmak születtek, s süllyedtek el azóta... De te tudod ki vagyok? Van sejtésed Harcos?

* Akkor tekintett rá Hirari, de az arcát akkor is takarta. Talán mégis csak felismerte a lányt, de a lány őt nem. Testét bő ruházat, csuklya, és maszk takarta. Semmit sem lehetett látni, ami utalt volna arra, melyik nemhez tartozik vagy egyáltalán fajhoz. Hirari ugyanúgy ülve maradt, térdére az eddig arcát takaró kezét rakta, hogy had pihenjen. A másik kezét a egyik ninjato-n tartotta, hátha ami hátha. Nem bízott abban a fénylő kardban, amit az Idegen a kezében tartott.*

- Most szórakozol velem? Inkább alszom egyet, a társaim halálának nagyobb értelme van, mint neked...
- Dehogy van... A feledés homálya régóta befedte elmédet, s most már azt sem tudod honnan jöttél, s hova haladsz. Mondd harcos, mit keresel?! Mit Kívánsz ebben a megkínzott világban?

* Ez az idegesítő alak figyelembe se vette a ninja lány véleményét csak mondta tovább a magáét. A lány tekintete a dühtől torzult, már biztos volt, hogy beszáll a játékba. Valahogy mégsem tudott haragudni a titokzatos személyre. Ahogy közelebbről ránézett, mintha ürességet látna, ahogy a egész szobára érvényes ez a különös tény. Hirtelen a szoba elsötétült, mintha ez az alak teste adta volna a világítást. Most Ő rajta és a kardon kívül mást nem látott Hirari. Védtelennek érezte magát, ezért meg is ijedt, amikor a „beszélgető” társ felé nyújtotta kardját, bár nem húzta ki a tokjából.*

- MIT KERESEL?! A Fény Birodalmát?! Megnyugvást? Vagy tán otthon érzed magad...?! HARCOS MONDD KI A NEVEM!

* Hirari szemei kikerekedtek, az egyik szemöldöke mintha remegett volna, és felszegte a fejét. Gondolkodott, hátha gyorsan tud olyan választ mondani rá, ami kielégíti az alakot. Elmosolyodott, majd komoly képet vágott, és lendületből ránézett.*

- Egyértelmű, IDIÓTA!

* Hirari kellemesen, határozottan mondta, mintha egy jó ismerősével beszélgetne. Elrakta a ninjatot a övére, majd kezeit derekára rakta. Ebbena  pillanatban a ruha cafatokra tépődött. Jó kérdés ki nyomta meg rajta az „Önmegsemmisítő gombot” ha egyáltalán létezett, mert a fickó nem modult. A kard elporladt pillanatok alatt, s gondolkodásba ejtette Hirarit, ezen események.*

- MIT KERESEL?!

* Hirari egy újabb ostoba választ akart elmondani, de már kifejtve, valahogy mégis megérezte a helyzet komolyságát, amint a maszk is elkezdett elporladni. Minden erejét összeszedte, és csak akkor is választ adott a kérdésre.
Hiraival szemben álló hasonmása körül vörös aurát lát. Bőre sötétebb, s helyenként vörös motívumok foglalnak rajta helyet, melyek egyenesen a tarkó felé futnak fel. Szemei kénes sárga fénnyel bámulnak rád, s feje tetején az Démonokéhoz hasonló szarv helyezkedik el, ám sokkal vékonyabb formában. Arcán diadalmas mosoly, szinte gúnyolja azt a semmi kis lényt aki ezelőtt volt. Már egyértelmű! Ideje a filozófiai kérdésekre válaszolni. *

- Otthon érzem magam veled, Irarih, de amit keresek már tudod a választ!

* A démoni Hasonmás csak mosolygott, s eltűnt.
Hirari tényleg felébredt a kis kabinjában. Teljesen átázott mindene. Rémálomból rémálomba csöppenni sosem egy kellemes élmény. Most már tudja önmaga is, hogy egymásra épülő álmok „viccelték meg” őt. Most inkább bent maradt a szobájában az ágyon feküdt, kezét szeme elé rakta, és próbált megnyugodni. A levegőt már jobban vette, de még félt visszamenni a közös előtérbe.*
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Nov. 23, 2013 11:58 pm

Makoto, Keiko, Hirari, És a Titokzatos negyedik Tag!

* A reggel elérkezett, vége az álmoknak, s ha nem is mindenkiét, de némelyik emberét megtöri a hangszóróból hangzó recsegő üzenet hangja.
- Ébresztő! Mindenki azonnal jelentkezzen a Társalgóban a reggeli kiosztása miatt.
* Az idő Nyolc lehet, így se nem késői, se nem korai az üzenet, mely egy Felnőtt nőtől származhat. Friss, üde, s ellenvetést nem tűrő a csengése a hangnak, ám mégis olyan amiért érdemes felkelni, már csak az étel okából is. Ha kimentek a szokásos Jounin látványa fogad titeket, nevezetesen Itsuke Shireé. Szép, 30 éves nő, s meglepően büszke lehet, hiszen nem látszik rajta se fáradság, se zavartság. Életét a szabályok szerint éli, s ragaszkodik mindenhez ami írva vagyon. Az asztalokon már fel vannak sorakoztatva az adagok, mind elhelyezve az asztalokra. A Túlbuzgóság ismét egyértelmű.
- Fejenként Három szelet kenyér, a kimért vaj, s szárított hús.
* Elégedetten végigtekint a fiatalságon, s elenged egy gyenge mosolyt. Ételfronton kicsit szerencsésebben állnak mint a többi menhely lakói, ugyanis ez az itteni egy Gazdag Polgárok számára fenntartott épület, csak éppen a Hokage parancsa használhatóvá tette ezek egy részét a Ninják számára, hiszen a nehéz időkben nincs fontosabb mint a fiatalság. 
~ Vajon a többi csoport hogy áll étellel? Ismerem a standard bunkert, jóval kevesebb ott az étel...
* Fejét pillanatra megrázza, majd gyors ellenőrzi hogy látta-e valaki a gesztust. Egyszer s mind komolyan és bohókásan.
- Ha valakit érdekel, este majd megint tartok Ninjutsu leckéket... De csakis akkor ha megint csillog-villog a Vizesblokk. Hányadék ami a Férfi részben van.
* A megjegyzésre pár elégedett "okézás" érkezik, és egy beszólás egy sráctól aki jól megbújik a barátai között.
- Shire-san már megint a férfi mosdóban járkál? Bezzeg ha én mennék be a nőibe...
- Azt hiszem tudom ki fogja takarítani a blokkot!
* Kis nevetés, s talán oldódik ismét a hangulat, ám aki részese az egésznek tudja jól, hogy ez mind csak egy álca. Az egész tömeg  pattanásig van feszülve, a viccek és beszólások pedig csak próbálkozások a helyzet enyhítésére. Egy szó mint száz, eljött az étkezés ideje.



Írási sorrendek:
1 . Csapat: Makoto, Keiko, Hirari, Maho


A hozzászólást Gekko Hayate összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 01, 2013 10:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Hotaka Makoto

Hotaka Makoto

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Jan. 09.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 9:48 pm

*Ahogy azt elgondolta, elment a mosdóba, hogy kicsit lemosakodjon, bár ennyi idő után legszívesebben egy jó forró fürdőre vágyik, de sajna csak egy kis hideg vízzel kényszerül beérni. Beáll a tükör és a mosdókagyló elé, bágyadtan mered saját mására, melyről álma jut eszébe.
~Vajon álom...vagy látomás volt?
*Kérdezi magától, de nem találja saját elméjében a választ. Észhez téríti magát, majd megnyitja a csapot. Jó hideg a víz, mondanom sem kell hogy ez Makotonak kicsit kellemetlen.
-Utálom a hideg vizet...
*Morogja az orra alá és veszi az erőt magán, megmossa arcát, majd leengedi gi-jét a vállairól, hogy teljes kényelemmel moshassa meg felső testét is. Mikor végzett, dideregve kapja azt vissza, és még morog egy kört magában, mielőtt visszatérne ágyába. Kilép a mosdóból, és ha találkozik valakivel még fejet bólint neki köszönés képpen. Benyit a szobájukba és elveti magát az ágyon, most igenis szüksége van egy normális alvásra.

*A reggel igenis hamar eljött, Itsuko-san hangjára ébred, mint az utóbbi időben minden reggel ugyanabban az időpontban. Makoto kifejezetten kedveli a hölgyet, főleg rendszeretete miatt, nem is kedvessége az, mely igazán megnyerte a lányt. Összeszedi magát és kiballag az előtérbe, a többiek már kint vártak a reggelire, mely a körülményekhez képest bőségesnek mondható. Viszont Makoto figyelmét nem kerüli el pillanatnyi aggódó tekintete, melyet a következő másodpercben már rejtegetni próbál. De erről nem fog kérdezősködni, ilyen időkben ez nem szokatlan. Pár pillanattal később elhangzik az esti program és annak feltétele...valamint az aznapi takarító is meglett egy vicc kíséretében. Jót nevet a gyerek sereg, a lány is megereszt egy halvány mosolyt. Szokása szerint utoljára lép az asztalokhoz, miután már senki sem figyel feléjük, és a rá kiszabott adag egy részét visszaszolgáltatja a jouninnak, csak egy szelet kenyeret vesz el, meg a szárított húst. Ezt minden reggel eljátsza.
-Megleszek ennyivel is Itsuko-san.
*Tisztában van vele a lány, hogy a többiek nem viselnék olyan jól az étel hiányát, ezért teszi meg ezt a kört minden nap, hogy elhúzhassák azt, ami előbb vagy utóbb be fog következni.
Vissza az elejére Go down
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 6:53 pm

Reggel mikor már beszámítható voltam, illetve inkább mondjuk úgy ’ beszéd és mozgás képes’ akkor már csak az érdekelt, hogy mikor jutok ki ebből a patkány lyukból. Szörnyű bűz van és valami szörnyű dolog történt itt az éjjel. A legrosszabbat pedig utoljára hagytam. Nincs egy szál cigarettám se. Már egy ideje itt vagyok, de most egyre jobban erősödik a hiánya. Eddig még talán csak- csak elviseltem, de a tegnapi éjszaka után ma reggelre még a fejfájás is rám tört. Jól esett volna, lemosni az arcomról az izzadságot ás minden féle koszokat, de nem volt erőm. Itt szerintem nem is igazán számít. Nem hinném, hogy én vagyok a legbüdösebb és a legkoszosabb, ha pedig igen akkor is biztosan tudom, hogy másoknak ennél kisebb nagyobb gondja van. Például az, hogy kijussunk ebből az istenverte gödörből. Csak ott feküdtem a porban, néztem minden felé, pedig már jól ismerem a helyet és csak gondolkodtam. Ez az, ami én esetemben sose jó.  Próbáltam letisztázni magamban, hogy az egész tegnap esti csak álom volt. Álom, de mégis olyan valószerű. Pár órája történt mégis úgy érzem, mintha még mindig benne lennék.
~ Ennyi… a dohány elvonási tünetektől már nem csak képzelődök, és hosszan gondolkodok, hanem teljesen be is kattanok. Mióta itt vagyok, kezdek megváltozni. Ez a hely tényleg kinyír engem.~
Úgy döntöttem jobb, ha mégis felkelek és arcot mosok, de már késő volt beteljesíteni. Egy kemény női hang üvöltött nekem és a csapatnak.
~ Jaj, Itsuko-san mit akar már megint?! Mikor rászánom magam, hogy csinálok is valami értelmeset akkor keresztbe tesz. Igazából mindegy. Megyek, mielőtt ő jön értem.

