Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Asami véres kis naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Asami véres kis naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Asami véres kis naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Asami véres kis naplója Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Asami véres kis naplója Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Asami véres kis naplója Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Asami véres kis naplója Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Asami véres kis naplója Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Asami véres kis naplója Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Akise Aru
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Akarui Yoru
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Asami véres kis naplója Vote_lcapAsami véres kis naplója Voting_barAsami véres kis naplója Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Asami véres kis naplója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Asami véres kis naplója Empty
TémanyitásTárgy: Asami véres kis naplója   Asami véres kis naplója Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 12:11 pm

Naplóm! Azért hoztalak leginkább létre ,hogy a melódiáim beléd írjam!

1.tétel:(Öngyűlölet)
Szépenlassan lépek a jégre, ahogy a mosdóhoz érek nézem a tükörben a képet, és látom, hogy már nagyon kikészített ez az élet.
De nincs visszaút, meg kell fizetni a jóért és bűnhődni kell minden egyes kimondott szóért mégha nem érezted régen akkoris,

2.tétel:(Öngyilkos melódia)
Szomorú vasárnap száz fehér virággal
Vártalak kedvesem templomi imával
Álmokat kergetô vasárnap délelôtt
Bánatom hintaja nélküled visszajött
Azóta szomorú mindig a vasárnap
Könny csak az italom kenyerem a bánat…

3.tétel:(Öröm hívás)Ez a kedvence
Bánat bánat de nehéz vagy,olyan rég a szívemen vagy.Száj le bánat a szívemről, keserűség a lelkemről.Merre jársz boldogság tiszta szívből vágyok rád, bármi volt is még mindig fáj mert nem is gondolsz rám.

4.tétel:(szülő gyűlölés,barát gyűlölés)
Az érzelmi szeretettel más gond is van. Elmúlhat. Vagyis nemcsak a térbeli, az időbeli távolság is gyengíti. Amikor azt mondtam, hogy a szeretet: örök - nem erre a szeretetre gondoltam. Ez romlékony. Magához ránt valakit, aztán elengedi. Sőt, el is taszítja. Az idők során lehet belőle közöny - a "Nem tudom, mit szerettem rajtuk.

5.tétel:(Öhm erre nem tudtam címet adni csak úgy jött)
Kiáltanék, tudják meg, hogy fáj, hogy nélküled rám csak szomorúság vár. Mégis hallgatok, hisz ezt kell tennem, nevetni próbálok, s magamba folytom a könnyem.Most magam elé képzelem mosolygó szemed. És nem tudom elhinni: elvesztettelek!

Egyenlőre ennyi a szöveges melódiám Smile a többit csak hegedülöm vagy dúdolom.
Vissza az elejére Go down
 

Asami véres kis naplója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kitachy Rhony (Ren) naplója...
» Uzumaki Baku naplója
» Gushiken Fujin naplója
» Shiki naplója
» Lavi naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Naplók-