Tatakai Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatakai Sekai

Lépj be te is egy egyedi világba, ahol vagy Onik szarvaznak fel, vagy ámokfutó bajkeverők pécéznek ki maguknak. A Harc Világa az a hely, ahol minden megtörténhet!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Ha Világoskéken szerepel a PM a fenti menüsorban, üzenetet kaptál. Ne habozz megnézni!
Inkább tégy fel száz ostoba kérdést, minthogy egy talány megválaszolatlan maradjon.
A Chat nagyszerű eszköze a kommunikációnak, ne félj hát használni! 
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Játékostárs kereső
Lavi naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 4:48 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Lavi naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:45 pm by Sayuri Asuka

» Sayuri előtörténete
Lavi naplója Icon_minitimeSzomb. Május 09, 2015 3:44 pm by Sayuri Asuka

» Közérdekű közlemények
Lavi naplója Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:49 pm by Kitachy Rhony

» Határvidékek
Lavi naplója Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 3:45 pm by Kitachy Rhony

» Shirome Tatsumi
Lavi naplója Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 12:36 pm by Shirome Tatsumi

» Elveszett tisztás
Lavi naplója Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 2:42 pm by Akise Aru

» "Amnézia" (csak mert legalább 10 karakteres cím kell)
Lavi naplója Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 8:32 pm by Enoki Kumanosuke

» Tarake Grillház
Lavi naplója Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 5:07 pm by Kitachy Rhony

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Szer. Ápr. 10, 2024 4:24 pm-kor volt itt.
Chatbox2
Top posters
Gekko Hayate
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Ichiga Zakuro
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Akise Aru
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Bakemono Kugo
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Akarui Yoru
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Gushiken Fujin
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Kitachy Rhony
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Uzumaki Baku
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Kurorai Yasuhiko
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Sarutobi Akio
Lavi naplója Vote_lcapLavi naplója Voting_barLavi naplója Vote_rcap 
Statistics
Összesen 64 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Sayuri Asuka

Jelenleg összesen 2076 hozzászólás olvasható. in 263 subjects

Megosztás
 

 Lavi naplója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Lavi naplója Empty
TémanyitásTárgy: Lavi naplója   Lavi naplója Icon_minitimeSzer. Feb. 27, 2013 5:37 pm


I. Bejegyzés

A nemrégiben elvégzett akadémiai évek, annyira unalmasak voltak hogy az szinte már fájt. Semmi izgalom nem volt benne. Na de most majd jobb lesz!
Letettem a genin vizsgát, kimondottan könnyű volt csak klónokat kellett létrehozni. Az öregem tanított két genjutsut, csak rajta alkalmaztam ezért remélem összefutok valakivel, aki megengedi hogy tesztelhessek, vagy esetleg összetűzésbe keverednék az illetővel. Viszont a fejvadász jutsut érdemes lenne megtanulni, mivel ha az illető a genjutsum hatása alatt áll, és ki kerül onnan ezzel könnyedén lefegyverezhetem. Egyszer talán találkozok, egy Jouninnal és megtanítja nekem.
Mindenestre nagyon várom, hogy kipróbálhassam a genjutsuimat.


II. Bejegyzés

Nem oly' rég sétálgattam Konoha utcáin, csak úgy céltalanul, egy kis nyári séta a napsütésben. Gyaloglás közben a messzi távolban egy vörös hajú hajú lányt lehetett látni, haja egészen térdéig húzódott. Vagy ő vagy a sors, vagy pedig csak a gyümölcsös standon lévő banán vonzotta őt oda hogy jobban meglesse, elvégre nem mindennapi látvány és az ilyen alkalmakat meg kell ragadni. Banán vásárlás után, kezdtek felpörögni a dolgok. Távozásomkor véletlenül meglöktem, természetesen bocsánatot kértem, de ő rám förmedt: Ostoba hím! Hogy merészeltél nekem jönni? Azonnal térdelj le és könyörögj a bocsánatomért. Valami ilyesmi lehetett a dolog. Szokásomhoz híven, egyszerű nemmel válaszoltam ami még jobban felidegesítette az alanyt. A keze már a kardján volt hogy kirántsa, de ezt a harcot egy fiú- aki vele volt- akadályozta meg egy egyszerű kézfogással. Az idegen neve Yoru volt, a lányé pedig Makoto. Mindig amikor felhoztam hogy miért hímez le engem, azt válaszolta hogy: Mert a népem a hímek felett állnak és elvárom hogy tiszteljenek, ilyesmit. Később a nagytestű fiú ajánlásával ellátogattunk egy bizonyos Tobureka kifőzdébe. Az evés közben, sokat beszélgettünk, nem volt az a kínos csend. Érdekes alakok az biztos.


III. Bejegyzés

Mostanság jártam a híres Konoha Forró fürdőjében, ahol megismerkedtem egy geninnel, azon belül fiúval, azon belül fekete hajú. A neve Zakuro, de csak Zakunak hívják a partnerei. Nos, mindenről elbeszélgettünk, ami létezik az univerzumban. Lányokról, ételről, italról, ninjákról, élettörténetekről, a banán imádatomról, és még sokáig sorolhatnám de nem teszem.
Ha majd további események történnek, akkor leírom.


IV. Bejegyzés

Nos, azért már jó rég volt, amikor arra lettem figyelmes, hogy egy Jounin tanítana egy két jutsu a nagyravágyó genineknek. Elmentem hozzá és megtanította nekem a Fejvadász jutsut, kicsi-pici medvéket használva. Volt egy hatalmas medve is, Shino volt a neve. A Jouinnak is. Talán véletlen egybeesés, vagy talán a medvéről nevezték el a fickót. Na a lényeg az, hogy nem csak a fejvadász jutsut tanultam meg, hanem még egy genjutsut is. Az a lényege, hogy a fickó azt látja, hogy minden ködbe borult. Ezt a két jutsut remekül tudom majd alkalmazni, már alig várom.
Vissza az elejére Go down
 

Lavi naplója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Uzumaki Baku naplója
» Gushiken Fujin naplója
» Keiko szuperkirály naplója
» Shiki naplója
» Kitachy Rhony (Ren) naplója...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tatakai Sekai :: Karakterekkel Kapcsolatos :: Naplók-