Itsuko-san várt minket a reggelinkkel. Nem igazán kívántam ételt, de mivel ma se hozott cigit be kellett érnem a három szelet kenyeremmel. Igazából nem is kellett volna cigarettát hozni, hisz senki sem kérte meg rá. Egyeztette az esti programot és megjegyzést is tett a férfi részre. Igazán érdekel, hogy csak Itsuko ilyen rendmániás, vagy tényleg egy disznó ólban élnek. Persze azonnal jött a sok „oké”, „persze” kivéve egy fiútól:
- Shire-san már megint a férfi mosdóban járkál? Bezzeg, ha én mennék be a nőibe...
- Azt hiszem, tudom, ki fogja takarítani a blokkot! –
Felettébb frappáns volt a válasz. Ezt szeretem benne, hogy mindig tudja, mit kell mondani és jól oldja a feszültséget. Eljött az evés ideje. Csak nyámmogtam a vajas kenyéren és a húscafaton. Hát kezdődjön a mai nap!
Vissza az elejére Go down
Danruru Hirari

Danruru Hirari

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 08.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzer. Nov. 27, 2013 8:59 pm

//Makoto – Keiko – Hirari Csapat//

* Nem bírt visszaaludni az ágyban forgolódó leányka. Annyira zavarta ez az eset, mely gyakorlatilag mintha  valóság szüleménye lenne, hogy nem bírt aludni. Töprengett eleget, mire rájött, hogy el kell engednie ezt a dolgot, viszont nem csak úgy a feledés homályába. Tollat és kicsit rongyos régi naplóját elővette, és beleírta az álommal kapcsolatos történteket, érzéseit, majd miután megírta azt vette észre, hogy egy csepp vére lehullott a papírra az orrából. Egyre inkább kételkedett önmagában, hogy még tartja a józan eszét.
Döntött!
Inkább átvetkőzött és a zuhanyzó felé irányult fogkefével, fogkrémmel a műanyag poharában, és szappannal, törülközővel a kezében, s emellett papucsban egy nagyon rövid nadrágban és fekete trikóban csoszogott ki. Ilyen kora 7 órakor csak két iker genin ninja járta a folyosókat. Nevetésük bár nem árulta el, hogy tréfára készülnek, de az eltelt idő alatt Hirari megtanulta, hogy itt bizony csúnya csapda készülődik az egyik kiszemelt álomszuszéknak.  Hirari nem mert köszönni, inkább csak elvigyorgott rajta, és gondolkodott melyik félnótás lett az áldozat. Már a zuhanyzó terembe ért volna, de a másik ajtót kellett változtatnia, ami gyakorlatilag a női mosdóhoz vezetett. De amint megfogta a kilincset az ajtó hirtelenjében kinyílt. Hirari feje koppant egy nagyot, ahoy feneke is a padlón. Az elkövető gyorsan elszaladt, de nem volt elég gyors. A lány megjegyezte az ő arcát!

Az ikrek odamentek hozzá segíteni, felsegítették. Arcukon látszott, hogy aggódnak a lányért, de az a bizonyos önzőség akkor is megbújt mélyen a szemükben. Hirari szépen lassan állt fel, hátha van agyrázkódása, de orra nem vérzik, se szája, se füle, se a könnycsatornáin keresztül. Szépen leguggol hozzájuk, majd megsúgta nekik: *

- Ha kapok cukorkát, vagy olyan ami nektek kell, szólok nektek, és oda adom.

* Hirari jó kedvűen suttogta oda hozzájuk, és elmosolygott rajtuk. Az Ikrek egy szót se mondtak ki a Menedékhely ideje óta. Éljenzést sugárzott testük, összeölelkeztek, és hirtelen elfutottak. Ekkor hallani lehetett a folyosón egy kis üvöltés hangot. Hirari szinte elégedetten battyogott be az illem helységbe, s végezte el a folyami gondjait.  Rögvest a Zuhanyzóba indult, ahol kabinok várták őt mind üresen. Egy lélek sem fürdött itt. Olyan volt, mint egy kísértet lakta … Zuhanyzó...  Neki is vetkőzött. A víz egyre melegebben és melegebben csobogott a zuhanytálcára. De nem alaposan mosakodott meg, hanem álldogált a zuhany alatt. Az álom kínozta még ekkor a relaxációs pillanatban is. Teljesen megzavarodott. Annyira próbált koncentrálni, hogy elvesztette a fonalat mi a valóság, mi a hazugság. Úgy állt továbbra is, mint egy kikapcsolt kép. Olyan állapotba került, mintha egy erős Genjutsu alatt állna. Lélegzete mélyebb és hosszabb lett.
...
Annyira eltelt az idő, ami Hirarinak csupán 6-7 percnek tűnt, hogy elérkezett a 8 óra. A hangos bemondó megszólalt, az zökkentette ki Hirarit a visszaemlékezésből. A bőre elázott, így gyorsan átmosta magát, és befejezte a fürdést. Csak akkor vette észre, hogy vérzik az orra, de nem akar elállni, nincs mit tenni, vissza megy a szobájába, felöltözik, és fog egy papír zsebkendőt, ha talál.
Kicsivel később, de pont Shire-chan kérdésére torpant be a lány. Körülötte pár kis ninja röhögni kezdett, amikor meglátták Hirari egyik orrlyukában a tampont.
Karjait egymásba fonta, és akkor valaki mellette pár méterrel megszólalt. A visz-válasz megnevetett mindenkit, de Hirari nem nevetett. A kérdésnél a lány is tartozott egy kijelentéssel. *

- Senpai, ha lehetséges, jelentkezhetek?

* Persze előtte kivette a tampont, nem akart vele égni, és látszatra el is állt a vérzés. A srác, aki gyakorlatilag a büntetést kapta, észrevette a kora reggeli bájos ismerősét, aki az ökleit tördelte.

Idővel Hirari is leült egy asztalhoz eszegetett, amikor eléje az Ikrek ültek, és falatozás közben egy papír fecnit nyújtottak át.A papírka olvashatatlan volt, de az egyik fiú mutogatott arra a ninja társára aki a férfi WC-t hivatott kitakarítani vele együtt.
Úgy tűnt, hogy az egy társával beszélgetett. Haja meg volt égetve, szemöldöke pedig nem volt. Egy értelmű, hogy az ikrek műve volt. Ő szerencsétlenségére jött a következő csapás. A WC-s ninja cserélt vele, mert nem hajlandó húst enni, vegetáriánus. Nagyon meg is örült neki  így mindkettő húst be akarta falni. A sajátját még jóízűen megette, de a másik felrobbant a kezében ahogy maga előtt tartotta és szerelmi vallomást tett a száraz húsdarabnak.

Az Ikrek meglepődötten összenéztek, és kiröhögték. Hirari is elmosolygott rajta, majdhogynem visított a félre sikerült viccen. Majd jó kedvűen egy kenyért elemelve odaadta az egész tálcát a gyerekeknek.  Azt az egy szelet kenyeret elnyammogta, de eszébe jutott valami, ami hamar lelombozta. *
~ Mit keresel itt?~


A hozzászólást Danruru Hirari összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 28, 2013 1:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sebiro Maho

Sebiro Maho

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Nov. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeHétf. Dec. 02, 2013 11:05 pm

//ELNÉZÉST A SOK KÉSEDELEMÉRT//
/ÁLMOS HSZ:/

*A semmittevés, a bezártság alkalmat ad rá, hogy megismert Önmagad, és új dolgokra jöjj rá, tartja a régi mondás. De két hónap már mégiscsak túlzás! Maho az első hetekben rájött, hogy aki ezt az ,,örök érvényű bölcsességet” kitalálta, soha nem tapasztalta meg a szorongást, a klausztrofóbiát, és egyéb, a folytonos  bezártsággal járó kellemetlenségeket.
Az kétely és a bizonytalanság lassan ható mérgek, de egy cseppjük is elég, hogy megfertőzzenek valakit, és utána nincs megállás…Semmi hír a külvilágból. Egy jó ideje már nincsenek hangok.  Nem mintha a halálsikolyok és üvöltések annyira szívderítőek lettek volna, de ez a hullaszag, a halál szaga még rosszabb, mintha csak a jövőjüket vetítené előre. Ráadásul az élelem is fogytán, a napi fejadag jóllakni nemigen elég.

23:42. Maho zsebórájának lánca lazán lógott a fiú mellkasán, miközben gazdája az ágyában feküdt, és várta, hogy valami történjen. Egy jel, egy hang, egy információmorzsa, amely segíthet felfogni a felfoghatatlant, megérteni ezt a Kafkai világot.

23:57. Semmi történés, ahogy az elmúlt 60 nap során. Ideje meglátogatni a mellékhelyiséget, majd aludni térni.
A fürdőszobában minden csendes, csak a szellőző zúgása ad egy lehangoló háttérzajt.  Maho helyet foglal kedvenc csészéjén, és gondolataiba mélyedve alkot…na, ha nem ütne az óra éjfélt. Paff. Képszakadás.

Hirtelen egy nagyon világos helyen találta magát, vakító a fény vette körül. Semmi ehhez foghatót nem tapasztalt még soha. Mintha felhők között járt volna, ugyanakkor szilárd talajt érzett a talpa alatt. Messze, messze egy fehár árnyat pillantott meg, aki lassan közeledett.

~Veszélyes lehet? *Kunaiartója felé nyúlt, a biztonság kedvéért, azonban az nem volt nála. *
~Remek. Mégis mihez fogok így kezdeni?

Amikor közelebb ért az alak, kivehetővé vált az arca, illetve az azt takaró hófehér maszk. Hatalmas kardja nem tartogatott semmi jót, a kék medálja pedig furcsán fenyegetően törte meg az egyhangú fehérséget.

- Harcos! Igen, te, Sebiro Maho. Régen találkoztunk... Birodalmak születtek, s süllyedtek el azóta... De te tudod ki vagyok? Van sejtésed Harcos?  

~Ez aztán nem fárasztja magát az udvariassággal, rögtön a közepébe csapott. Miért érzem úgy, hogy ismer engem?
-Véleményem szerint még nem volt szerencsénk egymáshoz uram, mindazonáltal bátorkodhatna Ön is bemutatkozni, ha már az én nevemet tudja.

- Dehogy van... A feledés homálya régóta befedte elmédet, s most már azt sem tudod honnan jöttél, s hova haladsz. Mondd harcos, mit keresel?! Mit Kívánsz ebben a megkínzott világban?

~Mi a … ?! Most erre a világra gondol, vagy a valóságra? Vajon oka van annak, hogy nem beszél egyértelműen?
-Általában pénzt, méghozzá kártyán. Mit kívánok? Jelenleg bármi jobb lenne, mint itt lenni, Önnel, hisz ha meg nem sértem, nem túl frappáns és egyedi ez a társalgás. Ön úgy beszél, mint valami megkeseredett démon.

*Az alak Maho felé nyújtja a kardját, közben pedig mély sötétség borul rájuk.*
- MIT KERESEL?! A Fény Birodalmát?! Megnyugvást? Vagy tán otthon érzed magad...?! HARCOS MONDD KI A NEVEM!

~Na jó, ez tényleg nem komplett, sőt, kezd ijesztő lenni… Már a teste is eltűnt… Gondoljuk át logikusan…
-MIT KERESEL?
-Az a helyzet, hogy nem keresek semmit, és azt sem tudom, hogy kerültem ide. Viszont a három válaszlehetőségből kettő irreális, mondhatni konkáv ezen a síkon, ezért tételezzük fel, hogy megnyugvást keresek.

Ekkor kezdődött. Fénypont volt csupán, de egyre erősödött, míg végül Maho állt Mahoval szemben, azonban a másik mezítelen volt. Semmi külcsíny, semmi elegancia, csak a testét körülölelő kék ragyogás. Tőle jobbra egy Vörös, balra egy Fehér alak.

~De hát mi lehet ez? Olyan kínos ez a helyzet… Mit mondjak nekik? Jobb lesz, ha ködösen fogalmazok…
-Sebiro Maho vagyok, a hajnal szült, az éjbe tartok, célom pedig szárnyalni a villámokon. Te pedig a tükörképem vagy, szerintem egyfajta kivetülése annak, ami megtestesít.

*A kék alak ijesztő módon megöregedett, majd eltűnt a többivel együtt.

*Maho felébredt, és elég megalázó pózban, a WC-csészébe csúszva találta magát.
~Na nee, ez nem lehet igaz. De mi ez a fáradtság? Mintha kilométereket futottam volna.
*Visszaaludt, ezúttal nyugodtabb álmok következtek.
/FELEKELÉS UTÁNI HSZ/
8:00. *- Ébresztő! Mindenki azonnal jelentkezzen a Társalgóban a reggeli kiosztása miatt. Hallatszott a recsegő hangosbemondóból. Maho minden kétséget kizáróan még mindig ott volt, ahol a különös álom után visszaaludt.
~Egy WC-csészében ébredni. Hmm, újra egy remek nap kezdete…
*Meglepett pillantások kereszttüzében érkezik az asztalhoz, ugyanis egyenesen a vizesblokkból jött reggelizni.
~Hmm, megint vajaskenyér? Itsuke-san kitett magáért, már ami a terítést illeti. A rendszeretete miatt legalább még a csoportmorál megmaradt, ha a barackbefőttek már el is fogytak… Vajon miért rázta meg olyan furán a fejét?
*Reggeli után Itsuke-san szólalt meg:

- Ha valakit érdekel, este majd megint tartok Ninjutsu leckéket... De csakis akkor ha megint csillog-villog a Vizesblokk. Hányadék ami a Férfi részben van.

~Miiiiii? Csak nem rám célzott???

*Nem igazán figyel a zsibongásra, amit valami ostoba poén váltott ki a mosdókkal kapcsolatban. Egy időre elege lett belőlük. Elhatározza, hogy este részt vesz a Ninjutsu gyakorláson. Sosem szabad abbahagyni az edzést, ki tudja mikor mi fog történni… Az gyakorlás utáni egyéni beszélgetések pedig kiváló alkalmat nyújtanak majd, hogy megkérdezze Itsuke-sant az álomról.
~Álom volt egyáltalán? Netán valami jel? Mindenesetre, végre történt valami. Hátha Itsuke tud valami jó tanácsot. Szólok is neki, hogy este szeretnék vele gyakorolni...
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeKedd Dec. 03, 2013 6:33 pm

* A reggeli természetesen nem telhet fiaskó nélkül, s így áldottak azok kik a rendet megbontják maguk útján! Az egész csínytevés jobbára fejrázást indukál csak szerencsétlen Shirében. Fontosabb a béke, mint az hogy valakinek megint a sarokba kelljen állnia, szégyentelen szobrot állítva saját komiszságának. 
~ Az Ikreket majd elkapom, és befogom valami munkára.
* A sietős emberek szerencsésen bevágják az étket kevéske perc alatt, s némelyikük még arra is veszi a fáradságot hogy jelentkezzen az esti gyakorlásra. Ez nem olyan meglepő, hiszen ebben az ingerszegény környezetben a legkisebb furcsaság is eléggé fajsúlyos ahhoz hogy felhívja magára a figyelmet, a Shireféle "előadások" pedig így igencsak beleesnek a kategóriába. Sok érdekes lehetőséget hozott magával a furcsa változás a Chakraáramlásban, s minthogy a jelenség megmaradásának hossza ismeretlen, kénytelen kidolgozni annak valamilyen megfelelő manipulációját, mert nem tudni hogy lesz-e rá szükség. A régebben hallott pár sikoly, és ordítás nyomán, valószínűleg lesz... De ez itt egy más világ, szerencsére amíg itt vannak teljes a biztonság számukra. De ki tudja hogy meddig fog ez így maradni, mi történik ha annál is komolyabbak a bajok mint ahogy sejtik? 
~ És akkor mi lesz vele?
* Fejében mélán visszhangzó hangját egy leányzó megjegyzése szúrta kettébe, aki a már megszokott koreográfiához hűen ismét visszaadta fejadagjának egy jelentős részét, hogy annyival is kevésbé terhelje meg az élésraktárakat. Felnőttek sem szoktak ilyen előrelátással cselekedni, főleg nem a fiatalság.
- Köszönöm Makoto, mire is lennék nélküled. Elrakom, és majd legközelebb ha szükség lesz rá, felszolgálom... * Kicsit elmosolyodik, majd ismét belekezd * De azért nem kéne állandóan visszaadnod, fiatal vagy még, fejlődésben van a tested, az elméd. 
* Ahogy végez a mondandóval önkénytelenül is elneveti magát. A lány már most magasabb nála egy jó 2-3 centivel. Neki aztán igazán nincsen oka ahhoz, hogy félje a növekedési képességeit. 
- Nos, én megyek eltakarítok. Szívesen látlak téged is este. 
* Egy biccentés, majd elkezdi összeszedni az üres tányérokat, s behordja őket a konyhába. No azért azt nem, mosogatni nem fog! Majd elkapja az ikreket, és jól befogja őket hogy dolgozzanak, miközben vigyorog a fancsali képükre. Jó lecke lesz, az már biztos! 

* Az idő Ebédig igazából nem sok meglepetéssel telik, a szokásos kis perpatvarok kivételével, melyből igazából kettő akad. Először is a Mosogatás kicsit nehezebben ment mint várható volt, legalább a fél konyhát ellepte a habos víz, mellyel szétlocskolták egymást az ikrek. Végül egy házimunkához jól értő leány fejezte be a feladatot, miközben Shiré azzal volt elfoglalva, hogy hogyan tartsa a sarokban állva a két nevetlenen fiatalt. A másik eset a Fiúkhoz kapcsolódott, nevezetesen a svihák fajtához, tudniillik nem tűnt továbbra sem tisztának a Mosdó, s végül gyorsan összefogdosott 5 rendetlenségéről híres fiút akikkel aztán szépen felnyalatta az egészet. Meglepő módon az egyik ülőke el volt kicsit dőlve, pont mintha aludtak volna rajta... Nos...Ennyit a reggelről, hisz idővel elérkezett a nap fénypontja is, mégpedig az ebéd, mely nem volt más mint egy adag Ramen. Hozzáteszem nem is akármilyen, külön az ilyen helyzetekre gyártott fajta, mely nedvességtől megvont zöldségeket és húst tartalmazott. Nem kellett nagy tudás az elkészítéshez, ahogy a tárolásra használt műanyag tálkát megtöltötte a víz, szinte ugyanolyan lett mintha étteremből jött volna. A fiatalság meglepő módon örült a dolognak, szívesen fogyasztott étek ez itt Menedékhelytáján, talán az egyik legkedveltebb is, s így aztán nyafogás nem volt, csak az ebédhez illő csacsogás, és csámcsogás. Az étkezés után sok érdekes igazából már nem történt, valamilyen csoda módján csíntevés nélkül telt el az egész időszak a tréningig... A tréningig, melynek itt az ideje. A jounin egyelőre csak ott ül az egyik asztalnál egy könyvet olvasgatva. Arcán erős fájdalom tükröződik arra aki netalán várakozik, s sajnos nem affajta amit ember egy szomorú történet közben érez, hanem az, ami az igazán rossz könyvek váltanak ki. A kötetre csak annyi van írva: " Yuugi és Atsushi "

Makoto: 0=> 0.10
Hirari: -0.50=>-0.45
Keiko: Stagnál
Maho: Stagnál ( Nem főben járó bűn a slozin aludni szerencsére! )


Zene, hogy ne húzza szét a hozzászólást. Mostantól így jelölöm:


Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Hotaka Makoto

Hotaka Makoto

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Jan. 09.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzer. Dec. 04, 2013 6:04 pm

*A szokásos mindennapi jelenet, az étel visszaszolgáltatik, és ezért jön a köszönet. Makotonak nincsen oka attól félni, hogy esetleg megállna a növekedésben, talán már meg is kéne neki állnia, mert akkor már bármelyik férfi méreteit kenterbe verhetné. -Nem félreérteni...- A jounin nem tudta kihagyni az alkalmat, hogy ebből a tényből egy kellemes poént varázsoljon, nem is veszi a szívére a dolgot, inkább csak elmosolyodik egy pillanatra. Egy meghajlással elköszön, és megy a dolgára. A száraz húst a azzal a szál szelet kenyérrel fogyasztja, sikerült is úgy beosztania, hogy későbbre is maradjon pár darabka. Közben zajlik az élet, főleg a konyhában, ahol a két rosszcsont ikernek kéne a mosogatást végeznie...nem sok sikerrel. Talán nem is volt olyan jó ötlet ezt a munkát adni nekik. Makoto csak felsóhajt és megy tovább a könyvespolc felé, az örökké meditálás sem teljesen egészséges az elme számára. Odaérvén tüzetesen átvizslatja a választékot...nem éppen a rászabott könyvtár. De egy talán elfogadhatónak tűnik. Valami Vas földi remete szamuráj története. Nem hangzik olyan szörnyen elsőre, jobb mint a semmi, vonja meg a vállát és leemeli a könyvet, majd visszatér a szobájába. Ágyán ülve nyitja fel a szépirodalmi remeket, és órákon át bújja, míg az ebédhez való gyülekező el nem hangzik. Instant rámen, nem is rossz az, bár a frisset jobban értékelné. De most nincsen jobb, tudja ezt maga is. Elveszi a maga adagját, felönti forró vízzel és vár egy keveset, mikor készen van, nyugalomban elfogyasztja, és semmivel sem törődve megy vissza a helyére. Nem igazán a barátkozós fajta, nem nagyon kommunikál a többi gyerekkel. Most az olvasás helyett meditáció, azért az is fárasztó tud lenni, rá kellett jönnie, és estig így is maradt. Csak nem hagyja ki a ninjutsu leckét, ha már oly kedvesen meginvitálták rá. Shire úgy tűnik szintén talált magának olvasni valót, ám úgy tűnik nem a legjobb fajtába botlott bele, vagyis ezt véli leolvasni arcáról mikor belépett. Elhelyezkedik hát, és várja a leckét.
Vissza az elejére Go down
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzer. Dec. 04, 2013 7:27 pm

A délelőtt hamar elszaladt, illetve viszonylag hamar. A kis tolvajokat is elintéztük, illetve egy fiatal lány hamar megfékezte őket. Ha jól tudom Maho hívják, igazából nem volt fontos, még eddig nem beszéltem vele sose, pedig egy jó ideje tengetjük itt a napjainkat ebben az istenverte lyukban. A nap fénypontja az ebéd, ebből következtethetni lehet, hogy mekkora izgalmak történnek itt. Igazából csak a miatt lehet izgalmasnak nevezni, hogy számolom a napokat és várom, hogy élve kijussak innen.
~ Miért stresszezek ennyit? Nem kéne, még a végén csúnya lesz tőle a bőröm, bár nem lenne ez, ha lenne, legalább egy száll retkes cigarettám~
Elvettem egy tál ráment, elég jó illata volt, mélyen beszippantottam. Leültem egy, ha jól tudom Maho nevű srác mellé és falatozni kezdtem. Érdekes, hogy ma sokkal finomabb az étel.
~ hmm, leültem egy társam mellé, illene legalább két szót váltanom vele. De mit mondjak? ~
- Öhm… Izé, szia! Keiko vagyok, talán már tudtad, na, mindegy. -
Hát elsőnek jó… jó gáz. Na, mindegy folytattam:
- Mi újság? Hogy bírod itt?
~ Vajon jön a délutáni tréningre? És az egyáltalán mikor kezdődik majd? Jaj de el vagyok én tévedve.~
Inkább tovább eszem a szaftos ramenem. Pontosan úgy eszek, mint az állatok, szörnyű undorító étkezési szokásokkal vagyok megáldva.
~ Azt se csodálnám, ha ezután lelépne... Bár csak tudnék normálisan enni! ~
Újra a beszélgető partneremre néztem mosolyogva, hátha nem rohan el félve ettől a tündér testbe zárt disznótól. A hajamat megigazítottam, mert éreztem, ahogy eláll. A hajamról egy marék kosz ragadt a kezemre.
~FÚJ!~
Hát igen, nem pánikolhatok, mert szegény Maho még idiótábbnak nézne, mint egyébként. Egy pillanatra a tekintetem az olvasó jouninra csúszott, de nem volt túl érdekes így újra a tálkám után kaptam.
- Amúgy jó étvágyat!
Szólok oda Mahonak, és egy kevéske tésztát felszívok a pálcikák segítségével. Egy rövid ideig még - talán - elidőzök társaságában, majd ha végzek távozom, és visszatérek a szobámba, ahol megvárom az estét. Mire eljön az ideje kimegyek a társalgóba, s már látom is hogy ott ül Shiré sensei az egyik széknél, és egy könyvet olvas.
Vissza az elejére Go down
Danruru Hirari

Danruru Hirari

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Sep. 08.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 12:52 pm

* Ahogy Hirari megindult a hosszú elmélkedés után a reggeliről már délelőtt kilenc óra múlott pár perccel. Az utolsó tányér természetesen az övé volt, így hogy megkímélje mások terhét, ezt az iciny terhet bevitte magával a konyhába. Eredeti ötlete az volt, hogy a női mosdós ürgét megverje, akit büntetésül a férfi mosdó és WC társai mellé osztottak be, mint Hirarit is. (A lány önként jelentkezett „hátsó szándék nélkül”.)

Viszont amint kinyitotta a konyha ajtót, víz folyt ki a az ebédlő fele tartva. Hirari számára teljesen egyértelmű volt, vajon mi történhetett.*

- Az Ikrek... - szólalt meg magához beszélve Hirari. - Nem tud róluk semmit a „Hóhér”, ha azt hiszi a fiúk dolgozni fognak. Lefogadom a Hóhér kerül majd a bitófára ezért.

* Óvatosan lépkedett Hirari, ami kicsit értelmetlen volt, hiszen ez csak víz ami az előfolyosón volt, de az ő titka miatt már érthető ez a víz iszony. Nem habozott tovább, végül gyors hosszú léptű sétálásba kezdett. Dühe egyre nagyobb lett, ami általában senkinek nem kedvez. Annyira mérges volt, hogy az következő ajtót, ami szerencse lengő ajtó volt, lábbal rúgta ki és igyekezett a kettőt elfogni. Egyáltalán nem volt könnyű, sőt szinte lehetetlen küldetésnek bizonyult, mert a fiúk a slaggal akarták lelocsolni Hirarit, aki kerülgetni próbálta a ví sugarat. Fiúk szerint vicces volt, de a lány haragja csak még nagyobb lett.

Szerencse, hogy Hirai keze ügyébe maradt az egyik technikai kitérésnél egy merő kanál. Azt elhajította, és eltalálta vele a zárócsapot, aminek a működtető elve egyszerű. (Ha feltolod a kallantyút folyik, ha lenyomod eláll. Balra meleg, jobbra hideg vizet enged.) Amikor az ikrek meglepődtek a dolgon, a lány Azt használta ki. Egy Shunshin jutsu segítségével pillanatok alatt melléjük termett, majd megfogta őket ruhástól. *

- Ti agyilag gyenge.. - Hirari be se fejezte mondatát, a két sráccal úgy tett, mintha a kezeiben cintányérok lennének. - ..suhanc állatok! Ha büntetésben vagytok legalább csinálnátok meg a munkát minél előbb, és kérjetek bocsánatot!

* Mindkét testvér félre nézett, mintha valamiért haragudnának a lányra. Karjaikat összetették, és valamiért nem is zavartatták magukat, hogy a levegőben lógnak. *

- Tudom.. - szólalt meg kedves hangon Hirari – hogy értem tettétek azt a robbantást, ami nagyon jól esett a szívemnek. - Ezután egy-egy puszit adott a ninja lány. - Azzal nincsen baj, sőt eszméletlen volt. Viszont ha lebuktok, ismerjétek el hogy nincs mit tenni, vállalni kell a büntetést, és nem elárasztani a konyhát szappanos-habos vízzel, ami már kifolyt az ebédlőbe.

* A két rosszcsont felnevetett, és egymásnak adtak egy pacsit. Mire ránéztek Hirarira, az a lány szempárja vörösen világítani kezdett, ők azt hiték, hogy véraláfutásos, démoni szemek lesnek rájuk, holott az csak az O-dobigan aktiválódott ösztönösen.
Mélyet lélegzett Hirari, s mire kiengedte, helyébe forró levegő szárította fel a konyhát. A pára jól láthatóan, lebegett a konyha „atmoszférájában”, amiatt homályosabban látták a lány arcát. Csak a fej körvonala látszódott, és a világító vörös, szúró szemek. *

- S-sajnáljuk One-chan 'indegyiket. - szólalt meg az egyik iker.
- A konyhát is, és a robbantást is. - szólalt meg várakozás nélkül a másik is.

* A szagelszívó hamar eltüntette a párát, de akkor Hirari boldogan mosolygott rájuk. Ahogy leült a székre és az ölébe vette őket elérzékenyült. Angyali hangjuk volt, és azok asz őszinte szemek. Tudta a ninja lány, hogy most nem hazudnak, bár az ördög sosem alszik. *

- Az nem baj, ha csínyeket találtok ki. Feldobjátok a menedék hangulatát. Csak úgy tegyétek, hogy ne tudják, hogy ti voltatok. Emellett nem biztos, hogy minden trükknél muszáj egy áldozatot választani. Mások jó kedvét trükkökkel is meg lehet nyerni. S ahhoz már nyugodtan adhatjátok a neveteket.

* Hirari megint adott nekik 1-1 puszit, amitől egész fejük elvörösödött, mint egy-egy meggy szem. Ezután útnak indította őket egy paranccsal „Mossák fel a konyhakövet!”, addig Hirari elmosogatott. A két iker nem is haboztak, fel is mosták, de amint a vége fele jártak, megint beléjük bújtak az ördögfiókák, s el kezdtek harcolni a két felmosó ronggyal. Valahogy Hirarit nem lepte meg az egész, de mire intézkedett volna, Shiré éppen betorpant látva a rendetlenséget, melyet frissen csináltak.
Hát persze, hogy a sarokba lettek állítva, pedig ha tudná Shire-chan mekkora baj volt itt három órával ezelőtt...

A lány néha visszapillantgatott a fiúkra, s látta, hogy azok is azt teszik. A kisfiús nevetésük meghatotta őt, s jobb kedvre derítette. De ekkor már nem tehetett mást. Mire felszolgálták a Rament, addig mindenki félúton járhatott az evéssel. Kötényét nem vetette le, és bent a konyha sarkában álló asztalnál ette a saját adagját, viszont valahogy annyira nem ízlett neki. Shiré-chant nehéz szívvel, de megkérte, hogy a kis geninek had egyenek vele, ami jó ötlet is volt. Közösen meg is ebédeltek! Már csak egy valamit tett Hirari az ebéd közben, a konyha szekrényekben talált egy kis adag fűszert, amivel saját szája szerint ízesítette a Ráment. A gyerekek természetesen egyből megkóstolták a levest, amit apró nyögdécselés váltott ki. Persze egyértelmű volt, hogy miért, ők is akartak a levesükbe ugyanabból a fűszerből, amit a lány szívesen megtett.
Amint végeztek a két kölyök persze beálltak a sarokba, ami meglepte a karakterem, hiszen az lett volna a normális, hogy elfutnak és tovább rosszalkodnak.. ezek szerint tanultak a leckéből.

Ezután nem tellett se perc, elkészült a tea, melyet még a Ramen előtt tett fel Hirari. Csendes volt a konyha, de valami beszélgetés szűrődött be az ebédlőből, s rájött, hogy 5 személyre készített teát, így kiment egy tálcát tartva 5 darab bögrével, ami az egyik az övé volt. Félúton adott egyet Shiré-sannak meg se kérdezve őt, csupán mosolyogva tovább állt a három ninja felé. A beszélgetésüket nem hallotta, viszont nem aprózta el a dolgot. *

- Sziasztok, Danruru Hirari vagyok. A konyhában ügyködtem, és pluszba sikerült még teát készítenem. Kértek belőle?

* Ekkor jött oda hozzánk Shire-chan, hogy ő neki sürgős dolga akadt, így visszatette a tálcára a saját bögréjét. Hirari sajnálta a dolgot, hiszen Shiré meg se kóstolta. Azon gondolkodott, hogy majd később megmelegíti a teát és elossza az ikrek között, de ez még a közel jövő zenéje. *
Vissza az elejére Go down
Sebiro Maho

Sebiro Maho

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Nov. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimePént. Dec. 06, 2013 8:59 pm

*Reggeli után a szobájába vonul, és azt csinálja amit a bezártság első napja óta általában délelőttönként. Belesüpped a durva szövésű paplan és párna már megszokott fürdőjének bugyraiba, és gondolkodik. Logikát keres az összevisszaságban, kardot, amely áthatol a kilátástalanság vastag páncélján.
~Készíteni kéne egy pakli Menko-kártyát, bár túl nagy lenne az előnyöm. Nem, baj, legalább elfoglalnánk magunkat. Bal kézzel játszanék... Talán meg kéne nézni a külvilágot, ha már oly sok ideje nem kaptunk hírt.... Mi történhetett egyáltalán? Miért nem jött senki, és tájékoztatott minket a kinti fejleményekről? Fura és ijesztő sikolyok, hörgések  és most ez a szag. Alattomos egy dolog, észre sem vesszük, de belopódzik a ruháinkba, az ágyneműkbe...  Lehetséges, hogy meg kéne kérdeznem a többi lakót, mit gondolnak az egészről... Úgy tűnik kezdenek belenyugodni ebbe a helyzetbe, de az Ördög sosem alszik.
*Néhány óra heverészés után felkel, és kimegy ebédelni. Korábbi gondolatait igyekszik továbbfűzni a Ramenes tál fölött, amikor hirtelen egy lány telepszik mellé. Nem átlagos teremtés, annyi szent. Szárnyai a hátán különös külsőt kölcsönöznek neki, jó értelemben, de Maho udvariasan és érdeklődve az arca felé fordítja a tekintetét. Kissé zavarodottnak tűnik.
- Öhm… Izé, szia! Keiko vagyok, talán már tudtad, na, mindegy.
-Szia, én pedig Maho vagyok.
- Mi újság? Hogy bírod itt?
~Nem nagyon társalogtam eddig senkivel, rossz kezdeményező vagyok... De most itt az alkalom. Mit csinál ez a lány? Össze vissza kapkod, a hajába túr, és milyen mohón eszik. Nem ítélhetem el, de azt meg kell hagyni, én szolidabb vagyok az étkezéssel kapcsolatban...
- Amúgy jó étvágyat!
-Köszönöm szépen Keiko, neked is! Nos, alapvetően jól megvagyok, hiszen van hol aludnunk, van mit ennünk, csak hát nem tudunk semmit a külvilágról, és ez nagyon idegesít... Mit gondolsz, mi történt odakint? Miért vagyunk bezárva ide?
*Mielőtt Keiko válaszolhatott volna, egy másik lány lépett oda hozzájuk.
- Sziasztok, Danruru Hirari vagyok. A konyhában ügyködtem, és pluszba sikerült még teát készítenem. Kértek belőle?
-Szia, Sebiro Maho vagyok, ő pedig itt Keiko. Én szívesen elfogadok egy csésze teát, nyugodtan csatlakozz hozzánk!
*A beszélgetés után délutáni rutinját végezte: zsebóratisztítás, cipőlakkozás, és egy kis testedzés, persze nem túl sok, tartalékolt a ninjutsuleckékre. Amikor elérkezett az idő, felkerteste Shirét, de tapintatosan nem szólította meg, hiszen egy könyvet olvasott.
~Yuugi és Atsushi, olyan ismerős ez a cím, vajon hol hol hallottam?
*Végre, megérkezett a többi diák, remélhetőleg kezdődhet az edzés!
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimePént. Dec. 06, 2013 11:25 pm


/ Mivel úgy látom hogy a Beszélgetés lehet hogy elhúzódik, mostantól a hozzászólásokat a Beszélgetésnél résztvevő emberek osszák két részbe. Egyik legyen a Beszélgetés során íródott, majd két sornyi kihagyással utána a gyakorlathoz fűződő. Pl:

Beszélgetés: 
* Stb
-Stb
~ Stb
* Stb


Esti Edzés: 
* Stb
- Stb
~ Stb
* Stb

Más: Tovább, most főleg Hirarinak célzom, de hogy más is lássa, és ne kövesse el, kérek mindenkit hogy Shirét ne mozgassátok. A Többi Njk szabadon érinthető amíg én nem mondom azt, hogy ne. De azt nem szeretem ha az én általam irányított karaktereket mozgatják, pláne ha a leírtaknak ellentétesen. Szöveg Vége. /





* Mire összegyűlnek a karakterek a Társalgóban, hogy részt vegyenek a megbeszélt gyakorlaton, Shiré továbbra is csak a könyvet bújja, s helyenként vegyesen jelennek meg arcán az undor, a csodálkozás, és a fájdalom jelei, melyeket a puszta szöveg olvasása okoz. Furcsa egy alkotás lehet, az már szent... Bár az is lehet, hogy Shiré egyszerűen nem értékeli a témát és megvalósítást.
~ Atsushi egy gyenge jellemű férfi, s Yuugi egy túl erős nő... Nevetséges a történt, kíváncsi vagyok mennyi valóságalapja lehet ennek az egésznek. Csodálkozom, hogy egyesek a romantikus irományok egyik remekművének tekintik... ... ... Neki biztos tetszene.
* Felsóhajt, majd lelki szemei előtt egy férfi képe jelenik meg. Rendezetlen szőke haját meg-meg táncoltatja a szél, s eközben szótlanságba burkolózva a lemenő napot bámulja, oly hatást keltve, mintha szavakat keresne, de a látvány megbénította volna. Jobb fülében egy karika-fülbevaló, melyről egy cetli lóg le, időnként ebbe is bele-bele kap a szellő. Valamit mond, s mellé csibészül elmosolyodik.
- Shire-sensei, mikor kezdünk már? ( Akio névre hallgató srác )
~ Eh? Kizárt hogy ezt mondta akkor...
* Fejét a könyvből zavartan felemeli, majd a körötte álló 7 ( Makoto, Hirari, Keiko, Maho, Egy félénk kinézetű szőke lány / Yuki /, egy Kócos barna hajú srác / Akio /, és egy Szürke hajjal rendelkező visszafogott fiú / Rei / ) diákra tekint. Zavartan leteszi a könyvet, majd kedvesen megszólal.
- Óh, észre sem vettelek titeket. Éppen ezt a rettenetet olvastam. * Pillanatra rámutat az asztalon lévő könyvre * - De végül is ez nem fontos, sejtem hogy miért jöttetek, s mivel ki is lett takarítva... Hát, nincs okom nemet mondani. 
* Kettőt még fordul a széken, sebesen megroppantva a hátát, majd végül feláll és némi ásítás kíséretében átül egy asztalhoz.
- Foglaljatok helyet. Páran voltatok már korábban, így tudjátok hogy mivel fogunk kezdeni. Alap állapotban a chakra jobbára megfoghatatlan, kivéve amikor az ember valamilyen technika során használja. Ám, gondolom tapasztaltátok a változásokat az áramlásban, így azt is érezhettétek hogy megsokszorosodott a tartalékotok, s az ereje is növekedett. Például, ilyesmit régebben még egy Jounin se tudott végrehajtani.
* Kezét az asztal fölé emelve pár pillanatig összpontosítani kezdett, majd élénkék érszerű képződmények villantak fel végig kezén, s ahogy a tenyerébe értek, onnan lassan, hömpölyögve elindult a chakrafelhő az asztalra. Állaga furcsa volt, sűrűn folyt, ám mégis légies, s a szó szoros értelmében érinthetetlen. Az ember keze úgy csúszott át rajta mintha csak füst lenne. Shire végül befejezte a műveletet, s immáron nem folyt kezéből a Chakra, ám egy olyan 10 másodpercig még látható volt az eddig asztalra jutó energia.
- Nem rendelkeztek Szenzori képességekkel, de ez a Chakramennyiség amit most kibocsájtottam nevetségesen hatalmas. Akkora, hogy talán egy képzettebb Jounin egész tartalékát kitenné... Ráadásul ilyen sűrűségben... Eszméletlen. Ötletem sincs hogy mi váltotta ki a változást, de azzal kell dolgoznunk amink van. 
* Pillanatra elmutatott egy jelet, s mellette egy sima Klón jelent meg, semmi extra, bármelyikőtök képes lenne utánozni.
- Egy Klón. Nem kimerítő megalkotni számomra, nektek lehet kicsit kimerítőbb, de az Akadémián vagy ezret legyárthattatok. Ám ha most megpróbálkoztok vele, azt tapasztaljátok hogy akár egyszerre is menne az ezer... Na jó, kis túlzással... Annyit tudok csak, hogy ez egy új lépcsőt jelenthet a technikákat tekintve. Puszta ittlétem során számtalan lehetőséget találtam a felhasználásra, s ezeket meg is mutatom majd, de egyenlőre kezdjünk valami egyszerűvel. Ismételjétek meg amit az előbb tettem, mármint a Chakra kiáramoltatását a testetekből. Nem nehéz, csak összpontosítsátok egy testrészbe az energiákat, úgy, mint amikor a falra, vagy éppen egy fára másztok fel. 
* Gyorsan végigtekint rajtatok, majd ő is megismétli a tettet, s kezéből sűrű füstös folyadékként áramlik le a Tiszta Energia az asztalra.

Makoto: Stagnál
Hirari: Stagnál
Keiko: Stagnál
Maho: Stagnál



Tanulás:
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Hotaka Makoto

Hotaka Makoto

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Jan. 09.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 8:52 pm

Esti edzés:

*Makoto az egyik félreeső szélen foglalt helyet, ott várakozott, amíg mindenki megérkezett. Eddig még nem vett részt Shire óráján, lefoglalta a saját erejének konzerválása meditáció útján. Talán már ideje volt, hogy mást is csináljon, még a végén elpuhul, azt pedig nem engedheti meg magának! Csak akkor ment közelebb kicsit, amikor úgy tűnt megérkezett az osztály. A Sensei felnézett zavartan könyvéből, bár nem tűnt úgy, hogy annyira tetszett neki, mégis képes volt belemerülni oly szinten, hogy nem vette észre az őt körülvevő társaságot. És mivel nincs kifogása a tisztasággal kapcsolatban, az óra el is kezdődhet.

*Amíg a bevezetőt mondja, addig a lány helyet foglal a közelében, szeretné jól látni mi történik.
~Nos...valóban vettem észre furcsaságokat, de nem néztem komolyabban a mélyére...
*Kezdődik a bemutató, kicsit le van döbbenve, bár ennek különösebb jelét nem mutatja. Erre még sosem volt példa, nem is hallott róla, hogy a chakra áramoltatása ilyen módon is lehetséges lenne. De az sem elhanyagolandó tény, hogy korábban nem ilyen állagú volt. A kék felhő lassanként tűnik el, majd jön a további magyarázat hozzá.
~Egy jounin tartalékát? Az látszólag kis felhő?
*Nincs ideje felfogni a hihetetlen, Shire demonstrációként egy klónt idéz meg, és hogy akár a sokszorosát is képesek lennének egyszerre létrehozni. Ezek után át is adja a stafétát, a gyerekeken a sor hogy demonstrálják ügyességüket a chakra kontrol területén. Nem is kell kétszer mondani, Makoto máris a kezére koncentrál, és kis idő után hasonló jelenség történik, mint Shire Sensei esetében. Ám valami eszébe ötlött azok hatására, amiket korábban mondott.
~Ha a chakra mennyisége megnövekedett és az állaga is más...vajon Kagutsuchi hogy reagálna rá?

*Abbahagyja amit eddig csinált, feláll és arrébb vándorol olyan területre, ahol kevesebben tartózkodnak, és kevesebb a tereptárgy is. Előhúzza kardját, melynek vöröslő pengéje megcsillan a lámpa fényében, kétkezével belekapaszkodik, és a szokásos folyamatot hajtja végre, belevezeti chakráját a fegyverbe. Vajon mi fog történni?
Vissza az elejére Go down
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 7:32 pm

A Beszélgetés:
(Deus Ex Machina, próbálom majd imitálni a stílust )

Gyorsan folytatom a leves nem túl udvarias elfogyasztását, hallgatva Maho kérdését és gondolatait. Magam sem tudom igazán a válaszokat, de ha már megkérdezte tőlem, akkor válaszolok rá.
- Nem tom'. Elég furcsa hangokat lehetett hallani régen... Azt meg hogy mé'r vagyunk itt te is igazán tudhatnád. Be lettünk választva a Menedékbe szerencsére.
Miközben válaszolok Mahonak egy lány jelenik meg köztünk, teát adva nekünk. Elfogadom, majd meg is köszönöm.
- Köszi.
A következő az lenne hogy én is bemutatkozok neki, de Maho megelőz ebben. Csúnyán rá is nézek, majd belekortyolok a teába. Finom.
- Hékás, be tudok mutatkozni magamtól is!
Tudom hogy csak jót akart, de nem szeretem ha valaki megszán, attól még hogy nem vagyok ember, hülye sem vagyok.
- Hogy érzed magad itt Hirari?


Az edzés:

A helyem valahol hátul mégis közel volt újdonsült barátaimhoz.
~ Vajon nem baj, ha közben dumálok hozzájuk? Maximum nem válaszolnak.~
A hátra nyomulásomnak a sok résztvevő lehetett az oka. Bár ez béna kifogás. Igazából nem volt túl nagy tömeg, de én nem igazán ismertem senkit, ami talán szégyen ennyi idő után. Az oktatás első fele még csak bemutató volt. Shire nemes egyszerűséggel formálta a chakráját és végül alkotta meg a saját klónját. Miután befejezte a gyakorlatot felénk, ámuló kis geninek felé fordult. A szeme mintha csak azt mondta volna „gyerünk fiatalok, mutassátok, meg mitől döglik a légy!” . Óvatosan kinyújtottam a kezem és koncentrálni kezdtem. Hát igen, úgy néztem ki, mint egy hülye akinek a tekintetéből ítélve nagyon különös tenyere lehet.  Hát a vége az lett, hogy nem sikerült leutánoznom amit Shire –sensei csinált.
- Sss … -
Sziszegés közben párszor meg is megböktem Mahot és Hirarit. Hátha ők segítenek.
- Hé, gyerekek! Mi a franc van? -
Néz értetlenül a kezeitekre
- Ez így nekem nem igen működik. -
Azzal újra megpróbáltam, hogy bemutassam nekik, hogy ez a feladat nekem nem igazán megy. Kitartottam a tenyerem és újra koncentrálni kezdtem, de végül sikerült. Megjelent egy a többiekéhez képest kissé halványkék képződmény. Mosolyogva demonstráltam sikerem:
- Öhm, nem szóltam. -
A kék fény kissé remegni kezdett a kezemben mintha mozdulni akarna. Erősen próbáltam koncentrálni,, de válasz reakció képen eltűnt.
-Jaj már! -
Rám tört a hisztis 5 perc és sértődötten elfeküdtem a földön, végül miután úgy éreztem, hogy csak én vagyok béna és mindenki megaláz felpattantam és újra próbálkoztam. Most sikerem volt. Pontosan úgy nézett ki mint, ahogy kellett, bár kissé halvány és bizonytalan volt, de teljesen sikernek éltem meg.
~ Na, akkor ezt most tökéletesíteni kell!
Vissza az elejére Go down
Sebiro Maho

Sebiro Maho

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Nov. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 12:33 am

Beszélgetés:

~Hmm, egész jó ez a tea, valami különös ízt érzek rajta. Utoljára akkor ittam ilyet, amikor még otthon laktam, kellemesen nosztalgikus... Ez a Keiko most komolyan szerencsének tartja, hogy itt kell kushadnunk már vagy két hónapja? Érdekes hozzáállás, mit ne mondjak...
- Hékás, be tudok mutatkozni magamtól is!
~Micsoda? Már az is baj, ha udvarias az ember? Komolyan sértődöttség tükröződik a tekintetében?
-Elnézést, kedves Keiko, de engem olyan szellemben neveltek, hogy udvarias legyek, mindig, mindenkivel, mindenkor. Egyszerűen csak bemutattalak Hirarinak, nem értem mi olyan nagy probléma ezzel...

Esti edzés:

*Maho elragadtatva figyelte Shire előadását. Szeret új dolgokat megtanulni, és egy ilyen lehetőséget vétek lett volna kihagyni. A chakraáramlás megváltozása valóban figyelemreméltó dolog. Maho már hetekkel korábban is érezte a megfoghatatlan változást, amely ott volt mindenhol, de annyira nagy jelentőséget nem tulajdonított a dolognak. Shire bemutatója azonban egészen megváltoztatta a véleményét...
~Mennyi chakra, te jó ég! Gyakorolnom kell! Ha egyszer kijutunk innen, ki tudja mi vár ránk odakint... Muszáj felkészültnek lennem, és ehhez az első lépés a chakrakontroll.
*A terem egy hátsóbb szekciójába húzódik, és gyakorolni kezd. Első pár próbálkozásra csak egy halvány chakrafelleget sikerül kipréselnie magából.
~Mennie kell, gyerünk már... Talán túlságosan rágörcsölök?
*A következő próbálkozás előtt mély lélegzetvételekkel nyugtatta magát, tagjait ellazította, szemeit lehunyta, és próbált figyelni a chakraáramlásra. Vagy egy percet töltött ebben az állapotban, majd belekezdett a gyakorlatba.
-Hűha! - kiáltott fel meglepetéssel vegyes elégedettséggel.
*Maho jobb keze alatt az asztallapon egy Shire mennyiségének közel felét kitevő Tiszta Energiafelhő fodrozódott.
~Tehát ha ellazítom magam, sokkal jobban fog menni! Nem is olyan reménytelen ez a dolog!
*Azzal újra belevetette magát az edzésbe.
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 1:27 am

* A gyakorlat nem egyszerű, ne mondja senki se hogy az, s bár kinek könnyebben, kinek nehezebben, de a végére talán minden jelenlevőnek sikerül teljesíteni a feladatot. A műveletet közben Shiré is figyeli, s vagy egy-egy bólintással reagálja magának a dolgot, vagy némi fejrázással, bár ha találkozik a szemetek vele, akkor tapasztalható, hogy igazából affajta bátorító fejrázás, a " Megy ez jobban is Kölyök/Leányzó" családból.
~ Vajon miért pont én vagyok itt Jounin létemre? Úgy tudtam, hogy a rangombelieknek kint kellett volna maradni. Még csak infót se kaptam arról, hogy mi van... Ááh, micsoda szar egy helyzet.
* Idegességét meglepően jól fedezi, előhúz egy Kunait valamely tartójából, s ujján egyensúlyozza, helyenként feldobva, hogy a karikát hegyre, vagy éppen a hegyet karikára cserélje. 
- Összpontosítsatok! Ha nagyon erőlködtök nem fog jobban menni, a kulcs a Chakraáramoltatáson nyugszik. Azt meg aztán sűrűn nem érdekli, hogy mennyire szorítod a fogadat össze. Ha mindenki bemutatta a dolgot, továbbléphetünk.
* Persze van még akinek gyakorolnia kell, s ez természetes dolog is így, elvégre nem mindenki ért a Chakra manipulálásához. Közben Makoto valamilyen tesztet folytat a kardjával, / Nem emlékszem hogy mi a kard képessége, de asszem valami izzásszerűség / melynek a végeredménye az, hogy a saját kezén fészkelődő kékes fény átmászik a pengére, s olyan hővel kezd izzani, hogy ha nem hagynád azonnal abba az áramoltatást, valószínűleg a terem levegője felmelegedne egy jó pár fokkal...
~ Mi volt ez? Mintha... Mintha éreztem volna valami furcsát, ha csak egy pillanatra is...
* Az esemény némiképp zavartságot idéz a Senseiben, ám nem képes megállapítani hogy mi is okozhatta, majd inkább csak megrázza a fejét, hogy ilyen bolondságokon gondolkodik. 
- Gyere Akio... Mutasd meg mit tudsz.
* A kócos srác félénken lépdel a Sensei elé, majd végül demonstrálja a képességeit. Kékes felhő, szép sűrű, nem tökéletes, de kezdetnek jó.
- Megteszi. Yuki gyere!
* Az egyébként is oly félénk leányzó, némiképp szégyenkezve lép oda a székén kényelmesen elücsörgő Senseihez, ám végül nem okoz csalódást. A felhő mely belőle árad legalább kétszerese Akioénak, s még a sűrűség is erősebbnek hat... Ám valami nincs rendben. A kékes izzás hibádzik, s helyette fehéres ragyogás teríti be az asztalt. Természetellenes látvány, a Shiré szeme is kikerekedik tőle.
- Yuki... Ezt hogy csináltad? 
* A lány ijedtében azonnal abbahagyta a furcsa fehéres Chakra kibocsájtását, s hátra is lépett picit a hirtelen kérdéstől. Fejében a válasz már megjelent, ám maga sem tudta hogyan adja meg.
- Én... Én... Reggel... Csak úgy sikerült... Régen... Kék volt.
* A kérdés a levegőben lebegett, s bár lehet nem keltett mindenkiben riadalmat, de Shiré azért komolyan érezte a helyzet súlyát. Annak a chakrának az aurája... Teljesen más volt mint a sajátjáé. Az övé kékes, és szinte már-már közömbös, ám a fehérség valamilyen rideg, szinte tiszta érzést vetített maga elé... Tisztát, ám afféle tisztát mely nem tesz különbséget a Szürke, és a Fekete között. A makulátlanság, a mindent elemésztő tökéletesség... Hogy?! Miként?!
- A... Mai edzésnek vége... Yuki, gyere velem.
- De Se...
- Gyere... Ti Pedig egy szót se szóltok erről senkinek... Kérlek...
* Az oly kedves, s pajkosan komoly Sensei teljesellentétét mutatta az eddig tanúsított viselkedésének. Szemei ridegek voltak, hangjában parancs csüngött, s ahogy felállt, a kunait oly idegesen tette el a tartóba, hogy kis híján felszaggatva azt. Rettenetesen érintette az új, már-már komikusan furcsa fordulat, s érzéseit nem is rejtette véka alá. 
~ Vannak abnormális szinű chakrák... Láttam már Zöldet... De Fehér? Ráadásul egyik pillanatról a másikra? 
* A lányt betessékelte az Őrszobába, s bevágta maga mögé az ajtót, elszigetelve a népséget a hallástól. Most ott álltok az ebédlőben, nyom nélkül, kételyek között. Fehér Chakra... Talán Keikonak ismerős lehet, s Hirarinak se tűnhet olyan idegennek azok után, hogy az övé meg vörös. De hogy most mi történik... Már rajtatok múlik...

Makoto: Stagnál
Hirari: Stagnál
Keiko: Stagnál
Maho: Stagnál


Zene:

Megjegyzés: Ha az előtted lévő ember nem ír két napig, fel vagy hatalmazva arra, hogy átugord.
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Hotaka Makoto

Hotaka Makoto

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Jan. 09.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 11:49 am

*Koncentrál, ahogy szokta, irányítja chakráját a kezén keresztül bele a nyélbe, ami átvezette azt a pengébe. Először minden úgy tűnt, mintha rendjén menne, ám Kagustuchi egyértelműen kimutatta a véleményét a dologról. Olyan erősen kezdett izzani, hogy a levegő is felforrósodott körülötte, lángra is kapott volna, ha nem hagyja abba azon nyomban a műveletet. Bár Makotonak semmi gondja a meleggel, ez nem igaz társaira, pláne egy ilyen szűk térben. Ez elgondolkodtatja. Szamurájos eleganciával visszateszi kardját a hüvelyébe, majd visszaül a helyére és a gondolataiba merül, amíg Shire számon kéri a gyakorlatot a többieken. Szeme pont arra a pontra vetül, bár nem mondhatnám, hogy látja is, amit éppen néz.
~Sosem tapasztaltam ilyen heves reakciót Kagutsuchitól...ez határozottan az előnyömre válik, de meg kell tanulnom kontrollálni a mennyiséget...
*A gondolatmenet még folytatódik, de nem sokáig, mert valami furcsa fény üti meg szemeit, ami észhez téríti. Mostmár figyel, és Yukit látja, ahogy fehér színű, fénylő chakrát tart a kezében. Makoto szemei kikerekednek a látványra, sosem hallott még fehér chakráról, és úgy tűnik a Sensei sem, mert azon nyomban véget vet az órának, és félre hívja a kislányt. Az Őrszobában kérdezi ki a kis hölgyet, de Makoto aggodalma ettől még nem enyhül.
~Mégis mit jelent ez...része lenne ez is a változásnak? De az én chakrám kék maradt...
*Persze nem fogta fel, hogy Keiko chakrája szintén fehér, Hirari-é meg vörös, hiszen egyáltalán nem figyelt rájuk. Nem bír tétlenül ülni, tudni akarása az Őrszoba ajtaja felé csalogatja. Odaáll mellé, és megpróbál hallgatózni, bár nem tudja, hogy hallani fog-e valamit vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 3:05 pm

Beszélgetés


- Szóval... Sajnálom, hogy lehurrogtalak, csak tudod elvonási tüneteim vannak.
Szégyenkezve megráztam a fejemet, nem akartam ráförmedni a fiúra, mégis sikerült. Nagyon nehezen viselem el ezt az egészet cigizés nélkül, rohadtul kéne már bagó. Hirari látszólag csöndes lány lehet, s nem fűz sokat a dologhoz, így ismét belekortyolok a teába. Minden korty után finomabbnak érzem. 
- Hogy csináltad a Teát Hirari?
Megkapva a választ mosolyogva fogyasztom tovább a teát, majd felteszek egy kérdést Mahounak, hogy megtörjem a csendet.
- Te ki szeretnél Jutni innen? 





Edzés vége felé:

Elkezdtem tökéletesíteni az újonnan tanultat. Mint ahogy láttam sokak chakrája élénk kék, olyan erősnek, szinte már megtörhetetlen erőnek tűnt. Az enyém ennek ellentettje volt. Halvány volt és gyönge... Benne van a pakliban, hogy mindez az elvonási tünetek miatt már gyengül is az erőm. Na, hát el kell ismernem ez elképesztő hülyén hangzott, de lényeg a lényeg, hogy én mindig azt hittem, hogyha a cigaretta öl meg és nem az hogy nem szívom. Oh, de hiányzik már a vékony papírba csomagolt dohány...
Hát, viszont ideje felébredni a cigi álomból és vissza a zord valóságba, ahol gyenge vagyok. Igaz, hogy a sensei biztat mindenkit, de ez nem sokat segített rajtam. Ugyanis minél több erőt fektettem bele a feladatba, annál világosabb lett a chakra színe. Egy kis idő után a e magához hívott pár tagot, érdekes módon nem nagyon ismertem őket. Azt tudtam, hogy az egyiket Yukinak hívták... gondoltam megtekintem, hogyan is oldják meg a feladatot. Ne talán el lesek tőlük pár dolgot. Az első gyereknek sikerült, bár semmit se tudtam ellesni tőle, ezzel szemben Yuki chakrája az enyémhez hasonló világos színt vett fel, bár az övé fehéresebb volt az enyémnél. A sensei megrekedt és azonnal magához hívatta, tőlünk meg titoktartást kért... Bár kinek tudnánk elmondani?
Elgondolkoztam, hogy mi legyen...
~ Szóljak a senseinek vagy ne? ~
Míg ezen filóztam rájöttem hogy talán segítséget kéne kérnem... Gyorsan oda is siettem Mahouhoz, 
aki lehet azt sem tudtam, hogy lecsapjon vagy inkább elmeneküljön a hozzá rohanó őrült lány láttán. Végül  megszólítottam.
- Maho, kérlek segíts... Nézd! -
Azzal kitártam a kezem és megmutattam neki az én chakrámat ami fehéresebb színben pompázott, mint eddig.
- Most szóljak a Senseinek? Yukit vajon hová vitte és mi lehet vele? És velem mi lesz? -
Megpillantok egy lányt az ajtónál állva aki hallgatózik. Megvárom amíg Maho elmondja amit gondol, megköszönöm, hogy elmondta a véleményét és azzal a leányzó mellé állok és én is hallgatózok. Csak intek neki, egy "szia" szerűt azzal én is az ajtóra tapadok.
Vissza az elejére Go down
Sebiro Maho

Sebiro Maho

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Nov. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeSzer. Jan. 08, 2014 9:45 pm

Beszélgetés:
- Szóval... Sajnálom, hogy lehurrogtalak, csak tudod elvonási tüneteim vannak.
~Elvonási tünetek? Milyen érdekes... Talán csak nem cigaretta, esetleg burnót?? Micsoda egészségtelen szokások!
-Semmi baj, megértem, hogy ideges vagy, meg hát ugye a klausztrofóbia is kezd elhatalmasodni rajtunk ezen a helyen...
- Te ki szeretnél Jutni innen?
-Természetesen ki szeretnék. A bezártság olyan számomra mint egy métely, ami egyre csak szorul a mellkasomon, de sehogy se tudok megszabadulni tőle.. Vagyis, egy módon igen. Ha szépen kinyitná valaki velem azt a hatalmas ajtót, és megnéznénk mi van odakint.

Edzés vége felé:

*Maho folyamatosan gyakorolt, már vagy negyedszerre hajtotta végre a feladatot (pár perces pihenőket tartott az egyes próbálkozások között, hogy feltöltődjön), amikor zűrzavar támadta a teremben.
- Yuki... Ezt hogy csináltad?
*A kislány abbahagyta a FEHÉR chakra áramoltatását, és egyszerre gyámoltalanabb volt, mint előtte bármikor.
~Mi a fene? Hát ilyet még nem láttam! Most már tényleg nagyon fura dolgok történnek itt!
*Shire betessékelte Yukit az őrszobába, és Maho döbbenetében éppen azon kezdett el gondolkozni, hogy...
~Mi a frász lehetett ez? MIért lett ennyire ijedt a tanár? Lehet, hogy jobb lenne...
*Ám ekkor Keiko hangja csendült a levegőben...
- Maho, kérlek segíts... Nézd! -
~Megáll az eszem, ez már több a sokknál! Az Ő chakrája is fehér!
- Most szóljak a Senseinek? Yukit vajon hová vitte és mi lehet vele? És velem mi lesz?
-Nyugodj meg, Keiko, minden rendben lesz! Most egy ideig ne próbálkozz ezzel a technikával, és amikor megtudjuk mi történik Yuikval, kitaláljuk a továbbiakat! Csak ne veszítsd el a fejed!
*Keiko int egyet MAhonak, majd odaáll az ajtónál hallgatózó másik lány mellé... Maho átgondolja a helyzetet, mert Keiko nyugtatása puszta udvariasság volt, igazából egészen más érzések kavarognak a fiúban...
~Bezártak minket ide, semmi hír a külvilágról, csak furcsa zajok és szagok, ma pedig már a chakrával sincs minden rendben. De talán az erőssége előnyünkre válhat, ha kijutunk innen! Lépéseket kell tennem!
*Odasétál a két lány mögé, és így szól:

-Hajlandóak vagytok segíteni nekem, hogy megnézzük a külvilágot? Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de engem nagyon untat már a bezártság, a horrorba illő hangok, és a rothadásszag. Meg ez a chakramódosulás... Egyre furább dolgok történnek, és jó lenne egy kicsivel többet tudni az egészről! Mit szólnátok hozzá, ha kitalálnánk valamilyen tervet, hogy egy kicsit kinézhessünk, aztán pedig visszasurrannánk, mintha mi sem történt volna? Az őrszobában lévő ajtó nyitásához pontosan három ember kell...
Vissza az elejére Go down
Gekko Hayate
Admin
Gekko Hayate

Hozzászólások száma : 238
Join date : 2013. Jan. 05.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeCsüt. Jan. 09, 2014 9:48 pm

* Némi hallgatózás után megtörik a csend, s megszületnek az első halk sugdolózások a kijutásról. A rendszer bomlani kezd, most már tagadhatatlan, s bár némi idő kérdése még a dolog, előbb vagy utóbb kártyavárként fog saját súlya alatt szétdőlni. Amíg a rend adott, veszély nem fenyeget, ám a rebellis elemek megjelenése mindig magában  hordozza a véget.
- Én is benne vagyok!
* A szöveg Mahoéra reagál, Akio az, a srác aki továbbra is ott állt köztetek, ám a sokk miatt csak most találta meg a hangját. Régóta unja már ezt az egészet, s terhes számára a várakozás. Kint a kaland, és az érdekes dolgok tömkelege várhatja, míg idebent csak a rozsdánál is többet zabáló unalom.
- Egyébként is le akartam már lépni... Csak el kell terelni este Shire-san figyelmét, és nem akadályoz minket semmi!
* De mégis hogyan... A kérdés a levegőben lebeg, vajon akad-e olyan aki választ tud rá adni? Mindeközben persze a hallgatózás keményen folyik, s bár néha egy-egy foszlány érzékelhető, sajnos nem értek vele sokat. Se kiabálás, se sírás, se semmi feltűnő. Beszélgetés, elmosódott beszélgetés.

Eközben bent:

- Yuki, hogyan csináltad? Ismételd meg.
- I...Igen is...
* A csoda megismétlődik, s a varázslat Shire szeme előtt kel életre. A chakra sűrű hóként folyik le a leányzó kezéből, s tejfeles felhővel borítja el az alatta elterülő padlót.
- Ez hallatlan... Ilyenről nem tudok semmit... Mi a helyes lépés ebben a helyzetben.
- Sensei, félek...
- Ne tedd, itt csak nekem van okom félni...
* Sok furcsa dolog történhet, ám a Chakra változása nem olyan ami meg is fog. Az ilyesmi az emberrel születik, s a korábbiakban már volt szerencséje látni az előtte lévő hölgy energiáit, az pedig biztos hogy nem fehér volt. Sűrű chakra, hosszú várakozás, s a menedékhely. Ez a sok furcsaság biztos hogy egy tőről ered, ám közel sem biztos, hogy mi is az a tő.
- Yuki, gondolkodj! Része a családod egy klánnak?
- Nem...
- És voltak már Ninja felmenőid? Régi nagy harcosok, vagy hasonlók?
- A szüleim kézművesek... a nagyszüleim pedig földművesek voltak... Nem akarták hogy Ninja legyek...
- De akkor mégis hogyan?!
- N...Nem tudom...
~ És miért pont ő?
* Némiképpen elgondolkodik a kérdésen, majd egy intéssel magához hívja a lányt, és kezét az övére helyezi. Nem vigasztaló, inkább vizslató szándékkal.
- Most ellenőrizni fogom a chakraáramlásodat, és megnézem hogy van-e valami különös benne. Ha valami történt volna, érzékelnem kéne. Nem fogsz érezni semmit, max egy kis szédülést.
- R...Rendben...
* A procedúra elkezdődik... Ám ez már egy másik írás története.

A Biztonság utolsó morzsái:

Maho: 0-> -0.1
Vissza az elejére Go down
https://sekai.hungarianforum.com
Hotaka Makoto

Hotaka Makoto

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Jan. 09.

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 1:50 pm

*Fülei tágra nyílva az ajtóra tapadnak, hogy minél több értékes információt le tudjon szűrni...vagyis hogy mi történt Yukival. Nem sokkal később utánzói is akadnak, Keiko áll mellé és int neki üdvözlésképpen. Makoto csak halványan fejet hajt, aztán visszatér dolgához, amiben már társa is van. Úgy tűnik nem sokat fognak megtudni mi is folyik odabent, csak foszlányokat hallani, azt is alig. Egy idő múltán Maho kocog oda hozzájuk és megzavarja a kémkedést, és nem is akármilyen javaslattal áll elő. Egy pillanat sem kell és Akio csatlakozik hozzá, mondanom sem kell, hogy a két fiú miféle harangokat kongat a lány fejében. Gondolkodás nélkül arrébb vonszolja őket, hogy társalgásuk ne hallatszon be Shirehez. Valahol a másik végen a sarokban áll meg velük.
-Jellemző, hogy a hímek a lázadáson gondolkodnak. Mégis mit képzeltek, mi fog történni? Önkényesen kisurrantok, lehet hogy nem lesz semmi, de mi van ha bajt hoztok azok fejére akik benn maradnak csak azzal, hogy az ajtót kinyitottátok?
*Vágja oda nekik mély, öblös hangján, szemei szinte izzanak a méregtől, a férfiak szabályszegő viselkedése mindig is idegesítette. Vesz aztán egy mély levegőt, és lenyugtatja magát.
-Én is ugyanúgy szeretném tudni mi van odakint, de nem akarom mások életét kockára tenni saját kíváncsiságom miatt. De ha ti megteszitek és baj történik...*kipattintja katanáját a hüvelyéből*...személyesen foglak felnégyelni mindkettőtöket...
*Azzal hátat fordít nekik és visszamegy az ajtóhoz. Bár kérdéses, hogy ezt mennyire gondolja komolyan, de egyelőre csak visszarettentésnek szánta a fenyegetőzést. Persze ez nem garantálja, hogy nem csinálnak hülyeséget. Úgy tűnik az elkerülhetetlen elkezdett kopogtatni ajtajukon, a bezártság rájuk nyomta a bélyegét, és páran ki kívánkoznak a szabadba. Ez még nem is lenne baj, inkább a módja, ahogy ezt tennék problémás.
~Shire-sannak tudnia kell erről. Megoldást kell találni erre a helyzetre, jobb ha beszélek vele, miután végzett azzal a lánnyal.
*Mivel nem hallott szinte semmit az ajtón keresztül, így inkább nem is próbálkozik tovább, hanem megáll az ajtó mellett, és ha Shire kijönne, meg fogja invitálni egy beszélgetésre.
Vissza az elejére Go down
Zakuro Keiko

Zakuro Keiko

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 20.
Tartózkodási hely : a gép előtt

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeKedd Jan. 21, 2014 3:36 pm

(elnézést a késésért, csak külföldre utaztam egy kis kikapcsolódás gyanánt, de örülök, hogy megvártatok ^^)

- Gyerekek, őszintén... Én el akarok innét tűnni, és ha lehetne már most elmennék. -
Kis szünetet tartok és újra folytatom a mondani valómat.
- Hiányzik a cigaretta illata és füstjének íze, ahogy táncol a számban, Hiányzik a szabadság érzete, a barátaim, a bulik, a jó puha ágyam és a tudat... a tudat arról, hogy mi folyik kint. De mindazonáltal, be kell érnem azzal amink van. A vöröskének igaza van. Nem tehetjük kockára egymás életét, de ne essünk túlzásokba sem. -
Közben bokán rúgom óvatosan Mahot és amíg rám figyel rá kacsintok. Hogy mégis mit akartam ezzel? (Legyen elég annyi, hogy ha Mahot és a másik srácot beavatom akkor, kedves olvasó, te is tudni fogod.)
Az ajtó nem akart nyílni és mi csak álltunk ott, mint a farönkök.
- Kicsit megszomjaztam. Maho te nem vagy szomjas? Áhh, mindegy gyere velem, nem szeretek egyedül menni sehova. -
Azzal megfogom és karjánál fogva tépem magam után Aikoval együtt. A két srác nem tudom mit gondolhat, de most tuti ferde szemmel néznek rám. Mikor a hálókörletünkhöz értünk magamhoz húztam őket és suttogni kezdtem:
- Na jól van, gyerekek. Mint látjátok senki sem szomjas. Azért jöttünk el, mert tudtam, hogy a vöröske akármit mondok hallja... Szóval most jöjjön az őszinte gondolatom. Engem NEM érdekel, hogy és milyen áldozatok árán, de Én innen le fogok lépni. Világos? Nekem kell a fény, a vidámság és minden! Él tovább a retek ebben a lyukban. -
Teljesen kikeltem magamból és akkor már csak úgy tudtam halkítani magam, hogy a számra tettem a kezemet.
- Tehát kell egy terv, de a végre hajtás előtt beszélnem kell a senseivel. Úgy néz ki kezdek meg kattanni. -
Azzal vissza indultam az előbbi ajtóhoz hallgatózni és várakozni a senseire. Most már nem voltam valami nyugodt, az előbbi magamból való kifordulásom után minden mindegy alapon be "kopogtam". A kopogást ne az átlagos "kopp-kopp" -nak értse valaki. Helyesen fogalmazva ököllel belevertem hármat, négyet az ajtóba és kiabáltam a sensei nevét.
~ Huhh, jól kezdem a beszélgetést...
Vissza az elejére Go down
Sebiro Maho

Sebiro Maho

Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Nov. 29.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 8:33 pm

~Igeeen, máris egy támogató! Nem nagyon beszéltem még Akioval, de úgy tűnik hasonlóan gondolkodunk az itteni helyzetről...
Másrészről Mahot rendkívül meglepte Makoto elutasító magatartása, és fenyegetőzése...
~Mi a suta jó fene volt ez? Hihetetlen, hogy egyes nőstények mennyire nem tudnak logikusan gondolkodni, márpedig nem tudok másra gondolni, mint, hogy valami komoly baj van szegénnyel. És beszélni akar a senseiel, ezt még el kell intéznem valahogyan!
- Kicsit megszomjaztam. Maho te nem vagy szomjas? Áhh, mindegy gyere velem, nem szeretek egyedül menni sehova. - szólt Keiko.
-De, igazából már pont indul...-nem fejezhette be a mondatot, mivel Keiko már magával is ráncigálta, Akioval egyetemben, aki eddig csendben figyelte az eseményeket.
- Na jól van, gyerekek. Mint látjátok senki sem szomjas. Azért jöttünk el, mert tudtam, hogy a vöröske akármit mondok hallja... Szóval most jöjjön az őszinte gondolatom. Engem NEM érdekel, hogy és milyen áldozatok árán, de Én innen le fogok lépni. Világos? Nekem kell a fény, a vidámság és minden! Él tovább a retek ebben a lyukban. - Tehát kell egy terv, de a végre hajtás előtt beszélnem kell a senseivel. Úgy néz ki kezdek meg kattanni. ezek után, meg se várva a választ, lelépett.

-Nos, Akio... Egyértelmű, hogy Keiko velünk van. Ahogy mondta, kell egy terv. Azzal, hogy így rárontott Shirere, időt nyert nekünk a kidolgozásra, és vélhetőleg a Sensei előbb fog vele beszélni, mint azzal a mulya Makotoval. Méghogy felnégyel! Megnézem én azt! Szóval, visszatérve, ideje kidolgozni a tervet. Arra gondoltam, Shiret ott kell lefoglalnunk, ahol a legsebezhetőbb az ember! A mosdóban! Valószínűnek tartom, hogy azt a borzalmas könyvét is magával viszi, amikor nos..khmm. alkot. Ez pedig legalább 10-15 percet jelent számunkra. A többieket, akik ellenzik a tervünket, pedig egyszerűen úgy tarthatjuk távol, hogy csöndben tesszük a dolgunkat, amíg ők alszanak. Csak a megfelelő alkalomra kell várnunk, amikor is Shire éjjeli őrködés közben a dolgára megy...
~Biztos hallott már ennél jobb tervet is, de jelenleg ez a legjobb dolog, ami eszembe jutott. Alig várom, hogy Keikot is beavathassam. Vajon mit akar ilyen vehemensen Shiretől??
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Harc Világa: Ha... B Menedékhely   A Harc Világa: Ha... B Menedékhely Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A Harc Világa: Ha... B Menedékhely

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» A Harc Világa: Ha...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Szórakozás :: Kalandozz!-